Potence

Aqua Disiac – smaržas ar feromoniem, cenas sieviešu un vīriešu smaržas

Seksuāli pievilcīgs cilvēks padara viņa izskatu, balss, izturēšanās, smaržu. Meklēšana Otrā pusē par zemapziņas līmenī, pamatojoties uz piemērotu, pievilcīgu smaržu. Smaržas ar feromoniem Aqua Disiac ir īpaši izstrādāts, lai uzlabotu seksuālo vēlmi par partneri. Ņemot dažādas smaržas, kas paredzētas vīriešiem un sievietēm, šīs smaržas var saukt par eliksīrs pavešanu, uzticības un emancipāciju.

& nbsp;

Kas ir feromonus

Feromoni sauc par aktīvo ķīmisko vielu veidojas ādā katra cilvēka. Grieķu valodā vārds burtiski nozīmē “piesaista hormonu”. Feromoni vīriešiem un sievietēm pieteikties partneri aizraujošu, vēršot uzmanību uz pretējā dzimuma. Starp seksuālo pievilcību personai un skaitu, ko tās radīto par “attractional hormons” ir tieša korelācija.

Protams, tikai feromoni nevar garantēt mūžīgo debesu mīlestību, vai ilgi spēcīgas attiecības, bet seksuālo pievilcību tie sniedz. Pateicoties gariem ar feromoniem var veiksmīgi apvienot seksapīls no ķermeņa, un iespēja baudīt izsmalcinātu smaržu. Liela izvēle tiem, kas iesniegti saskaņā ar zīmolu Aqua Disiac. Papildus parastajiem garšu zīmolu klāsts ietver līnija Sexy muskusa savvaļas dzīvi, iesniegto 5 sievietes un 2 vīrieši smaržas, kuru pamatā ir muskusa.

Apraksts fondi

Šis zīmols ražo trīs versijas smaržu – Vīriešu smaržas Aqua Disiac, sieviešu un universāla (unisex). Papildus savas ierastās formas, iesniedz pārdošanai flakonā 10 ml, ražotājs piedāvā koncentrāts feromoniem Aqua Disiac mazā flakonā 8 ml. Katrā virzienā radīja dažādu garšu Aqua Disiac atdarinājumus pazīstami zīmoli. Atsevišķi sexy muskuss savvaļas dzīvi, galvenā sastāvdaļa, kas ir muskuss. Tas ir noslēpums dziedzeru no Sibīrijas muskusbrieža, kas iegūta, nekaitējot dzīvnieka. Šie gari, dzīve tāpat Sexy savvaļas muskusa var attiecināt uz tendencēm pēdējo desmit gadu laikā. Muskuss dod sastāvs siltu, dzīvotspēju un jutekliskums.

Aqua Disiac pildīts stikla pudelē, smaržu iepakots stilīgā kartona kastē. Raksturīga iezīme – klātbūtne rullīša ar kādu produkts tiek uzklāts uz ādas. Tas padara to patēriņu rentabli, un tos izmantot pareizi.

Aqua Disiac pildīts stikla pudele, smaržu Iepakots stilīgā kartona kastē.

Smaržas Aqua Disiac ir eļļas bāzes, kas nodrošina augstu kvalitāti un izturību smaržu. Feromoni, kas ir klāt sastāvā smaržas, kas iegūti mākslīgi laboratorijā. Tie ir patiešām efektīva un droša. Visas sastāvdaļas ir Aqua Disiac ražo un sajauc ar mūsdienu augstas precizitātes iekārtas Francijā. Papildus patīkamu smaržu un spēju feromoniem savā sastāvā, lai modināt seksuālo kaislību un vēlmes ir vērts atzīmēt šādus svarīgas īpašības alkoholisko dzērienu, kā piešķiramajiem pašapziņa, atbrīvošanu, palīdzība darbā ar pretējā dzimuma.

Kā lietot

Aqua Disiac – un izmaksu ziņā efektīvs smaržas ar feromoniem. Lai iegūtu ievērojamu rezultātu no izmantošanas Aqua Disiac, jums ir nepieciešams ievērot noteikumus, kas norādīti norādījumiem. Šāds smaržas. Smaržas ir uzklāj ar rullīti:

 • Ādai aiz ausīm.
 • Point of pulsa pie rokas.
 • Subclavian depresija.
 • Chest zona.

Priekšrocības, izmantojot

Aqua Disiac ir šādas priekšrocības salīdzinājumā ar parasto smaržu:

 • Eļļas bāzes, kuru aromāts savvaļas muskusa Aqua Disiac ilgi.
 • Sērija aprīkojumā ietilpst dažādas garšas, lai atbilstu pat visprasīgāko gaumi.
 • koncentrāts feromoniem Aqua Disiac ir atšķirīga iedarbība un patiesi pārveido personu. Tas palīdz palielināt pašapziņu, uzlabo garastāvokli un seksuālo uzbudinājumu.
 • efektivitāti. Sakarā ar veltnīšu smaržas Aqua Disiac vienmērīgi skaitītājiem un izplatīt uz ādas.

Sexy gari dzīves palīdz būt pārliecināti sevi ap pretējā dzimuma.

 • pieņemamu cenu zīmolu produkti Aqua Disiac (no 400 līdz 1000), atbilst augstas kvalitātes.
 • Compact pakete Aqua Disiac. Pudele maza izmēra ļauj ņemt to ar Jums un veikt nelielu somiņā.
 • Lid cieši aizvērtas, kas dod iespēju uz ilgu laiku, lai baudīt savu mīļāko dziesmu.

Galvenā priekšrocība šo rīku -. Iespēju sajust pievilcīgu un vēlams pretējā dzimuma

feromonu vēl nav pilnībā saprotams zinātnieki. Protams, sintezētas laboratorijā hormonu var rīkoties ne tik ražo cilvēkam. Bet tas smaržas nav bezjēdzīgi. Izmantojot tos, sieviete un vīrietis kļuvis daudz pārliecināti. Sakarā ar to, viņi piesaista uzmanību pretējā dzimuma, atklājot bez vilcināšanās individualitāti un unikālu šarmu. Aqua Disiac – stiprie alkoholiskie dzērieni, kas palīdzēs jums atrast savu soul mate. Starp dažādiem garšas ir viegli atrast vienu, kas būs radīt partneris komforta sajūtu un līdzjūtību.

Reviews

Pievienot atsauksmi

Anna, 40:

Aqua Disiac wild musk No. 2 deva man darbā. Viņa nebūtu tos nopircis. Tas nav cena, tas ir diezgan pieņemamām cenām. Un šeit ir feromoni es nebiju pārliecināts. Tās smarža jauka – ievērojama ziedu un augļu piezīmes. Ir svarīgi, lai efekts Aqua Disiac tiešām ir! Pēc 15 gadiem laulībā, dzimuma mirdzēt ar jaunām krāsām.

Olga, 26:

Pēdējos gados, dod smaržas ar feromoniem Aqua Disiac. Tie piesaista mani ne feromonus, bet vitalitāte un daudzveidība patīkamu aromātu. Man patīk kompakts iepakojums, ekonomisks piemērot, un atbilstošu vērtību. Nezinu, ja feromoni. Bet noteikti Aqua Disiac – augstas kvalitātes smaržas par pieņemamu cenu.

Joanna Michelle Thomas Thomas

Joanna Michelle Thomas ir 46 gadus vecs virtuves asistents, kurš bauda ārkārtas gludināšanas, riteņbraukšanas un pieaugušo krāsošanas grāmatas. Viņa ir maiga un radoša, bet var būt arī ļoti neuzticīga un mazliet sadistiska.

Viņa ir atkarīga no kafijas, ko viņas draugs Melodija Konstances zāle norādīja, kad viņa bija 18 gadi. Problēma pastiprinājās 1993. gadā.

Viņa ir musulmaņu Latvija. Viņa sāka mācīties pārtikas zinātni koledžā, bet nekad nav pabeigusi kursu.

Fiziski, Joanna ir diezgan labā formā. Viņa ir vidējais augstums ar godīgu ādu, vara matiem un brūnām acīm. Neparasti viņai ir protēzes rokas; viņa zaudēja savu cīņu ar vilcienu. Viņa ir pateicoties kafijai, Joanna izskatās vecāka par viņas faktisko vecumu.

Viņa uzauga vidusšķiras apkārtnē. Viņas māte aizgāja, kad viņa bija jauna, atstājot viņu ar tēvu, kurš bija piedzēries.

Viņa pašlaik ir viena. Viņas jaunākā romantika bija ar žurnālistu Craig Karl Ellis, kurš bija 8 gadus vecāks par viņu. Viņi izcēlās, jo Joanna bija pārāk koncentrējusies uz kafiju, lai būtu laiks Craigam.

Joanna labākais draugs ir virtuves palīgs Melody Hall. Tie ir nedalāmi. Viņa arī uzkaras ar Brodi Turneru un Ira Prestonu. Viņi bauda podcasting kopā.

You may also like...