Jaunumi

Fish XXL – Latvija, kā noķert lielākās zivis

Makšķerēšana ir slimība (vislabākajā vārda nozīmē). I “līgums” kluso medības ilgu laiku. Man patīk sēdēt ar makšķeri krastā dīķis, vai iet ar nakšņošanu kaut kur uz lielā upi. Specializers par ķeršanai gaļēdāju zivju, tur ir karpas, karūsas, sudraba karpas. Nesen līks par Fish XXL. Šis aktivators ir prasīga tiešām darbojas. Protams, izmantojot šādu ēsmu nenoliedz prasmes, bet varbūtība panākt tiešām liela zivs ir ievērojami palielinājies.

Pasūtiet pielikumu par oficiālajā tīmekļa vietnē. Izmantojot internetu, ir daudz lētāk, nekā mēģināt nopirkt saplūstu parastajiem veikaliem vai noieta tirgus. Un riski mazāk. Maksājums tiek veikts pēc tam, kad pārbaudes, tāpēc es riskēt neko. Jāgaida mazliet, bet tas ir labi – joprojām nav narkotiku iegāde)))

Par darbības aktivatora koduma princips

Es vēlos paskaidrot, ka zivis XXL – tas nav parasts ēsmu. Tas nav pievienots graudu vai gatavības sortimentā. Tas aktivētājs nokošana darbus uz citu principu. Tā provocē zivis nekavējoties uzbruktu ēsmu. Protams, jums ir nepieciešams ņemt vērā apkārtējos faktorus. Pie augsta spiediena, laika apstākļi mainās karpas, karūsas kļuvis apātisks un vienkārši neiet uz vietām sukarma zivis, tāpēc efekts varētu būt sliktāki nekā citās dienās. Bet rezultāti ir vienmēr. Un tas ir svarīgi.

Es sneaked internetā un nāca pāri pārskatus par Fish XXL profesionāļiem. Izrādās, cilvēki, kas specializējas sporta zveju jau sen izmanto šādas piemaksas. Tas ir tas, ko es izlasīju par vienu no forumu:

Ja speciālisti iesaka, tad jums ir nepieciešams, lai klausītos, jo īpaši tāpēc, ka atraktants ir salīdzinoši lēti. Cenu ļauj eksperimentēt.

Atsauksmes par mīlētājiem “kluss medības”

Man bija svarīgi, un Vispārējā viedoklis par Fish XXL. Atsauksmes par maniem kolēģiem vērpšanas spoli un sabīdīšanas makšķere bija vairākumā pozitīvi. Protams, izpildot dusmīgs komentārus, ka jebkura aktivatora BITE – šķiršanās. Es nebūtu tik kategorisks. Lasīt lielās saimniecībās pievienot feromonus ūdenī nozvejot vairāk ēšanas un ātri iegūto svaru. Tātad, kāpēc to nevajadzētu strādāt apstākļos “savvaļas” ūdens?

Lai iegādātos šādu preču laišana tirgū, es noteikti nebūtu ieteicams. Var bāzt neko. Es esmu uz oficiālā vietne paskatījos uz augšu atbilstības sertifikātus, un ir jāpārbauda autentiskuma sertifikātu. Pērkot citur nav garantijas, ka tiešām izmantot aktivētājs graušana, nevis parastā aromāts.

iestājoties atzinumu. Ceteris paribus, zivis XXL tiešām uzlabo lomu. Es ar tukšu SADC nekad nav apmeklējis.

Kā lietot Fish XXL

runāt mazliet par savu pieredzi nozvejojot sudraba karpas. Tiem, kuri nekad nav “medīt” šāda veida zivis būs precizētu diezgan sarežģīts process. Zope nevēlas atbildēt uz parasto ēsmas, tāpēc jums ir jānāk klajā ar dažādiem radošiem risinājumiem veidā putekļu sauso pienu vai sarežģītu geizeri izmantošanu.

Šeit ir daži parocīgu Fish XXL. Karpu makšķerēšanas izmantojot lielu pludiņu un zemāko putras, kas nav zemāka par 20-30 cm no virsmas. Pamanīju, ka, ja ēsma ir iepriekš jāsamitrina ar aktivatoru, koduma notiek daudz biežāk. Šis rīks ir pieejams ideju aerosols, tādēļ uz to ir ļoti ērti. Pirms jūs lūgt pāris reizes “Ķelnes” uz krūtsgala, un tas gāja)))

Man ir draugs ventilators vērpšanas un panāk no plēsoņa. Tas ir atšķirīgs princips. Lietota mākslīgās (zirneklis, Mīkstās Ēsmas un vobleri).

Draugs saka, ka arī piemēro aerosolu, pirms sākat zveju. Saka, ka tā piesaista zivis uz vēlamo punktu. Nesen nosūtīja foto ieraksta zivis bija līdakas 7 mārciņas.

Kāpēc es izvēlējos šo atraktantu Fish XXL

Mēģināja vairākas atšķirīgas aktivatori par koduma. Izvēlieties Fish XXL viņa sniegumu. Nozvejas ir ievērojami pieaudzis. Protams, prasīga, jo “Black akmeņi”, ne vienmēr ir gadījumā, bet tukša mājās es nevaru nākt.

galvenās priekšrocības smidzinātāju:

  • gandrīz garantēta loms;
  • lietošanas ērtumu;
  • liels daudzums (man viena pudele ir pietiekami 5-7 braucieniem);
  • zemu cenu.

Es arī pieminēt pareizu darba organizāciju oficiālajā tīmekļa vietnē. Es biju noraizējies, ka varētu sačakarēt dizainu pieteikumu. Izrādījās, ka no manis ir daudz, un nav nepieciešama. Kreisais manu tālruņa numuru un mierīgi gaidīja zvanu no konsultants tiešsaistes veikalā.

Puisis skaidri izskaidroja visas nianses un pierakstīja adresi īso pastu. Maksas Fish XXL pēc saņemšanas. Atvērts paketi, lai redzētu, kas visiem visu, un tikai tad iedeva naudu. Šķiršanās ir iespējams !!!

Mēģiniet aktivētājs iekost, un es domāju, ka jums nebūs žēl! Makšķerēšana ir radošs process, kas prasa inovatīvus risinājumus un Fish XXL, tikai to, kas jums nepieciešams!

Joanna Michelle Thomas Thomas

Joanna Michelle Thomas ir 46 gadus vecs virtuves asistents, kurš bauda ārkārtas gludināšanas, riteņbraukšanas un pieaugušo krāsošanas grāmatas. Viņa ir maiga un radoša, bet var būt arī ļoti neuzticīga un mazliet sadistiska.

Viņa ir atkarīga no kafijas, ko viņas draugs Melodija Konstances zāle norādīja, kad viņa bija 18 gadi. Problēma pastiprinājās 1993. gadā.

Viņa ir musulmaņu Latvija. Viņa sāka mācīties pārtikas zinātni koledžā, bet nekad nav pabeigusi kursu.

Fiziski, Joanna ir diezgan labā formā. Viņa ir vidējais augstums ar godīgu ādu, vara matiem un brūnām acīm. Neparasti viņai ir protēzes rokas; viņa zaudēja savu cīņu ar vilcienu. Viņa ir pateicoties kafijai, Joanna izskatās vecāka par viņas faktisko vecumu.

Viņa uzauga vidusšķiras apkārtnē. Viņas māte aizgāja, kad viņa bija jauna, atstājot viņu ar tēvu, kurš bija piedzēries.

Viņa pašlaik ir viena. Viņas jaunākā romantika bija ar žurnālistu Craig Karl Ellis, kurš bija 8 gadus vecāks par viņu. Viņi izcēlās, jo Joanna bija pārāk koncentrējusies uz kafiju, lai būtu laiks Craigam.

Joanna labākais draugs ir virtuves palīgs Melody Hall. Tie ir nedalāmi. Viņa arī uzkaras ar Brodi Turneru un Ira Prestonu. Viņi bauda podcasting kopā.

You may also like...