Tonuplex, krāpniecība? Negatīvās atsauksmes, Forums, Aptieka, cena, Kur nopirkt

Tonuplex kapsulas ir dabisks papildinājums, kas paredzēts hipertensijas kontrolei. Tie ir izgatavoti no rūpīgi atlasītām sastāvdaļām, kas atbalsta sirds un asinsvadu veselību un palīdz efektīvi regulēt asinsspiedienu.

Asinsspiediens un sirds-galvas savienojums

Ir iemesls, kāpēc jūsu asinsspiediens tiek pārbaudīts katru reizi, kad apmeklējat ārsta kabinetu vai slimnīcu, neatkarīgi no stāvokļa, kas jūs tur nogādāja. Augstu asinsspiedienu pamatoti sauc par “kluso slepkavu”. Tas bieži neizraisa simptomus vai brīdinājuma pazīmes, bet tas var ievērojami palielināt sirdslēkmes vai insulta risku. Jo lielāks skaitlis, jo grūtāk sirdij jāstrādā, lai sūknētu asinis visā ķermenī, un jo lielāka iespējamība, ka tiks bojāts sirds muskulis. Tomēr, tā kā visas ķermeņa daļas ir atkarīgas no asinsrites, augsts asinsspiediens var ietekmēt ne tikai sirdi. Ja asinis neplūst viegli, tas var sabojāt artērijas un svarīgus orgānus, piemēram, nieres, acis un smadzenes.

Ir pierādīts, ka augsts asinsspiediens (jeb “hipertensija”) bojā sīkus asinsvadus tajās smadzeņu daļās, kas ir atbildīgas par kognitīvo funkciju un atmiņu, ievērojami palielinot Alcheimera slimības vai  citas demences attīstības risku. Sirds un asinsvadu slimību diagnoze var ietekmēt arī emocionālu ietekmi, ietekmējot jūsu perspektīvu un padarot jūs jutīgāku pret trauksmi un depresiju. Un tāpat kā jūsu asinsspiediens var ietekmēt jūsu garastāvokli, var būt arī pretējais:

 • Stress var palielināt ķermeņa hormonu, piemēram, adrenalīna un kortizola, ražošanu, kas savukārt paaugstina asinsspiedienu.
 • Garastāvokļa pašārstēšanās  ar alkoholu, nikotīnu, neveselīgu pārtiku vai narkotikām var arī paaugstināt asinsspiedienu.
 • Pat izolācija no ģimenes un draugiem – bieži sastopams  depresijas un trauksmes simptoms  – var paaugstināt asinsspiedienu un kaitēt jūsu sirds un asinsvadu veselībai.
 • Augsts asinsspiediens un izplatītas garīgās problēmas bieži vien ir vismaz daļēji saistītas ar tiem pašiem neveselīga dzīvesveida faktoriem, piemēram, pārmērīgu stresu, nepareizu uzturu un kustību trūkumu. Dzīvesveida maiņa, lai ārstētu augstu asinsspiedienu, var palīdzēt uzlabot jūsu garīgo veselību un otrādi.
 • Cardio A, Cardiform Cardione

Tā kā 2017. gadā publicētās jaunās vadlīnijas pazemināja slieksni, kas uzskatāms par augstu asinsspiedienu, vairāk no mums ir pakļauti riskam. Faktiski gandrīz pusei pieaugušo Amerikas Savienotajās Valstīs ir augsts asinsspiediens. Lai gan hipertensija ir ļoti izplatīta parādība, labā ziņa ir tā, ka to ir ļoti viegli ārstēt. Daudzos gadījumos vienkāršas dzīvesveida izmaiņas var ļoti ietekmēt jūsu sniegumu un palīdzēt aizsargāt jūsu sirds un smadzeņu veselību.

Tonuplex

Asinsspiediena mērīšana

Asinsspiedienu mēra dzīvsudraba staba milimetros (mm Hg) — tas ir tradicionālo dzīvsudraba skaitītāju, ko izmanto medicīnas nozarē, aizturi, un tas sastāv no divām sastāvdaļām:

 1. Lielāks skaitlis,  sistoliskais asinsspiediens  , tiek mērīts, kad sirds sūknē asinis artērijās.
 2. Zemāks skaitlis jeb  diastoliskais asinsspiediens  tiek mērīts, kad sirds atslābinās starp sitieniem.

Pirmkārt, tiek reģistrēts sistoliskais skaitlis, un ideālais asinsspiediena rādījums ir zem 120/80 (izteikts kā “120 virs 80”). Amerikas Sirds asociācija un Amerikas Kardioloģijas koledža augstu asinsspiedienu vai hipertensiju definē kā 130/80 vai augstāku (sistoliskais rādījums ir vismaz 130 mm Hg vai diastoliskais rādījums vismaz 80 mm Hg, vai abi).

Kas ir Tonuplex un kam tas paredzēts?

Tonuplex kapsulas ir produkts, kas paredzēts augsta asinsspiediena kontrolei. Tie satur dabiskas sastāvdaļas, kas palīdz veicināt sirds un asinsvadu veselību un efektīvi regulē asinsspiedienu. Šīs kapsulas var būt papildu iespēja cilvēkiem, kuri vēlas uzlabot savu pašsajūtu un saglabāt līdzsvaru asinsrites sistēmā.

Paredzētais lietojums

Tonuplex kapsulas ir ieteicamas šādos gadījumos:

 • Cilvēkiem, kuri cieš no paaugstināta asinsspiediena, kā papildinājums asinsspiediena kontrolei un regulēšanai.
 • Cilvēkiem, kuri vēlas saglabāt sirds un asinsvadu veselību un novērst ar paaugstinātu asinsspiedienu saistītas problēmas.
 • Kā atbalsts holesterīna un triglicerīdu līmeņa kontrolei.
 • Tiem, kas vēlas stiprināt un aizsargāt asinsrites sistēmu.
 • Kā daļu no visaptverošas pieejas stresa mazināšanai un vispārējās dzīves kvalitātes uzlabošanai.

Kā Tonuplex darbojas ?

Tonuplex kapsulas darbojas visaptveroši, palīdzot kontrolēt hipertensiju. Tā unikālā formula apvieno dabiskas sastāvdaļas, kas piedāvā dažādus darbības mehānismus:

 1. Asinsspiediena regulēšana: Tonuplex kapsulu sastāvdaļas var palīdzēt regulēt augstu asinsspiediena līmeni, darbojoties kā vazodilatatori, kas nozīmē, ka tās veicina asinsvadu atslābināšanu, ļaujot asinīm plūst vienmērīgāk un mazinot pretestību artērijās.
 2. Sirds un asinsvadu sistēmas stiprināšana: Šīs kapsulas satur sastāvdaļas, kas var stiprināt un aizsargāt sirds un asinsvadu sistēmu. Tie var palīdzēt uzlabot sirds veselību, veicināt asinsvadu elastību un veicināt optimālu asinsrites sistēmas darbību.
 3. Stresa mazināšana: Dažām Tonuplex sastāvdaļām ir nomierinošas īpašības un tās var palīdzēt mazināt stresu. Tas ir svarīgi, jo hroniskam stresam var būt nozīme asinsspiediena paaugstināšanā.
Tonuplex

Tonuplex sastāvdaļas (sastāvs)

 1. Ķiploku ekstrakts: Saskaņā ar dažiem pētījumiem, ko veica Ried K et al. liecina, ka ķiploki var palīdzēt pazemināt asinsspiedienu un uzlabot sirds un asinsvadu veselību. Ķiploku ietekme uz asinsspiedienu un sirds un asinsvadu riska faktoriem: sistemātisks pārskats un metaanalīze. 
 2. Koenzīms Q10 : Daži pētījumi liecina, ka koenzīms Q10 var labvēlīgi ietekmēt asinsspiediena regulēšanu. Rosenfeldt FL et al. Koenzīms Q10 hipertensijas ārstēšanā: klīnisko pētījumu metaanalīze.
 3. Vilkābele : vilkābele tradicionāli ir izmantota sirds veselības ārstēšanai, un dažos pētījumos tā ir saistīta ar asinsspiediena pazemināšanos. Pittlers MH et al. Vilkābeļu ekstrakts hroniskas sirds mazspējas ārstēšanai: randomizētu pētījumu metaanalīze. 

Tonuplex briesmas, efektivitāte un ieguvumi

Tonuplex kapsulas piedāvā vairākus iespējamos ieguvumus hipertensijas kontrolē. Tālāk ir norādītas dažas šī produkta iespējamās priekšrocības:

 1. Asinsspiediena regulēšana: Tonuplex var palīdzēt regulēt un kontrolēt asinsspiediena līmeni, palīdzot to uzturēt normālā diapazonā.
 2. Uzlabota sirds un asinsvadu veselība: Tonuplex kapsulās esošās sastāvdaļas var veicināt sirds un asinsvadu veselību, stiprinot sirdi un asinsvadus.
 3. Stresa mazināšanas atbalsts: dažām Tonuplex sastāvdaļām var būt relaksējošas īpašības un tās var palīdzēt mazināt stresu, kas var būt paaugstināta asinsspiediena veicinošs faktors.
 4. Veselīga holesterīna un triglicerīdu līmeņa uzturēšana: tiek ierosināts, ka Tonuplex sastāvdaļas var palīdzēt regulēt lipīdu līmeni asinīs, piemēram, holesterīnu un triglicerīdus.

Kā lietot, kā ņemt

Lai lietotu Tonuplex kapsulas hipertensijas ārstēšanā, ievērojiet ražotāja sniegtos lietošanas norādījumus. Tālāk ir sniegts vispārīgs kapsulu lietošanas piemērs:

 1. Devas: Ievērojiet ražotāja dotos norādījumus. Tas var ietvert vienas vai vairāku kapsulu lietošanu dienā, vēlams ēdienreizes laikā vai kā norādījis ārsts.
 2. Lietošanas veids: Kapsulas jānorij, uzdzerot atbilstošu ūdens daudzumu. Tos nedrīkst sakošļāt vai sasmalcināt, jo tos paredzēts ēst veselus.
 3. Ārstēšanas nepārtrauktība: ir svarīgi ievērot konsekvenci un lietot Tonuplex kapsulas , kā norādīts, ieteicamo laiku. Nepārtrauciet ārstēšanu, iepriekš nekonsultējoties ar savu veselības aprūpes speciālistu.
Tonuplex

Tonuplex lietošanas rezultāts

Tālāk ir sniegts piemērs iespējamai iedarbībai, kas saistīta ar Tonuplex kapsulu lietošanu hipertensijas ārstēšanā:

 1. Asinsspiediena pazemināšana: Tonuplex var palīdzēt regulēt asinsspiediena līmeni, palīdzot samazināt paaugstinātu asinsspiedienu cilvēkiem ar hipertensiju.
 2. Uzlabota sirds un asinsvadu veselība: Regulāra Tonuplex lietošana var pozitīvi ietekmēt jūsu sirds un asinsvadu veselību, veicinot veselīgāku sirds un asinsvadu sistēmu.
 3. Riska faktoru kontrole: Tonuplex var palīdzēt kontrolēt riska faktorus, kas saistīti ar hipertensiju, piemēram, augstu holesterīna līmeni, augstu triglicerīdu līmeni un iekaisumu.
 4. Uzlabota vispārējā labklājība: Regulējot asinsspiedienu un uzlabojot sirds un asinsvadu veselību, Tonuplex var veicināt labāku vispārējo labsajūtu, nodrošinot vitalitātes un enerģijas sajūtu.

Šeit ir daži forumu lietotāju viedokļi un komentāri

“Es vēlos dalīties pieredzē ar Tonuplex kapsulām . Es gadiem ilgi cīnos ar hipertensiju, kas mani ļoti satrauc mana vecuma dēļ. Es nolēmu izmēģināt Tonuplex pēc tam, kad tiešsaistē izlasīju dažas pozitīvas atsauksmes un saņēmu ārsta apstiprinājumu.

Lietojot Tonuplex, es pamanīju ievērojamu asinsspiediena uzlabošanos. Līmeņi palikuši stabilāki un veselīgākās robežās, kas devis man sen nebijušu sirdsmieru. Es jūtos arī enerģiskāka un vitālāka, un tas ir lieliski, lai izbaudītu pensionēšanos un pavadītu laiku kopā ar ģimeni.

Šeit ir daži forumu lietotāju viedokļi un komentāri

Lai gan tiešsaistē esmu redzējis dažas negatīvas atsauksmes, es to attiecinu uz iespējamu alerģiju pret sastāvdaļām vai viltotu produktu iegādi. Man personīgi ir bijusi pozitīva pieredze ar Tonuplex , un iesaku to citiem, kuri meklē dabisku risinājumu hipertensijas kontrolei.

Paldies Tonuplex , ka sniedzāt man efektīvu un drošu iespēju rūpēties par manu sirds un asinsvadu veselību. Esmu priecīgs, ka atradu produktu, kas man der un ļauj dzīvot veselīgāk. Es nešaubos ieteikt Tonuplex !

“Es vēlos dalīties pieredzē ar Tonuplex kapsulām . Kopš to lietošanas esmu novērojusi ievērojamu asinsspiediena uzlabošanos. Es mēdzu cīnīties, lai to kontrolētu, kas man visu laiku lika uztraukties.

Iemesls, kāpēc es nolēmu izmēģināt Tonuplex, bija tuva drauga ieteikums, kurš arī cieta no hipertensijas. Rezultāti mani pārsteidza. Jūsu asinsspiediena līmenis ir stabilizējies un tagad ir normas robežās.

Esmu ļoti apmierināta ar sasniegtajiem rezultātiem ar Tonuplex . Tas man deva sirdsmieru un pārliecību dzīvot aktīvāku un veselīgāku dzīvi. Es iesaku šo produktu visiem cilvēkiem, kuri meklē efektīvu un dabisku risinājumu cīņā pret hipertensiju.

Tonuplex , ražotāja oficiālā mājas lapa – atlaide, cena, kur nopirkt

Atlaide Tonuplex ir par akcijas cenu. Ražotājs piedāvā 50% atlaidi. Lai veiktu pasūtījumu, lūdzu, apmeklējiet ražotāja oficiālo vietni. Reklāmas kods nav nepieciešams. Vienkārši aizpildiet tiešsaistes pasūtījumu vietnē, un menedžeris ar jums sazināsies. Piedāvāto preču skaits ir ierobežots un akcija ir īslaicīga. Apmaksa tiek veikta piegādes brīdī.

 | Website

Es esmu šīs veselības, svara zaudēšanas, fitnesa un diētas vietnes galvenais redaktors. Esmu arī personīgais treneris un profesionāls dietologs, un man ir daudzu gadu pieredze šajā jomā. Es aizraujos ar veselīgu dzīvesveidu un tā ietekmi uz veselību un labsajūtu, un mans mērķis ir dalīties ar šīm zināšanām un palīdzēt cilvēkiem ceļā uz veselīgu ķermeni un garu. Es aizraujos ar šo jomu un esmu novērtēts par savām zināšanām un pieredzi. Man patīk dalīties savās idejās un padomos, lai palīdzētu citiem meklēt veselību un laimi.

Komentēt