Jaunumi

Dynamite – aktivētājs sakodiens, viedokļi, cena, kur nopirkt, oriģinālu, vai arī tas ir tā vērts?

Skatoties pēc katra zvejas reisa atgriezties ar cieto nozvejas? Tāpēc viņa uzkāpa tevi uz āķa? Ar dinamītu, jums būs tikai 1 jautājums par zveju: “Kur likt ražošanu, jo stumbrs nepietiek!”. Itāļu instruments izrādījusies efektīva jūru, upēm, ezeriem, purviem un citām ūdenstilpēm. To var izmantot jebkurā gadalaikā. Ziema, pavasara, vasaras vai rudens

Īpaša cena !!!. Noklikšķiniet un redzēt !!!

Aktivators Dynamite – 5 ir kompakts metāla paketes (katrs 7×5 cm), kas ir īpaša viela. Just to izmantot, un jūs būsiet pārsteigti!

Sastāvs Dynamite

 • Fish. Atbildīgs par integritāti narkotiku, ir izteikta saistošs spēks.
 • Frēzēto daļiņas konditorejas izstrādājumi sastāvdaļas. Tiek izmantoti, lai padarītu aktivators patīkamu garšu un smaržu (salda, nedaudz skāba, rūgta vai jebkuru citu).
 • Flavors. Padarīt materiāls vairāk “dabisks” un “dabīgs”, tāpēc neizraisa zivis aizdomas.
 • atraktanti. Vai galvenās aktīvās sastāvdaļas līdzekļi. Termins cēlies no latīņu vārda “t”, kas tulkojams kā “piesaistītu”. Atraktanti ir dabīgas vai sintētiskas vielas, kas izraisa tūlītēju reakciju un veicina zivju virzīties uz avotu smarža

Vielas, kas ir daļa no aktivatoru, kas izstrādāti, pamatojoties uz zinātnes un ražošanas laboratorijas LTD Fishingi. Rīks parādījās tirgū tikai 2015. gadā, bet jau slampāt pasaulē profesionālu makšķernieku un amatieriem.

Kā tas darbojas dinamītu?

Kā aktivētājs iekost Dynamite ? Kāpēc tas tiek uzskatīts par tik efektīvs? Kas ir unikāls ir noslēpums par tās efektivitāti? Izstrādājot aktivatoru piedalījās biologu, ķīmiķiem, ģenētiķiem, makšķerniekiem un daudzi citi. Šis rīks ir ne reizi pārbaudīta laboratorijā un reālos apstākļos. Jūs varat redzēt pārskatus par aktivatoru Dynamite. Tie ir vēl viens apstiprinājums efektivitāti. Darbības princips var shematiski aprakstīt šādi:

 1. Jums izmantot rīku, kur vēlaties sākt produktīvu zveju.
 2. Sastāvdaļas narkotiku nokļūt ūdenī un sāk “atvērt”.
 3. Vielas sāk ietekmēt smadzeņu zivju rādiusā vairāku kilometru.
 4. No aktivatora ietekmes sastāvdaļas uzreiz dažas zonas izraisīt aktivizēšanu reakcijas s ganāmpulka, pašsaglabāšanās un barošanu.
 5. Zivju pats “klaiņojošus vērā skolās”, un nosūtīti uz vietu ar aktivatoru sadali.
 6. Jūs varat tikai likt rīkus un vadīt vilkt laupījumu!
 7. OL>

  Šis rīks ir 100% drošs cilvēkiem, neizraisa alerģiju un negatīvu reakciju s. Un zvejot tas darbojas tieši tāds pats kā kaķumētra uz kaķi. Izmēģiniet to un jūs redzēsiet par sevi.

  Kā izmantot dinamītu?

  Ja esat nolēmis iegādāties aktivētājs efektu koduma Dynamite, jums ir bažas par pareizu piemērošanu.

  mierīgu zivju

  1. Take parastu ēsmu jūs izmantojat zvejai.
  2. Noņemiet pod.
  3. Add preparāta devu 1 paciņas 2 kg ēsmas.
  4. Samaisa visu vēlreiz.
  5. Ielej ūdeni un gaidīt lielo loma
  6. OL> Par plēsīgās zivis lietošanai ir nedaudz atšķirīgs.:

   1. Take rīku Dynamite.
   2. Nekavējoties skalot tās ar savu ēsmu.
   3. Sākt makšķerēt.
   4. OL>

    Varat iegādāties dinamītu un, lai izmantotu ar dzīvo ēsmu. Lai to izdarītu, ielej glāzē vai citā traukā ar nelielu daudzumu ūdens, pievieno saturu iepakojumu, “dip par” ēsmu un redzēt viņu uz āķa. Detalizēti norādījumi par lietošanu vienmēr uz produkta iepakojuma, tāpēc jums noteikti nebūs get sajaukt.

    Kāda Dynamite?

 • Ietekmē uz instinktiem no zivīm.
 • Piespiežot viņai palikt baros un peldēties labi jūsu rokās.
 • Padara process zveju ir patīkams un produktīvs.
 • Dod jums elegants nozveja, ko jūs varat lielīties ar saviem draugiem un paziņām.

Ja jums nav ticiet man, skatīties pa kreisi godu aktivatora koduma Dynamite. Pat labāk, daudz fotogrāfijas ar nozvejas karpas, līdakas, karūsas un citu zivju sugu!

Kur nopirkt dinamītu?

Līdz šim ražotājs nav izdevies piegādāt slēdzi, lai veikaliem medniekiem un zvejniekiem. Bet sezona ir ātri, laiks ir palicis! Tādēļ mēs iesakām netērētu laiku un dodieties uz ražotāja mājas lapā un veikt pasūtījumu. Pēc dažām minūtēm kontaktinformāciju izsaukt speciālistu informāciju par pasūtījumu. Pāris dienu laikā, jūsu aktivētājs būs uz pastu. Maksājums saņemot, piesargāties no krāpniekiem!

No speciālista viedoklis Dynamite

Lietota aktivētājs Dynamite efekts ir jau 5 reizes sezonā, efektivitāte ir ļoti gandarīta, ka zvejnieki atstāj ar pilnu spaiņiem zivis. Efekts apraksta sarežģītu ķīmiskos un bioloģiskos procesus, bet realitāte ir vienkārša: cast aktivētājs ēsmu 10 līdz 15 minūtes sekls zivis. Visas nozvejotas Bang, iet ēsmu. Tas ir jauki, ka iedarbība ilgst ilgu laiku, proti, kaut kur 2-3 stundas nāks jauni Shoals zivju. Sazinājās galvenais inženieris no ražotāja, viņi teica, ka šis efekts ir saistīts ar iedarbības pamata instinktiem: ganāmpulka instinkts, meklēt drošību un vietas, kur paēst. Es esmu priecīgs, ka skaits apmierināto zvejnieku ir ievērojami pieaudzis, jauni klienti ierodas.

FONT>

Joanna Michelle Thomas Thomas

Joanna Michelle Thomas ir 46 gadus vecs virtuves asistents, kurš bauda ārkārtas gludināšanas, riteņbraukšanas un pieaugušo krāsošanas grāmatas. Viņa ir maiga un radoša, bet var būt arī ļoti neuzticīga un mazliet sadistiska.

Viņa ir atkarīga no kafijas, ko viņas draugs Melodija Konstances zāle norādīja, kad viņa bija 18 gadi. Problēma pastiprinājās 1993. gadā.

Viņa ir musulmaņu Latvija. Viņa sāka mācīties pārtikas zinātni koledžā, bet nekad nav pabeigusi kursu.

Fiziski, Joanna ir diezgan labā formā. Viņa ir vidējais augstums ar godīgu ādu, vara matiem un brūnām acīm. Neparasti viņai ir protēzes rokas; viņa zaudēja savu cīņu ar vilcienu. Viņa ir pateicoties kafijai, Joanna izskatās vecāka par viņas faktisko vecumu.

Viņa uzauga vidusšķiras apkārtnē. Viņas māte aizgāja, kad viņa bija jauna, atstājot viņu ar tēvu, kurš bija piedzēries.

Viņa pašlaik ir viena. Viņas jaunākā romantika bija ar žurnālistu Craig Karl Ellis, kurš bija 8 gadus vecāks par viņu. Viņi izcēlās, jo Joanna bija pārāk koncentrējusies uz kafiju, lai būtu laiks Craigam.

Joanna labākais draugs ir virtuves palīgs Melody Hall. Tie ir nedalāmi. Viņa arī uzkaras ar Brodi Turneru un Ira Prestonu. Viņi bauda podcasting kopā.

You may also like...