Cardiform — vai tas darbojas? Krāpšana? Atsauksmes, Forums, Aptieka, Cena, Kur nopirkt

Cardiform – augsts asinsspiediens  , ko parasti sauc par ”  hipertensiju “, ir stāvoklis, kas saistīts ar augstu asinsspiedienu artērijās. Tā kā tas ir riska faktors citu slimību, piemēram, insulta un sirdslēkmes, attīstībai, ir ļoti svarīgi novērst simptomus.

Diemžēl nav īpašu zāļu, kas varētu pilnībā novērst augstu asinsspiedienu, taču, tā kā tā ir  hroniska slimība,  cilvēkiem, kas ar to slimo, ar šo problēmu būs jācīnās visu mūžu.

Tomēr daudzas augsta asinsspiediena zāles var izraisīt atkarību vai izraisīt nopietnas blakusparādības. Turklāt ir iespējams veikt dažas  dzīvesveida izmaiņas  (nelietot alkoholu, nesmēķēt, ievērot diētu ar zemu tauku, cukura un sāls saturu un regulāras fiziskās aktivitātes) un lietot dabiskus uztura bagātinātājus.

Viens no tiem ir  Cardiform ,  produkts, kura pamatā ir pilnīgi organiskas sastāvdaļas  , kas ir izrādījies ļoti noderīgs, novēršot pēkšņas asinsspiediena izmaiņas gan vīriešiem, gan sievietēm. Tūlīt apskatīsim visas tā īpašības.

>>>-50% Cena – Oficiālā Vietne<<<<

10 lietas, kas var paaugstināt asinsspiedienu

No malas nav iespējams noteikt, vai jums ir  augsts asinsspiediens  . Jūs varat justies lieliski, tomēr jūsu asiņu spēks pret artēriju sienām var būt tik liels, ka tas lēnām izraisa bojājumus, kas palielina  sirds slimību  ,  insultu  un nieru mazspējas risku.

Tāpēc ir ieteicams lūgt  savam ārstam pārbaudīt jūsu asinsspiedienu 45 gadu vecumā  (vai agrāk, ja jums ir citi riska faktori, piemēram,  diabēts  , smēķēšana,  liekais svars  vai agrīna sirds vai nieru slimība ģimenes anamnēzē). Pārbaudes jāveic katru gadu, lai gan daudzi ģimenes ārsti veic asinsspiediena pārbaudi kā ikdienas daļu katrā pacienta vizītē.

Pārbaudiet: Cardione.

Tomēr ir daži zināmi galvenie faktori, kas palielina jūsu risku:

1. Vecums  – daudziem cilvēkiem nozīmīgākais faktors, kas veicina augstu asinsspiedienu, ir vecums. Mūsu artērijas kļūst stingrākas ar vecumu. Tas nozīmē, ka tāds pats asiņu daudzums tiek piespiests mazākā vietā, un tādējādi asinsspiediens var paaugstināties, dažreiz dramatiski.

Lai iedomāties, kādu slodzi tas rada jūsu sirdij, padomājiet par spiedienu, kas jums nepieciešams, uzspridzinot apaļu balonu, salīdzinot ar to, cik daudz nepieciešams, lai uzspridzinātu vienu no šiem garajiem, tievajiem baloniem, kas veido balonu dzīvniekus.

Sešdesmit procentiem cilvēku vecumā no 60 gadiem ir augsts asinsspiediens. Bet vecumam nav jābūt faktoram. Speciālisti norāda uz tradicionālajām populācijām, piemēram, Brazīlijas pamatiedzīvotājiem, kur līdz ar vecumu nav ievērojama asinsspiediena paaugstināšanās. Tas liek domāt, ka galvenais faktors ir mūsu rietumnieciskais dzīvesveids, īpaši sāls patēriņš.

Cardiform

>>>-50% Cena – Oficiālā Vietne<<<<

2. Ģimenes vēsture  – vai vienam vai abiem vecākiem bija augsts asinsspiediens? Ģimenes vēsture ietekmē 2–10 procentus no augsta asinsspiediena attīstības riska nākamo četru gadu laikā atkarībā no vecuma un tā, vai vienam vai abiem vecākiem ir bijusi asinsspiediena problēma. Šķiet, ka ir iesaistīti daudzi gēni, un katram ir maza ietekme.

3. Smēķēšana  – tas palielina risku saslimt ar paaugstinātu asinsspiedienu, un gados vecāki cilvēki ir vairāk pakļauti riskam. Smēķēšana ievērojami palielina sirds slimību vai insulta risku noteiktā augsta asinsspiediena līmenī salīdzinājumā ar nesmēķētāju.

4. Pārmērīga alkohola lietošana  – regulāra  alkohola lietošana  ir nepārprotami saistīta ar paaugstinātu asinsspiedienu. Šķiet, ka tam ir īpaši izteikta ietekme uz asinsspiedienu gados vecākām sievietēm, kuras smēķē. Viņiem 20 grami alkohola dienā vai divi standarta dzērieni var paaugstināt asinsspiedienu par 9,6 virs 5,2 mmHg. (Hg ir dzīvsudraba ķīmiskais simbols. Asinsspiedienu mēra dzīvsudraba stabiņa milimetros. Plašāku informāciju par asinsspiediena mērīšanu skatiet dokumentācijā par  hipertensiju  .) Tomēr regulāra alkohola lietošana var izraisīt ievērojamu asinsspiediena paaugstināšanos, kas dažreiz ir pietiekami ārkārtēja, lai izraisītu insultu. Alkohols var ietekmēt arī asinsspiediena medikamentu efektivitāti.

5. Liekais svars vai aptaukošanās  – aptaukošanās palielina risku saslimt ar paaugstinātu asinsspiedienu nākamo četru gadu laikā par 6 procentiem. Papildu tauki ap vidukli rada vislielāko risku.

6. Zema fiziskā aktivitāte  – cilvēkiem, kuri daudz laika pavada pie televizora un maz pavada fiziskās aktivitātes, asinsspiediens ir par 3-4 mmHg augstāks nekā cilvēkiem, kuri ir aktīvāki.

7. Nieru slimība  – iekaisums un infekcija (cita starpā) var izraisīt nieru slimību, kas ir galvenais augsta asinsspiediena cēlonis. Un, ja jums ir augsts asinsspiediens, tas var pasliktināt nieru slimību. Personai ar normālu nieru darbību, kam ir augsts asinsspiediens agrīnā stadijā, nākamajos sešos gados ir iespējama nieru slimība, ja netiks ārstēts augsts asinsspiediens.

8. Diabēts  – augsts asinsspiediens ir daudz biežāk sastopams cilvēkiem ar cukura diabētu (60 procentiem cilvēku ar 2. tipa cukura diabētu un 40 procentiem cilvēku ar 1. tipa cukura diabētu ir augsts asinsspiediens.

9. Pārmērīgs nātrija daudzums uzturā  — nātrija hlorīds ir galvenais  nātrija avots lielākajā daļā pārtikas produktu  , tas ir arī vārāmā sāls ķīmiskais nosaukums. Palielinoties nātrija līmenim asinīs, asinsvadi aiztur ūdeni, lai mēģinātu līdzsvarot nātrija koncentrāciju. Šis papildu ūdens palielina asins tilpumu traukos, izraisot augstu asinsspiedienu.

Pārtikai pievienotā sāls daudzuma samazināšanai ir tikai ierobežota nozīme, jo 75 procenti sāls, ko mēs patērējam, ir paslēpti apstrādātos pārtikas produktos (bieži vien pārtikas produkti, kas, mūsuprāt, mums nav kaitīgi, piemēram, maize un brokastu pārslas). Ieteicamais maksimālais sāls patēriņš ir mazāks par 6 gramiem dienā, taču lielākā daļa austrāliešu ēd vairāk. Dažas līdzņemamās picas satur 13 gramus vienā picā! Maize vien veido 20% no uztura sāls daudzuma, bet apstrādāta gaļa – 15%. Garšvielas, mērces un marinādēs, ko pievienojam ēdieniem, bieži vien ir daudz sāls.

10. Reti cēloņi  – aptuveni 5 procentiem cilvēku ar augstu asinsspiedienu ir īpašs cēlonis, kas parasti ir saistīts ar nierēm, aortu (galveno artēriju, kas ved asinis prom no sirds) vai hormonāliem stāvokļiem. Atšķirībā no visbiežāk sastopamajām augsta asinsspiediena formām, kurām parasti nepieciešama mūža ārstēšana, daudzi no šiem retajiem augsta asinsspiediena cēloņiem ir ārstējami.

Cardiform Kas tas ir un kā tas darbojas

Cardiform ir  uztura bagātinātājs kapsulās  , kuru mērķis ir kontrolēt asinsspiedienu un tādējādi efektīvi novērst noteiktas slimības, piemēram, insultu vai sirdslēkmi.

Tās efektivitāte sirds un asinsvadu ideālās funkcionalitātes atjaunošanā ir pateicoties formulai, kurā apvienotas dabiskas aktīvās sastāvdaļas un ļoti spēcīgi vitamīni. No tiem vissvarīgākais ir  bioflavonoīds  no botāniskajiem produktiem, piemēram, savvaļas lapegles, kas plaši atrodas katrā Cardiform kapsulā .

Tagad šo vielu izmanto arī daudzos citos augsta asinsspiediena preparātos, taču tikai Cardiform satur pietiekami daudz, lai tā attīstītu savu labvēlīgo iedarbību. Turklāt produkta dziedinošo spēku  pastiprina citu dabīgu aktīvo sastāvdaļu klātbūtne  ar pierādītām ārstnieciskajām īpašībām.

>>>-50% Cena – Oficiālā Vietne<<<<

Cardiform

Funkcijas un priekšrocības

Cardiform tabletes , ja tās lieto pareizi katru dienu un ilgākā laika periodā, var  apturēt hipertensijas simptomus,  piemēram, galvassāpes, neskaidru redzi, svīšanu, miegainību, koncentrēšanās grūtības, aizkaitināmību un garastāvokli.

Pateicoties šim produktam, jūs varēsiet:

  • Atjaunot asinsvadu tonusu un elastību vienā kursā;
  • Tie harmoniski regulē sirds darbu;
  • Stenokardijas un aritmiju likvidēšana, kas ir tieša pēkšņu spiediena izmaiņu ietekme;
  • Samaziniet nervozitāti un garastāvokļa svārstības.
  • Visbeidzot, ir pierādīts, ka Cardiform var būt noderīga arī dažu insulta pārdzīvojušo simptomu uzlabošanā, piemēram, kustību un kognitīvo spēju ierobežošanā.

>>>-50% Cena – Oficiālā Vietne<<<<

Cardiform Kā tas tiek darīts? Sastāvdaļas un sastāvs

Mēs koncentrējam visu savu uzmanību uz  Cardiform neparasto sastāvu , kas ieguva gada atklājuma titulu starptautiskās medicīnas balvas ietvaros.

Katra piedevas kapsula satur:

  • Nātre  : šis lauka augs ir noderīgs, lai cīnītos pret nervozitāti un garastāvokļa svārstībām,  uzlabo asinsriti  , paplašina asinsvadus un izšķīdina visus trombus;
  • Vilkābeļu augļu ekstrakts : lieliski tonizē sirds muskuli, pazemina holesterīna līmeni un novērš aterosklerozes plankumu veidošanos, kas var izraisīt asinsvadu išēmiju;
  • B6 vitamīns  (piridoksīns): ir asinsspiedienu pazeminoša iedarbība, izvadot lieko šķidrumu;
  • B2 vitamīns  (riboflavīns): veicina sarkano asins šūnu veidošanos un šūnu atjaunošanos;
  • B1 vitamīns (tiamīns): nodrošina mūsu centrālās nervu sistēmas pareizu darbību.

Cardiform Kā lietot? Norādījumi par lietošanu un devām

Katrs Cardiform iepakojums satur 20 kapsulas pa 500 mg katrā. Ražotāja ieteiktā deva ir  1 tablete 2 reizes dienā  (no rīta un vakarā).

Pirmā asinsspiediena stabilizējošā iedarbība būs jūtama  pēc 6 stundām no pirmās lietošanas reizes  . Minimālais ārstēšanas kurss ir 20/30 dienas, bet ir iespējams turpināt lietot Cardiform vēl ilgāk.

Cardiform Kontrindikācijas un blakusparādības

Cardiform  kā uztura bagātinātājs, kura pamatā ir dabīgas sastāvdaļas, tam nav kontrindikāciju ,  un to var droši lietot kā papildinājumu dzīvesveida izmaiņām, kas pieņemtas hipertensijas ārstēšanā.

Tikai noteiktām cilvēku kategorijām, piemēram, grūtniecēm un sievietēm, kas baro bērnu ar krūti, un cilvēkiem, kuri jau ir cietuši no sirds slimībām un/vai kuri jau lieto zāles augsta asinsspiediena ārstēšanai, pirms Cardiform lietošanas jākonsultējas ar savu ārstu .

>>>-50% Cena – Oficiālā Vietne<<<<

Cardiform

Vai Cardiform patiešām darbojas vai nedarbojas?

Uztura bagātinātāja Cardiform efektivitāti hipertensijas gadījumā  apstiprina daudzi laboratorijas testi.

Jo īpaši pētījumā, kas 2016. gadā tika veikts Kardioloģijas institūtā, tika salīdzinātas 2 brīvprātīgo grupas ar hipertensiju, pirmajai grupai tika ievadīts Cardiform , bet otrajai – placebo.

Rezultāti bija pārsteidzoši: pirmās grupas cilvēkiem izdevās stabilizēt asinsspiedienu par 100%, likvidēt asins recekļus vēnās par 90% un kontrolēt jebkuru aritmiju par 99%.

Tālu no apgalvojuma, ka tas ir brīnumprodukts, patiesība ir tāda, ka Cardiform ir produkts, kas gan eksperimenta fāzē, gan pēc tā laišanas tirgū ir izrādījies patiešām noderīgs, risinot problēmas, kas saistītas ar augstu asinsspiedienu un sliktu asinsriti.

>>>-50% Cena – Oficiālā Vietne<<<<

Cardiform atsauksmes un komentāri

Cardiform tika  laists klajā pirms dažiem gadiem  , taču tas jau ir saņēmis daudzus apstiprinājumus, par ko liecina  daudzie tiešsaistē pieejamie pārskati  . Tie, kas to jau ir izmēģinājuši, apstiprina, ka tas ir produkts, kas darbojas.

Arī daudzi ārsti un kardiologi apstiprina tā efektivitāti saviem pacientiem, uzsverot tajā esošo dabisko sastāvdaļu nozīmi.

Šeit esam apkopojuši dažus interesantākos viedokļus par Cardiform , kas var palīdzēt saprast, vai šis produkts var būt noderīgs arī jums:

“ Pirms diviem gadiem man vienmēr bija reibonis un garastāvoklis, tāpēc es devos pie ārsta, domājot, ka esmu stresā. Tā vietā es atklāju, ka man ir augsts asinsspiediens.

Sākotnēji es šo problēmu uztvēru viegli, aprobežojoties ar alkohola un cigarešu ierobežošanu. Līdz vienu dienu apmēram pirms 10 mēnešiem man bija neliels insults. Tad mans ārsts man pastāstīja par Cardiform .

Es lietoju vienu tableti dienā, lai kontrolētu simptomus. Kopš tā laika es jūtos daudz labāk, un man nav bijuši sirds vai neiroloģiski recidīvi! 

Cena un kur nopirkt

Cardiform  netiek pārdots  aptiekās,  un to nevar atrast  Amazon  . Vienīgais veids, kā iegādāties šo produktu ar pilnu drošību un garantiju, ir  oficiālajā tīmekļa vietnē  . Papildus precīzākai norādei par Cardiform sastāvu un tā daudzajām pozitīvajām sekām uz asinsspiedienu oficiālajā vietnē varat atrast cenu, kas bieži vien ir pakļauta patiešām izdevīgām  atlaidēm.

>>>-50% Cena – Oficiālā Vietne<<<<

Website | + posts

Es esmu šīs veselības, svara zaudēšanas, fitnesa un diētas vietnes galvenais redaktors. Esmu arī personīgais treneris un profesionāls dietologs, un man ir daudzu gadu pieredze šajā jomā. Es aizraujos ar veselīgu dzīvesveidu un tā ietekmi uz veselību un labsajūtu, un mans mērķis ir dalīties ar šīm zināšanām un palīdzēt cilvēkiem ceļā uz veselīgu ķermeni un garu. Es aizraujos ar šo jomu un esmu novērtēts par savām zināšanām un pieredzi. Man patīk dalīties savās idejās un padomos, lai palīdzētu citiem meklēt veselību un laimi.

3 domu par “Cardiform — vai tas darbojas? Krāpšana? Atsauksmes, Forums, Aptieka, Cena, Kur nopirkt”

Komentēt