Jaunumi

MagnuFuel – viedokļi, cena, kur nopirkt, oriģinālu, vai arī tas ir tā vērts?

Lai man par lielu nožēlu, ka laikā, kad litrs benzīna izmaksas daži centi, ir sen pagājis. Šodien mums ir jādomā par pārsūtīšanu no personīgās automašīnas publiski labad ietaupījumu. Pamanīju, ka ceļi tur bija daudz džipu ar gāzes iekārtu (taču šis modelis ir luksusa auto vienkārši neeksistē). Nu, mums vienkārši mirstīgie, tad ko runāt? Ar garāžu kooperatīvs kaimiņš tika ieteikts mēģināt MagnuFuel. Pēc viņa vārdiem, ierīce palīdz samazināt patēriņu benzīna uz jebkuru transportlīdzekli. Es devos uz oficiālo mājas un lika ekonomiski. Tagad es jums pateiks par tās piemērošanas rezultātiem.

Par darbības MagnuFuel princips

Īpaša cena !!!. Noklikšķiniet un redzēt !!!

Little pirms pasākuma – ekonomisku degvielas MagnuFuel tiešām darbojas, protams, nevis kā reklamē, bet darbi vienalga. Cilvēki gaida, ka benzīna patēriņš samazināsies uzreiz divas reizes teikt – bezmaksas siers tikai peļu slazds. Varbūt, ja tur bija ierīce ievērojami samazina naftas produktu patēriņu, tas sen ir izmantojuši lielie automašīnu ražotāji. Tātad super efekts, nav gaidīt, bet uzņēmums ietaupīt!

Ja es pasūtīju MagnuFuel iedomāties kādu degvielas filtru. Domāja, ka benzīnu iet caur to mazās devās, kā arī injicējamo narkotiku lietotājiem. Faktiski ierīce darbojas un izskatās pavisam citādi.

Ja ceļ, pat mazliet vīlušies – divi spilgti dzeltenos plankumus uz Sengoku un plastmasas skavām. Es noskatījos video, kā instalēt un nebija gaidījis rezultātu. Pēc aptuveni nedēļu lietošanas es pamanīju, ka pazuda, kad vienmērīgu ritmu motora. Pirms nedaudz, bet pastāvīgi materializēt. Es domāju, ka, iespējams, kāda grabēja joprojām nolauza))) aizgāja nopirka mainīja filtru un tikai tad atcerējās par uzstādīto MagnuFuel. Sāka izsekot, cik daudz es tērēt benzīnu. Nezinu, vai pēc tam, aizstājot patēriņa, bet mašīna sāka ēst nedaudz mazāk (aptuveni 10-15%). Uzkāpa ar internetu, lai lasītu, bet kā General domas.

Lasīt pārskatīšanu un, godīgi sakot, ne īpaši ticēja. Domāja, lai pārbaudītu, kad nākamo ieplānoto aizstāšanu palīgmateriāliem.

Klientu atsauksmes par ierīci degvielas ekonomiju

Neskatoties uz šaubām, visvairāk autobraucējiem efektivitātes MagnuFuel, šī ierīce ir diezgan populārs. Es nopirku spilventiņi uz degvielas šļūtenes, jo tas ir lēti. Cena zema, un ļauj izmēģināt neskarot ģimenes budžetu. Tas ir iemesls, kāpēc internetā daudz dažādu vērtējumus, gan pozitīvo un negatīvo. Malā ir viedoklis par faniem freebie, var atzīmēt, ka daudzi autovadītāji iznākums joprojām ir atzīmēts.

es arī pamanīju, ka motors vairs nav “elpot”. Man ir sajūta, ka es ieliet tajā labu degvielu, un pēc degvielas uzpildīšanas, un tā nav mainījusies.

Kā uzstādīt MagnuFuel auto

Te ir vēl viens punkts, kas daudziem autobraucējiem iegūst šādu ierīci. Nav nepieciešams doties uz simts vai ilgu laiku papētījis motorā. Nekas nav bojāta, un jūs nevarat jāuztraucas īpašniekiem automašīnu garantija. Viss ir viegli uzlikt un pacelšanās.

Man ir instalācijas procedūra MagnuFuel pagāja tieši 15 minūtes. Atvērts kapuci, atrada degvielas šļūteni un fiksēto abas pusītes magnēts ar speciālām plastmasas skavām. Iekļauts ar ierīci, bija detalizētas instrukcijas, lai fani darīt zinātni nevar nervu nevar noiet greizi. Maintenance of MagnuFuel nav nepieciešama – hung priekšā sadegšanas kamerā un gaidīt, lai ņemtu

.

Ko es saņēmu beigās MagnuFuel

nebūs ilgi aizkavēt aprakstu rezultātiem. Man jāsaka, ka tie atšķiras no tā, ko ražotājs solīts.

oficiālajā mājas lapā, es izlasīju, ka MagnuFuel:

  • saglabā 20-25% no degvielas;
  • pasargā dzinēju no zemas kvalitātes benzīnu;
  • palielina jaudu motora;
  • attīra izplūdes.

Tas ir acīmredzama pārspīlējums. Ietaupījumi tiešām bija, bet ne vairāk kā 10%, kas arī ir labi apsver cenas pie sūkņa. Galvenā priekšrocība Fuel piektdienai es pamanīju, kad iet nākamo MOT. Mans meistars smējās ar dzeltenu kastes uz šļūtenes, bet tas bija pārsteigts, kad viņš sāka mainīt filtrus. Viņi bija daudz tīrāks nekā parasti. Izrādās, ka benzīna tiešām labāk sadedzināt bez mērogošanas sistēmā.

Es nevaru klusēt par trūkumi MagnuFuel. Ražotājs rakstīja, ka ierīce ir piemērota jebkuram auto. Es nebūtu tik kategorisks. Jā, Lanos, desmit ir viegli, un ir maz ticams, radīt problēmas, bet spēcīgs magnēts vidū dārgas iekārtas Mercedes vai Volvo atstāt bīstami. Šajā gadījumā tas ir labāk nevar riskēt “smadzenes”, no mašīnas.

Kāpēc meklēt uzticamu vietni MagnuFuel

Ar iegūstot viltojumu, varbūtība ir ļoti augsts. Runājot vienkāršā vārdiem, var bāzt tukšas kastes un plastmasas skavas daži tūkstoši …. Lai atvērtu un pārbaudītu ierīci, ir maz ticams, lai gūtu panākumus. Labāk nevar riskēt un uzreiz doties uz oficiālo portālā. Man maksā MagnuFuel pēc pasta izsaiņošanas sūtījuma.

Beigās es saku. Protams, domāt, ka lēts maz ierīce glābs 2-3 litri uz simts kilometriem nav nepieciešama. Degvielas kartupeļi varētu izmaksāt daudz dārgāk, bet likt ekonomisks, var vismaz padarīt mazāk iespējams mainīt sveces, un jāuztraucas mazāk par stāvokli filtriem. Turklāt cena ļauj eksperimentēt.

Joanna Michelle Thomas Thomas

Joanna Michelle Thomas ir 46 gadus vecs virtuves asistents, kurš bauda ārkārtas gludināšanas, riteņbraukšanas un pieaugušo krāsošanas grāmatas. Viņa ir maiga un radoša, bet var būt arī ļoti neuzticīga un mazliet sadistiska.

Viņa ir atkarīga no kafijas, ko viņas draugs Melodija Konstances zāle norādīja, kad viņa bija 18 gadi. Problēma pastiprinājās 1993. gadā.

Viņa ir musulmaņu Latvija. Viņa sāka mācīties pārtikas zinātni koledžā, bet nekad nav pabeigusi kursu.

Fiziski, Joanna ir diezgan labā formā. Viņa ir vidējais augstums ar godīgu ādu, vara matiem un brūnām acīm. Neparasti viņai ir protēzes rokas; viņa zaudēja savu cīņu ar vilcienu. Viņa ir pateicoties kafijai, Joanna izskatās vecāka par viņas faktisko vecumu.

Viņa uzauga vidusšķiras apkārtnē. Viņas māte aizgāja, kad viņa bija jauna, atstājot viņu ar tēvu, kurš bija piedzēries.

Viņa pašlaik ir viena. Viņas jaunākā romantika bija ar žurnālistu Craig Karl Ellis, kurš bija 8 gadus vecāks par viņu. Viņi izcēlās, jo Joanna bija pārāk koncentrējusies uz kafiju, lai būtu laiks Craigam.

Joanna labākais draugs ir virtuves palīgs Melody Hall. Tie ir nedalāmi. Viņa arī uzkaras ar Brodi Turneru un Ira Prestonu. Viņi bauda podcasting kopā.

You may also like...