Jaunumi

MagnuFuel – cena, viedokļi, kur nopirkt, oriģinālu, kāpēc jums vajadzētu iegādāties

automobiļu tehnoloģijām regulāri ir novitātes, kas padara dzīvi vieglāku autobraucējiem. Nav iegādāties bezjēdzīgi produktu, un nav kļuvis par upuri reklāmu, rūpīgi izpētīt priekšlikumus par ražotāju. Mūsu raksts satur informāciju par jauno tehnoloģiju MagnuFuel, kas samazina degvielas patēriņu automašīnas.

Vispārīga informācija MagnuFuel

Īpaša cena !!!. Noklikšķiniet un redzēt !!!

Saistībā ar pieaugumu benzīna cenas, katrs autovadītājs vēlas izmantot mazāk degvielas augstā dzinēja jaudu. Ražotājs economizer MagnuFuel apgalvo, ka tā ir īsta tagad.

Uzņēmums apgalvo, ka šī tehnoloģija ļauj samazināt degvielas patēriņu par 20%. Is a ziņo, ka ierīce rada autobūves uzņēmumu General Motors. Tomēr autoražotājs nav instalēt šo tehnoloģiju uz savas automašīnas. Izgudrojums ļautu autoražotājs paaugstināt prestižu un palielināt pārdošanas apjomus. Šajā sakarā, autovadītājiem ir jautājums par MagnuFuel šķiršanos vai patiesību? Atsauksmju sniegta šajā rakstā palīdzēs atbildēt.

Iezīmes ierīces MagnuFuel

Saskaņā ar ražotāja, ierīce iemieso sapni par autovadītājiem, kuri vairs nav ierobežot savu ceļojumu un, lai taupītu degvielu. No autovadītājiem entuziasms atdzesēts sākotnējās investīcijas, jo izmaksas ierīce ir 3600 …. Vadītājiem, kas pastāvīgi saskaras ar hype, šaubas: ekonomisku degvielas MagnuFuel – šķiršanās, vai ne? Tomēr daudzi lietotāji pieeja šim jautājumam no racionāla viedokļa. Vienu reizi investīcijas turpinās iegūt lielu labumu, jo benzīna dosies 20% mazāk nekā parasti.

Ražotājs sola, ka MagnuFuel arī pasargā dzinēju no kaitīgās ietekmes uz sliktas kvalitātes degvielu. Ņemot vērā degvielas kvalitāti dažās degvielas uzpildes stacijās, vilinoša perspektīva iepriecināja daudzus auto entuziastiem. Turklāt, ierīce ļauj palielināt resursus visām mašīnām un samazināt biežumu remonts automašīnu.

Par darbības MagnuFuel

princips

MagnuFuel sastāv no pāris neodīma magnētiem, kas veido spēcīgu magnētisko lauku. Efekts iesaista saites ogļūdeņraža savienojumiem, lai degviela izdeg ātri. Tā kā magnētiskais lauks veicina to, ka molekulas atvaira otru, degvielas deg bez atlikuma. Kopējais instalēto magnētiem tiek aprēķināts no ražotāja un modeļa auto. Jo vairāk spēcīgu mašīna, jo vairāk jums būs nepieciešams magnētiem. Šis apgalvojums ir apšaubāms, kā likt uz slaists 20 magnēti, tas nav sadedzināt degvielu. Vai ir vērts pirkt jaunu? Vai MagnuFuel šķiršanās vai patiesību? Par faktisko lietotāju atsauksmes ir pakļautas skeptiski efektivitāti šīs ierīces

Jums var būt interesē. VARTA D59: specifikācijas, lietošanas īpašībām, priekšrocībām un trūkumiem, atsauksmes

Kā uzstādīt MagnuFuel?

Lai izmantotu funkcionalitāti ierīces, jūs varat izmantot piederumu uz caurules iesniegšanas degvielas. Stiprinājumi tiek piegādāti ar MagnuFuel. Ražotājs apgalvo, ka ierīce ir tūlītēja ietekme. Lai uzzinātu MagnuFuel -. Šķiršanos vai tomēr viedoklis profesionāļiem un faktisko lietotāju var pētīt mūsu rakstu

Ražotājs apgalvo, ka MagnuFuel ļoti viegli uzstādīt automašīnā. Tomēr lietotāju atsauksmes ziņot par problēmām, kas ir radušās, kā rezultātā iekārtas uzstādīšana. Autovadītājiem ir norādīts, ka testa raksti neizraisīja nozīmīgu rezultātu. Tas ir iemesls, kāpēc daudzi rodas jautājums, ekonomiska degvielas MagnuFuel – šķiršanās, vai ne? Aprēķinot attālumu, neviens lietotājs pamanīju samazināšanos degvielas patēriņu.

No tehnoloģijas MagnuFuel

būtība

Bieži saprāts liecina, ka magnētiskais ierīce nevar sadalīt daļas un molekulas vielu. Šim nolūkam, kā hadronu paātrinātājs vai kodolreaktoru. Jebkura degviela ir viela, kas slikti veic elektrību, tāpēc destilējot molekulas ir nepieciešams milzīgs magnēts.

Lai izjauktu molekulu ķēdēm prasīs spēcīgu spēkstaciju. Tas ir loģiski, ka mazie magnēti nevar fiziski ietekmēt degvielas molekulas, un magnētiskais lauks nevar ietekmēt uz piemaisījumu, kas ir daļa no jebkura degvielas. Pārskati reāli lietotāji ziņo, ka piemērošana MagnuFuel nesamazina degvielas patēriņu. Ražotājs apgalvo, ka ierīce ir augsts pieprasījums Amerikā un Eiropā. Turklāt, ierīce nodrošina dzinēja jaudas pieaugumu, palielinās nodilumizturība un samazina kaitīgo izmešu daudzumu atmosfērā.

MagnuFuel – & nbsp; nav vai ir taisnība: lietotāju atsauksmes

Lai izveidotu objektīvu viedokli par šo izgudrojumu, jāizpēta pieredzi šīs ierīces īpašniekiem. Pievēršoties atsauksmēm faktisko lietotāju, ir iespējams sniegt atbildi uz jautājumu: FreeFuel, šķiršanās vai patiesība? Daži apgalvo, ka pārrāvums molekulārā obligāciju neiespējami, ja tiek pakļauti normālu magnēts. Citas atsauksmes ziņo, ka ierīce var darboties efektīvi, ja to izmanto pareizi

Jums var būt interesē. Kā braukt ar PAM: jēdziens, funkcijas braukšanas, ātrumu un ieteikumi

Daudzi komentāros atzīmēt, ka MagnuFuel par degvielas ekonomiju ir Scam, jo ​​autobraucēji nav saņēmuši solīto efektu. Ir spekulācijas, ka neapmierināts autovadītāji nopirka ķīniešu viltojums, kas izmanto parasto magnētu. Sākotnējās ierīces uzstādītas neodīma magnētiem. Daudzi saka, ka ierīce ir pilnīgi neefektīvi un šķiršanās cilvēki par naudu. Neapmierināts lietotāji apgalvo, ka MagnuFuel ir bezjēdzīgi lieta, jo magnētiskais lauks nevar sadalīt molekulas ogļūdeņražu degvielu.

Sabiedriskās domas MagnuFuel

Daži pārskati satur informāciju, ka ierīce ietaupa degvielas patēriņu par 10%. Iekšējās motora detaļas nolietojas lēnāk.

Daži lietotāji pārbaudīta ierīce uz climbs, uz ceļa, pilsētas, tomēr pētījumos nav ietaupījumus. MagnuFuel – Scam vai ne? Speciālisti saka, ka izgudrojums ir paredzēts nenojauš autovadītājiem, kuri vēlas ietaupīt naudu. Tā ir šī kategorija pilsoņu peļņu no ražotāja ierīces. Anyway, līdz šim nav izzuduši debates par to, vai MagnuFuel šķiršanās. Par lietotāju atsauksmes iegremdē pasaulē automobiļu diskusija, kur jūs varat atrast kāds patiesības grauds.

īss secinājums MagnuFuel

Lai sniegtu objektīvu vērtējumu par economizer MagnuFuel, mēs iepazīstināja pārskatus par profesionāļu un parasto autobraucējiem. Eksperti saka, ka deklarētajām iespējām ierīces pilnīgi pretēji fizikas likumiem. Ja autovadītājs ir šaubas, var iegādāties divus Neodīms magnētus, un noteikt tos ar lenti. Tādā gadījumā, ja efekts nav ilgi jāgaida, varat droši iegādāties to. Pretējā gadījumā tas ir labāk nevar riskēt ar savu naudu. Nav vērts pakaļdzīšanās katru jaunu produktu, kas parādās tirgū automobiļu tehnoloģiju. Tātad, MagnuFuel lai ietaupītu degvielu – Scam? Daudzi autobraucēji tiek brīdināti no ierīces iegādes.

& nbsp;

Joanna Michelle Thomas Thomas

Joanna Michelle Thomas ir 46 gadus vecs virtuves asistents, kurš bauda ārkārtas gludināšanas, riteņbraukšanas un pieaugušo krāsošanas grāmatas. Viņa ir maiga un radoša, bet var būt arī ļoti neuzticīga un mazliet sadistiska.

Viņa ir atkarīga no kafijas, ko viņas draugs Melodija Konstances zāle norādīja, kad viņa bija 18 gadi. Problēma pastiprinājās 1993. gadā.

Viņa ir musulmaņu Latvija. Viņa sāka mācīties pārtikas zinātni koledžā, bet nekad nav pabeigusi kursu.

Fiziski, Joanna ir diezgan labā formā. Viņa ir vidējais augstums ar godīgu ādu, vara matiem un brūnām acīm. Neparasti viņai ir protēzes rokas; viņa zaudēja savu cīņu ar vilcienu. Viņa ir pateicoties kafijai, Joanna izskatās vecāka par viņas faktisko vecumu.

Viņa uzauga vidusšķiras apkārtnē. Viņas māte aizgāja, kad viņa bija jauna, atstājot viņu ar tēvu, kurš bija piedzēries.

Viņa pašlaik ir viena. Viņas jaunākā romantika bija ar žurnālistu Craig Karl Ellis, kurš bija 8 gadus vecāks par viņu. Viņi izcēlās, jo Joanna bija pārāk koncentrējusies uz kafiju, lai būtu laiks Craigam.

Joanna labākais draugs ir virtuves palīgs Melody Hall. Tie ir nedalāmi. Viņa arī uzkaras ar Brodi Turneru un Ira Prestonu. Viņi bauda podcasting kopā.

You may also like...