Jaunumi

Silane Guard – šķidrā stikla, cena, oficiālā vietne, kur nopirkt, oriģinālu, atzinumi,

Laba diena, draugi!

Īpaša cena !!!. Noklikšķiniet un redzēt !!!

aizsargpārklājumu izvēle automašīnas virsbūvi -. Jautājums tikai personīgās vēlmes, finansiālo kapacitāti, attiecību ar četru riteņu draugu General

Tiem, kam patīk braukt uz netīrās automašīnu vai tērēt daudz laika, mazgājot savu auto, šis raksts nevar lasīt.

Tie, kas rūpējas par izskatu dzelzs, un kuriem auto -. Ne tikai transportlīdzeklis, bet panākumu kritērijs dzīvē būs ieinteresēti informācijā

Tā!

Mēs koncentrējamies uz šķidrā stikla silāns Guard atsauksmes, kas, kā pretrunīgs, jo tas ir interesanti, lai jūsu personīgo pārbaudi.

vilšanās un cerības pagājušajā silane apsardzes

Es neesmu viens no faniem tīrību, bet braukt pa pilsētu (bet uz valsti, pārāk) par netīru auto uzskatīts nepiedienīgu. Daudzus gadus es mazgāja savas automašīnas, kas maina diezgan bieži, speciālas putas, šampūni, želejas, aptver dažādas GTS, un tas tiek darīts, gan patstāvīgi un rokās pieredzējušiem speciālistiem.

Rezultāts bija laba, ja ne viens, bet būtisks trūkums: pēc pāris dienām Shine nav mazinājies, un putekļu pieķērās nomazgā ķermeni ar atriebība. Ņemot izmēģināju visus esošos profesionālos un tautas aizsardzības līdzekļiem, man nāca pāri interesantu reklāmas.

Uzmanību! Informācija par šo tēmu:

Lai reklāmas es esmu neobjektīva, uzskatot, ka labs produkts vienmēr atradīs savu pircēju. Saprast, ka likumi ekonomikas ir bargas, bet ne jūs izjaukt ar kaitinošas bukleti, kas tiek iesniegti uz ielas, vai iemesta pastkastē ?! Me too … Bet nebija auto īpašnieks ar 20 gadu pieredzi nodot jauno japāņu tehnoloģiju, ko pārdod par ļoti pievilcīgu cenu, un daudzsološus 8-12 mēnešus Shine un ķermeņa no putekļiem, smiltīm, dubļiem aizsardzību.

Patiesība vai fikcija?

Progress vai triks mārketinga?

Es nolēmu pārbaudīt šķidrums silāns WILLSON stikla Guard, kas veikti sirdsdarbību, gaidot brīnumu.

Japāņu zīmols ir pazīstams uzlabotas attīstības jomā tuning, bet īpašnieks pudele 95 ml es sāku ar skepsi. Tomēr neliels izmaksu – mazāk nekā. … – plus ātra piegāde (ko mēs darītu bez interneta ?!) pieauga noskaņojumu pirms pirmās lietošanas

Būt likumu cienīšanas pilsonis un rūpīgi cilvēks, es esmu rūpīgi izlasiet instrukciju un sagatavoja automašīnu uz pulēšanas:

  • mazgā ar šampūna ķermeni;
  • izlīdzinātas microcracks;
  • pulētu virsmu;
  • vaļā no tauku traipu;
  • deva automašīnu nožūt.
Īpaša cena !!!. Noklikšķiniet un redzēt !!!

Visbeidzot brīdis testa! Šķidrums ir viegli piemērots vienā ķermeņa daļā ar sūkli, kas ir iekļauta komplektā. Tad visi citi. Pēc pusstundas žāvētā šķīdums tiek rubbed ar speciālu audumu. Uz manu pārsteigumu, Polijas viegli izkliedēta uz virsmas bez tērēt daudz pūļu. Pēc tam vēl vienu stundu, jūs varat pieteikties un RUB otro kārtu. Pudele ir tikai nedaudz vairāk. Kas notiks?

Sešus mēnešus vēlāk, vai kopsavilkumu laimīgs autovadītājs.

sešus mēnešus es pavadīju pēc pieteikšanās stiklu, pilnīgi aizmirstot par tādām lietām kā šampūni, putas, automazgātavas … Shine tiešām ilgst jebkuros laika apstākļos. Lietus pilieni plūst uz leju polimēra filmu, atstājot netīrās svītras. Grants un smilts, kas iekrīt durvis, spārni, zābaku, lielība, neradot ne mazāko kaitējumu. Vienu reizi man nācās strādāt ar otu, noslaukot pilēja krāsas (es sāku mājas remonts): Poļu absolūti nav dzēsti, saglabājot mirdzēt, sparkles saules gaismā ar visām varavīksnes krāsās. Pievienojies pozitīvās atsauksmes par šķidrā stikla silane Guard.

Kas iepriecināja jūs visvairāk?

  • Pieņemama cena.
  • Ērts tilpums no flakona.
  • Ūdens atgrūdošs efekts.
  • Ekonomiska ātrums.
  • Pārklājuma izturība.

Protams, ir arī daži trūkumi: auto ir rūpīgi sagatavoti pirms piemērot lakas, seguma sešus mēnešus vēlāk, sāk izbalināt, lai gan ražotājs norādīja uz 12 mēnešu aizsardzības. Pārspīlējums? Droši vien. Bet pēc sešiem mēnešiem es nekad devos atpakaļ uz auto mazgāšanas, nomazgā auto pats, tērēt laiku un naudu, lai rūpētos!

Piemērojot vienu sastāvdaļu šķidro silāns stikla Guard, pamatojoties uz silīcija, ne tikai aizsargā ķermeni no nelielām skrambām, sliktiem laika apstākļiem, mehāniskiem bojājumiem, bet arī dod automobilim koptu izskatu uz ilgu laiku.

Tātad, ja kādam ir šaubas – jāņem, nenožēlosiet! Protams, atstāt saiti uz oficiālo vietni, kur iegādāties rīks.

Īpaša cena !!!. Noklikšķiniet un redzēt !!!

Pateicoties šai blogā par iespēju dalīties savus rezultātus ar izmantošanu šķidrā silane stikla Guard.

Joanna Michelle Thomas Thomas

Joanna Michelle Thomas ir 46 gadus vecs virtuves asistents, kurš bauda ārkārtas gludināšanas, riteņbraukšanas un pieaugušo krāsošanas grāmatas. Viņa ir maiga un radoša, bet var būt arī ļoti neuzticīga un mazliet sadistiska.

Viņa ir atkarīga no kafijas, ko viņas draugs Melodija Konstances zāle norādīja, kad viņa bija 18 gadi. Problēma pastiprinājās 1993. gadā.

Viņa ir musulmaņu Latvija. Viņa sāka mācīties pārtikas zinātni koledžā, bet nekad nav pabeigusi kursu.

Fiziski, Joanna ir diezgan labā formā. Viņa ir vidējais augstums ar godīgu ādu, vara matiem un brūnām acīm. Neparasti viņai ir protēzes rokas; viņa zaudēja savu cīņu ar vilcienu. Viņa ir pateicoties kafijai, Joanna izskatās vecāka par viņas faktisko vecumu.

Viņa uzauga vidusšķiras apkārtnē. Viņas māte aizgāja, kad viņa bija jauna, atstājot viņu ar tēvu, kurš bija piedzēries.

Viņa pašlaik ir viena. Viņas jaunākā romantika bija ar žurnālistu Craig Karl Ellis, kurš bija 8 gadus vecāks par viņu. Viņi izcēlās, jo Joanna bija pārāk koncentrējusies uz kafiju, lai būtu laiks Craigam.

Joanna labākais draugs ir virtuves palīgs Melody Hall. Tie ir nedalāmi. Viņa arī uzkaras ar Brodi Turneru un Ira Prestonu. Viņi bauda podcasting kopā.

You may also like...