Power Keto, vai tas darbojas? Negatīvie viedokļi, ārsti, forums, aptieka, cena, kur nopirkt

Šajā rakstā jūs uzzināsiet, kas  ir  liekais svars  un kā to pārvarēt ar  Power Keto tabletēm.

Kas ir aptaukošanās?

Saskaņā ar Pasaules Aptaukošanās federācijas datiem  ; ”   Aptaukošanās ir medicīnisks stāvoklis, kam raksturīgs pārmērīgs ķermeņa svars taukaudu veidā. Šo tauku uzkrāšanās var nopietni kaitēt veselībai   .

Parasti ķermeņa masas indeksu, kas ņem vērā augumu un svaru, izmanto, lai noteiktu, vai cilvēks ir veselīgā svarā. Lielākajai daļai pieaugušo ĶMI ir:

 • 18,5-24,9 ir veselīgs svars
 • 25-29,9 – liekais svars
 • no 30 līdz 39,9 – aptaukošanās
 • 40 un vairāk – smaga aptaukošanās

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

Power Keto

Tomēr ĶMI ir ļoti primitīvs rādītājs, un to neizmanto atsevišķi, lai diagnosticētu aptaukošanos. Jāņem vērā arī citi faktori, piemēram, dzimums, etniskā piederība, ķermeņa uzbūve un vecums. Varat izmantot NHS ĶMI kalkulatoru, lai pārbaudītu savu   .

Izmantojot citus mērījumus, piemēram, vidukļa apkārtmēru, var noteikt, vai cilvēkam nav aptaukošanās, un novērtēt citu slimību, piemēram, 2. tipa cukura diabēta, risku.

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

Pārbaudiet:  Delislim  ,

Kas izraisa aptaukošanos?

Aptaukošanās  ir sarežģīts stāvoklis, ko ietekmē daudzi faktori. Tie ietver diētu, aktivitātes līmeņus, ģenētiku (jūsu DNS), citas slimības vai stāvokļus, medikamentus, garīgo veselību, miegu, svara stigmatizāciju, nabadzību vai vidi. Vairumā gadījumu tā būs daudzu šo faktoru kombinācija, nevis tikai pārēšanās un nepietiekama fiziskā aktivitāte.

Eiropas Aptaukošanās izpētes asociācija (EASO) un Aptaukošanās Kanāda ir izveidojušas infografiku, kurā izskaidroti daudzi ar to saistītie faktori   .

Vissvarīgākais ir nedomāt par aptaukošanos tikai kā par personisku atbildību vai neveiksmi. Lai palīdzētu iedzīvotājiem sasniegt un uzturēt veselīgu svaru, būs jāveic plašas politikas izmaiņas – nevienam risinājumam nebūs pietiekamas ietekmes, un būs jāmaina visa sistēma.

Uzziniet vairāk par BDA darbu pie holistiskas pieejas aptaukošanās pārvaldībai un profilaksei visā dzīves laikā mūsu kampaņas lapās   .

Power Keto

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

KAS IR Power Keto?

Papildinājuma sastāvs ir tas elements, kas, iespējams, ir visinteresantākais ikvienam, kas vēlas to iegādāties. Lai mūsu lasītājus vislabāk iepazīstinātu ar  uztura bagātinātāju Power Keto , esam sagatavojuši produkta aktīvo sastāvdaļu sarakstu un uzskaitījuši katras svarīgākās īpašības. PowerKeto sastāvs  ir norādīts zemāk.

 • Hoodia gordonii   ir augs, kas pieder sukulentu ģimenei, kas ir tuksneša augs, kas pielāgots, lai izdzīvotu skarbos apstākļos ar mazu ūdens daudzumu. Hoodia gordonii, kas pazīstama ar savām ēstgribas nomācošajām īpašībām, ir pamanījusi farmācijas rūpniecība, un to var atrast dažādos svara zaudēšanas piedevās.
 • Irving Gabon   – African Mango –   Āfrikas mango   ir sastāvdaļa, kas pēdējos gados ir kļuvusi ļoti populāra diētas nozarē. Šo narkotiku plaši reklamēja slavenības, kurām ar tās palīdzību izdevās zaudēt svaru. Ir bijuši daudzi interesanti pētījumi par Āfrikas mango, kas apstiprina tā svara zaudēšanas priekšrocības.
 • Glikomannāns   ir viena no daudzajām ūdenī šķīstošo šķiedrvielu formām, kas saista absorbēto ūdeni kuņģī un zarnās, veidojot lipīgu želeju, kas piepilda kuņģi un saglabā sāta sajūtu ilgāk. Tas samazina izsalkuma sajūtu un tajā pašā laikā dienā patērēto kaloriju skaitu. Glikomannāns arī palēnina cukura un holesterīna uzsūkšanos zarnās, padarot to noderīgu cukura diabēta kontrolei un holesterīna līmeņa pazemināšanai.
 • Forskolīna ekstrakcija no coleus   – Forskolīns ir augs, kurā ir daudz bioflavonoīdu. Viena no galvenajām aktīvajām sastāvdaļām ir diterpēns, kas tieši mijiedarbojas ar adenilāta sintlāzi (enzīmu, kas aktivizē ciklisko adenozīna monofosfātu). Vienkārši sakot, forskolīns var palielināt bazālo vielmaiņas ātrumu un paātrināt tauku sadalīšanos organismā.
 • Jakonas sakne   – pazīstama arī kā tievēšanas kartupelis – jau daudzus gadus ir izmantota kā enerģijas un barības vielu avots. Tas izskatās kā saldais kartupelis, bet pēc garšas vairāk atgādina bumbieri. To var lietot dažādos veidos, un tā plašās uzturvērtības dēļ to izmanto kā uztura bagātinātāju svara zaudēšanai.
 • Yakon satur apmēram 20 dažādas aminoskābes, kā arī labu daudzumu šķiedrvielu, magnija, kālija, kalcija, dzelzs, fosfora, beta-karotīna un vitamīnu A, B1, B2.
 • Lipāzes un proteāzes enzīmi   – tie ir atbildīgi par intensīvu svara zudumu, normalizē sirdsdarbību un stiprina asinsvadus.
 • Naktssveces   ir augs ar desmitiem šķirņu. Tā dzimtene ir Ziemeļamerika, bet Eiropā to kultivē jau vairākus gadsimtus.
 • Naktssveces eļļa   jau sen tiek izmantota svara zaudēšanai. Tās notievēšanas īpašības ir saistītas ar lielo omega skābju saturu, kas aktivizē lipīdu metabolismu audos un, galvenais, aktivizē brūno taukaudu darbību, kas pārvērš taukus siltumenerģijā.

Kā redzat,   Power Keto sastāvs   patiesībā ir balstīts uz pārbaudītām dabīgām vielām. Iepriekš minētais saraksts ir mūsu produkta sastāva meklēšanas rezultāts, ko mums izdevās apkopot no ražotāja vietnes, dažādām atsauksmēm un tematiskiem emuāriem. Protams, visu produkta sastāvu var redzēt uz lapiņas vai iepakojuma. Aicinām ikvienu, kas vēlas kaut ko pievienot par papildinājumā izmantotajām sastāvdaļām, komentēt zem raksta.

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

Power Keto

Power Keto  lietošanas sekas

Produkta sastāvs izskatās daudzsološs, kas ļauj sagaidīt, ka arī tā lietošanas efekts būs labs. Analizējot komentārus internetā, mēs varam secināt, ka tas tā ir. Saskaņā ar to cilvēku viedokļiem, kuri lieto produktu,  Power Keto  efektīvi atbalsta strauju taukaudu zudumu, kas atvieglo cīņu ar lieko svaru. Turklāt, sistemātiski lietojot, lielākā daļa cilvēku pamanīja ilgāku sāta sajūtu, kas noveda pie tā, ka viņi sāka patērēt mazāk kaloriju, jo viņi vienkārši nejutās izsalkuši.

Ražotājs sola, ka, regulāri lietojot  Power Keto,  mēnesī var zaudēt līdz pat 4 kilogramiem. Turklāt, ja piedevas lietošanu apvieno ar regulārām fiziskām aktivitātēm, šis daudzums var palielināties līdz pat 6 kg.

Ko lietotāji saka par  Power Keto

«Man bija liekais svars, un veselība ietekmēja arī naktssarga darbu. Nolēmu ievērot diētu un ievērot svara zaudēšanas režīmu, kuram vēlējos pievienot  Power Keto  kapsulas. Tie patiešām palīdzēja manai gremošanai un vielmaiņai. Šodien sasniedzu savu ideālo svaru!

Cena un kur nopirkt  Power Keto?

Power Keto kapsulas papildinājums  ir pieejams tikai oficiālajā ražotāja vietnē, kur varat piekļūt informācijai un pasūtījuma veidlapai. Pasūtījuma iesniegšanu apstiprinās atbildīgais operators pa tālr. Šobrīd aktīvajā akcijā precei tiek piemērota 50% atlaide.

Power Keto   arī nav pieejams aptiekās, bet tikai oficiālajā ražotāja vietnē. PowerKeto  nav pieejams pārdošanai citās e-komercijas vietnēs, piemēram, ebay vai Amazon, taču jūs varat to pasūtīt tieši un tikai oficiālajā ražotāja vietnē .

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

 | Website

Es esmu šīs veselības, svara zaudēšanas, fitnesa un diētas vietnes galvenais redaktors. Esmu arī personīgais treneris un profesionāls dietologs, un man ir daudzu gadu pieredze šajā jomā. Es aizraujos ar veselīgu dzīvesveidu un tā ietekmi uz veselību un labsajūtu, un mans mērķis ir dalīties ar šīm zināšanām un palīdzēt cilvēkiem ceļā uz veselīgu ķermeni un garu. Es aizraujos ar šo jomu un esmu novērtēts par savām zināšanām un pieredzi. Man patīk dalīties savās idejās un padomos, lai palīdzētu citiem meklēt veselību un laimi.

Komentēt