Jaunumi

Smoke Out – viedokļi, cena, kur nopirkt, oriģinālu, vai arī tas ir tā vērts?

Smēķēšanas atkarība, kas daudzos gadījumos rada invaliditāti un pacienta nāvi. Saskaņā ar ASV statistikas pētījumu, smēķēšana samazina cilvēka dzīvi vidēji par 13 gadiem uz. Tas nav pārsteigums, ka daudzi cenšas atmest, lai saglabātu veselību. Bet ir ļoti grūti. Iemesls ir atkarība no nikotīna. Bet viegli izvairīties, ja jūs uzskatāt, pārdevējiem strūklu “Smoke Out”. Viņi apgalvo, ka atmest smēķēšanu ir iespējams, ja 14 dienu laikā, lai ārstētu mutes medicīnisko nikotīnu.

Spray Smēķēšana Dūmu Out

“Smoke Out” sola atbrīvot jūs no sliktiem ieradumiem 2 nedēļas. Bez tam, tā ir virkne pozitīvu ietekmi uz veselību. Tiek apgalvots, ka ne vēlāk kā 14 dienu laikā Jūs iegūsiet:

 • svaigu elpu;
 • balts smaids;
 • skaisti un labi kopts matu;
 • pilns oža.

Jums vairs nebūs smirdēt no cigarešu dūmiem. Ejiet prom klepu, un tu jutīsies daudz labāk. Bez tam, jums būs atmest smēķēšanu bez:

 • gribasspēks un nikotīna atsaukšana;
 • svara pieaugums un palielināta apetīte;
 • garīgās diskomforts un garastāvokļa svārstības.

Lietošanas instrukcija “Dūmu Out

Spray Smēķēšana “Smoke Out” jums ir nepieciešams, lai smidzināšanas mutē dienā. Par paražas skaits nav ierobežots. Tā būtu jāpiemēro, kad jūtat nepieciešamību pēc nikotīna. Ārstēšanas kurss parasti ir 2 nedēļas. Tad spray “Smoke Out” jums vairs nav nepieciešams. Jūs atmest cigaretes mūžīgi.

Sastāvs “Dūmu Out

“Smoke Out”, saskaņā ar oficiālo mājas lapā ietver:

 • medicīniskā nikotīna, lai izvairītos no abstinences simptomi un apspiest alkas no smēķēšanas;
 • Gotu Kola – atmiņas uzlabošanai;
 • St. Asinszāle – normālai funkciju nervu sistēmas;
 • piparmētru, eikalipta, Melissa, mentols, svaigu elpu.

Ir skaidrs, ka saskaņā ar tirgotājiem “Smoke Out” galvenais efekts tiek nodrošināta ar tā saukto medicīnas nikotīna. Viņš noņem tieksmi pēc cigaretēm. Citas vielas izpildīt tikai atbalsta funkcija.

Par ārsta atzinums Dūmu Out

“Smoke Out” nepalīdzēs atmest smēķēšanu. Tā sastāvā ir medicīniska nikotīna. Šī viela neeksistē dabā. Ir tikai viens nikotīns kas ietverts cigarešu dūmiem.

Iespējams, ka pārdevēji “Smoke Out” sauc šis termins parastais nikotīns, kas satur zāles. Tas ir tas pats ķīmiskais savienojums, kas ir atrodama cigarešu dūmiem. Vienīgā atšķirība ir mērķim. Nikotīna veidā plāksteri vai citu zāļu formas, ko izmanto ar mērķi novērst nikotīna atkarības, un nikotīna no cigarešu dūmiem ir paredzēts tikai, lai atbilstu cilvēka vajadzība efektivitāte smēķēšanas.

Let ‘s redzēt, kā darboties šos produktus, kas satur nikotīnu vai citu nikotīna receptoru stimulantus. Slikts ieradums personas sastāv no diviem komponentiem: fizisko un psiholoģisko. Fizikālās nikotīna iedarbība uz vielmaiņu. Psiholoģiskā – ieradums vilkt uz cigarešu, kas pakļauts noteiktiem izraisītājiem. Katrs viņiem pieder. Trigeru parasti vairāki desmiti un dažreiz vairāki simti. Tie var būt:

 • izmantošana pārtikas;
 • ieplūdes spirta;
 • gals braukšana;
 • iet uz tualeti;
 • aicināt savu sievu pa tālruni, utt.

atmest smēķēšanu, personai ir jāpārvar abi faktori – gan psiholoģiskās un fiziskās – tajā pašā laikā. Tas ir grūtāk, nekā pārvarēt tos individuāli. Līdz ar to ir iespējams veikt tik., Lai noņemtu pirmo komponentu no psiholoģiskās atkarības, un pēc tam fiziski

fiziskais komponents saglabājas, un psiholoģiskais kreisi, instrumenti pamatojoties uz nikotīna. Ņemot viņiem personai nav dūmu un atradināt no ieraduma turēt cigareti viņa mutē. Tomēr viņš nav cieš no nikotīna lietošanas pārtraukšanas. Pēc tam, kad pacients izpaužas atbrīvoties no mehāniskās paraduši savilkšanas noteiktos apstākļos, jūs varat sākt, lai atbrīvotos no atkarības no fizioloģiskā līmenī. Narkotikas nikotīnam atceltu. To var izdarīt pēkšņi vai pakāpeniski samazinot devu.

Tādējādi, ja “Smoke Out” satur nikotīnu, kā norādīts ar pārdevēju, šis rīks ir viens no medikamentiem par atteikumu personas no smēķēšanas. Vai tas nozīmē, ka tas ir efektīvs? Visticamāk ne. Tīmekļa vietne, kas pārdod “Smoke Out”, nevieš uzticību. Tas var arī būt, ka nav nikotīns sastāvā aerosola nav.

satraucošs šādu paziņojumu oficiālajā mājas lapā:

1. “Smoke Out” ir vienīgais instruments, kas palīdzēs jums atmest smēķēšanu.

Faktiski, ja jūs “Smoke Out” satur nikotīnu, tas ir desmitiem kolēģiem. Starp citu, to efektivitāte bieži atstāj daudz vēlams.

2. “Smoke Out” novērš atkarību 14 dienas.

Tā nav taisnība. Lielākā daļa no analogiem izmanto 4 nedēļu laikā. Dažreiz tie tiek izmantoti ilgāk. Kāpēc “Smoke Out” atbrīvots no nikotīna atkarības tik ātri, ja tā neatšķiras no viņiem?

3. “Smoke Out” nav blakusparādības.

Tas ir neiespējami. Ja produkts nav satur nikotīnu, vai citu stimulantu nikotīnskābes holīnerģiskajiem receptoriem, tas būtu kontrindikācijas un blakusparādības. Instrukcijās par šādām narkotikām, jūs varat atrast milzīgu sarakstu blakusparādībām. Un, lai gan ļoti reti, 100% drošs šādus līdzekļus nevar nosaukts. Jo holinoreceptoriem ir sastopami daudzās jomās cilvēka organismā, tāpēc nikotīna vai tās aizstājēji skar praktiski visus orgānus un sistēmas.

Visi iepriekšminētie liecina par to, ka pārdevēji “Dūmu Out” sniedz nepatiesus datus par to īpašībām, sastāvu un klīnisko efektivitāti šo produktu. Visticamāk, jūs saņemsiet regulāru atsvaidzinošu aerosols mutē. Visefektīvākais komponenti tajā ir piparmētru un eikalipta. Tās smarža jauka, bet diez vai palīdzēs atmest smēķēšanu.

Cena Dūmu Out

“Dūmu Out” izmaksas …. Tas nekas, ja jūs salīdzināt ar naudu, ka jūs tērējat katru mēnesi par cigaretēm. Jūs iegādājaties varētu piedāvāt vairākas pudeles strūklu, lai jūs varētu pabeigt pilnu ārstēšanas kursu.

Kur nopirkt?

Spray Smēķēšana “Smoke Out” tiek pārdots par oficiālajā tīmekļa vietnē: dūmu-out-aerosolu. Jūs varat iegādāties, pasūtīt piegādi līdz tuvākajai mājai pastā. Šī jums ir nepieciešams, lai ievadītu informāciju uz pasūtījuma formā, neaizmirstot norādīt savu dzīvesvietas valsti. Pēc tam, kad jūs saņemsiet zvanu atpakaļ uz tālruni, ir nepieciešams, lai apstiprinātu pasūtījumu mutiski. Sūtījums tiks izveidots nākamajā dienā. Pēc dažām dienām, jūs varat doties uz pasta nodaļu un paņemt savu aerosols.

Joanna Michelle Thomas Thomas

Joanna Michelle Thomas ir 46 gadus vecs virtuves asistents, kurš bauda ārkārtas gludināšanas, riteņbraukšanas un pieaugušo krāsošanas grāmatas. Viņa ir maiga un radoša, bet var būt arī ļoti neuzticīga un mazliet sadistiska.

Viņa ir atkarīga no kafijas, ko viņas draugs Melodija Konstances zāle norādīja, kad viņa bija 18 gadi. Problēma pastiprinājās 1993. gadā.

Viņa ir musulmaņu Latvija. Viņa sāka mācīties pārtikas zinātni koledžā, bet nekad nav pabeigusi kursu.

Fiziski, Joanna ir diezgan labā formā. Viņa ir vidējais augstums ar godīgu ādu, vara matiem un brūnām acīm. Neparasti viņai ir protēzes rokas; viņa zaudēja savu cīņu ar vilcienu. Viņa ir pateicoties kafijai, Joanna izskatās vecāka par viņas faktisko vecumu.

Viņa uzauga vidusšķiras apkārtnē. Viņas māte aizgāja, kad viņa bija jauna, atstājot viņu ar tēvu, kurš bija piedzēries.

Viņa pašlaik ir viena. Viņas jaunākā romantika bija ar žurnālistu Craig Karl Ellis, kurš bija 8 gadus vecāks par viņu. Viņi izcēlās, jo Joanna bija pārāk koncentrējusies uz kafiju, lai būtu laiks Craigam.

Joanna labākais draugs ir virtuves palīgs Melody Hall. Tie ir nedalāmi. Viņa arī uzkaras ar Brodi Turneru un Ira Prestonu. Viņi bauda podcasting kopā.

You may also like...