Inslim, tabletes, krāpniecība? Negatīvās atsauksmes, Forums, Aptieka, cena, kur nopirkt

Viens no šādiem jauninājumiem ir Inslim , progresīvs uztura bagātinātājs, kas izstrādāts, lai efektīvi un pastāvīgi atbalstītu svara kontroli .

Attīstoties uztura un zinātnes atziņām, parādās inovatīvi risinājumi, kas palīdz cilvēkiem sasniegt savus svara mērķus.

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

Zinātnieki saka, ka aptaukošanās skar sešus dažādus cilvēku tipus

Pētījumi liecina, ka dažādas pieejas dažādām grupām varētu labāk izmantot ierobežoto NHS finansējumu un palīdzēt cilvēkiem vieglāk zaudēt svaru .

Veselības pētnieki ir identificējuši sešus dažādus  aptaukošanās cilvēku veidus  un ierosinājuši, ka mērķa noteikšana var būt efektīvāka cīņā pret aptaukošanos.

Pētījumā zinātnieki iedala cilvēkus ar  ķermeņa masas indeksu (ĶMI)  30 vai vairāk atsevišķās grupās – vīrieši, kas dzer, jaunas, veselas sievietes, nelaimīgi un nemierīgi pusmūža cilvēki, pārtikuši un veseli vecāki cilvēki, fiziski slimi, bet laimīgi. gados vecākiem cilvēkiem un cilvēkiem ar sliktāko veselības stāvokli.

Izmantojot dažādas pieejas katrai grupai, varētu labāk izmantot ierobežoto finansējumu aptaukošanās ārstēšanai, žurnālā Sabiedrības veselības žurnālā ierosina Šefīldas Universitātes vadītā komanda  .

Pārbaudiet: Delislim PowerKeto

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

Inslim

ĶMI ir balstīts uz cilvēka augumu un svaru, un ikviens, kura vērtība pārsniedz 30, tiek klasificēts kā aptaukošanās. Tomēr kā mērīšanas sistēma tā neņem vērā demogrāfiskos datus, veselību vai uzvedību.

Pētnieki izmantoja datus, ko ziņoja vairāk nekā 4000 cilvēku vecumā no 16 līdz 85 gadiem, kas savākti Jorkšīras veselības pētījuma ietvaros   , kas ilga no 2010. līdz 2012. gadam.

Veselības mainīgie ietvēra hroniskus stāvokļus, piemēram, nogurumu, sāpes, bezmiegu, depresiju, sirds slimības, artrītu, insultu vai vēzi. Tika mērīta labklājība, kā arī uzvedība, piemēram, vai cilvēks smēķē, cik daudz alkohola viņš dzēra nedēļā un vai viņš staigāja vairāk nekā stundu nedēļā.

Citi faktori, kas tika ņemti vērā, ietvēra svara zaudēšanas klubu lietošanu, porciju kontroli un bezrecepšu svara kontroles medikamentus.

Jaunākām, veselīgākām sievietēm bija vispozitīvākās veselības īpašības, savukārt vīriešiem, kuri lieto alkoholu, bija mazāka iespēja kontrolēt savu svaru, lai gan viņi ziņoja, ka fiziskās aktivitātes, tostarp pastaigas, pārsniedz vidējo līmeni.

Nelaimīgi, noraizējušies pusmūža cilvēki pārsvarā bija sievietes, ziņojot par sliktu garīgo veselību, trauksmi, depresiju un nogurumu. Viņiem bija zema pašsajūta, taču viņi nodarbojās ar veselīgām fiziskām aktivitātēm un lietoja vismazāk alkohola.

Turīgo un veselo grupā vecāka gadagājuma cilvēku vidū liela daļa cilvēku cieta no paaugstināta asinsspiediena un alkohola lietošanas, kas pārsniedz vidējo, savukārt fiziski slimo, bet laimīgo grupā bija vairāk cilvēku ar hroniskām slimībām, bet arī salīdzinoši zemu trauksmes līmeni. un depresija.

Visvairāk cietuši cilvēki ar visnabadzīgāko veselību, un viņi ziņoja par augstu sāpju un noguruma līmeni. Šai grupai bija arī augstākais vidējais ĶMI.

Pētnieki norāda, ka nelaimīgiem un nemierīgiem pusmūža cilvēkiem fiziskās aktivitātes palielināšana un konsultācijas var būt labāks risinājums, savukārt vingrošanas ieteikšana tiem, kuriem ir vissliktākā veselība, var nebūt prātīgi un būtu jāizvirza pieticīgāki mērķi.

Marks Grīns no Šefīldas Universitātes Veselības un sociālo zinātņu skolas sacīja: “Politika, kas izstrādāta, lai cīnītos pret aptaukošanos un veicinātu veselīgāku dzīvesveidu, bieži ir vērsta uz cilvēkiem tikai tāpēc, ka viņi ir aptaukojušies. Mēs visi esam dažādi un dažādas pieejas veselības darbam dažādiem cilvēkiem.

Kas ir Inslim ?

Inslim ir spēcīgs uztura bagātinātājs, kas dabiski atbalsta svara kontroli. Aptaukošanās un liekais svars ir globālas problēmas, kas ietekmē veselību un dzīves kvalitāti. Dietoll tiek izmantots kā potenciāls risinājums tiem, kas vēlas efektīvi un ilgtspējīgi risināt šīs problēmas.

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

Inslim

Galvenā Inslim kvalitāte

 1. Metabolisma atbalsts : Inslim  izvēlētās sastāvdaļas ir atlasītas, lai atbalstītu vielmaiņu, palīdzot organismam efektīvāk sadedzināt kalorijas.
 2. Apetītes kontrole  : Inslim var palīdzēt samazināt apetīti un izsalkumu, atvieglojot ēdiena porciju kontroli.
 3. Glikēmijas regulēšana : Inslim  sastāvdaļas var palīdzēt regulēt cukura līmeni asinīs, palīdzot saglabāt enerģijas stabilitāti un izvairīties no kaitīgiem glikēmijas kāpumiem.
 4. Paaugstināta enerģija : Inslim  uztura bagātinātāji var sniegt enerģijas atbalstu, nodrošinot labāku sniegumu fizisko aktivitāšu un ikdienas dzīves laikā.

Kāpēc ir vērts iegādāties Inslim?

Inslim ir ieguldījums jūsu labklājībā. Šis papildinājums ir izstrādāts, pievēršot vislielāko uzmanību drošībai un efektivitātei, nodrošinot dabisku un līdzsvarotu svara pārvaldības risinājumu. Izvēlēties Inslim nozīmē izvēlēties metodi, kuras mērķis ir līdzsvarot jūsu veselību, neapdraudot jūsu ķermeni.

Inslim sastāvs un ķīmija

Inslim ir sinerģisks augu ekstraktu, vitamīnu un galveno minerālvielu maisījums. Galvenās sastāvdaļas ietver:

 1. Zaļās tējas ekstrakts  : pazīstams ar savām antioksidanta īpašībām un vielmaiņas atbalstu.
 2. Šķīstošās šķiedras  : veicina sāta sajūtu un optimālu zarnu tranzīta regulēšanu.
 3. Hroms  : svarīgs cukura līmeņa asinīs regulēšanai.
 4. B vitamīni  : atbalsta enerģijas metabolismu.

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

Inslim priekšrocības un ierobežojumi

Priekšrocības:

 • Dabiska pieeja svara kontrolei.
 • Metabolisma un enerģijas atbalsts.
 • Iespējama apetītes samazināšanās.
 • Formula, kuras pamatā ir labi pārbaudītas sastāvdaļas.

Ierobežojumi:

 • Efektivitāte var atšķirties no cilvēka uz cilvēku.
 • Tas prasa ievērot veselīgu uzturu un aktīvu dzīvesveidu .

Interesanti fakti un papildu informācija

Inslim ir daudz vairāk nekā tikai pārtikas piedeva. Tas ir solis ceļā uz veselīgāku dzīvi un lielāku izpratni par pārtikas izvēli. Tās efektivitāte izriet ne tikai no receptes, bet arī no vēlmes vadīt līdzsvarotu dzīvesveidu.

Inslim

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

Bieži uzdotie jautājumi:

Vai Inslim ir piemērots ikvienam?

Inslim ir indicēts pieaugušajiem, kuri vēlas kontrolēt savu svaru. Tomēr, ja Jums ir kādi veselības traucējumi, ieteicams konsultēties ar ārstu.

Kad var redzēt rezultātus?

Laiki atšķiras, bet rezultāti parasti ir redzami dažu nedēļu laikā ar sabalansētu uzturu un fiziskām aktivitātēm.

Vai Inslim ir blakusparādības?

Dabiskās sastāvdaļas samazina blakusparādību risku. Tomēr dažiem cilvēkiem var rasties īslaicīgs diskomforts kuņģa-zarnu traktā.

Vai es varu to lietot kopā ar zālēm?

Pirms Inslim kombinēšanas ar medikamentiem, ir vērts konsultēties ar ārstu, lai izvairītos no nevēlamas mijiedarbības.

Kāda ir ieteicamā dienas deva?

Deva ir norādīta uz etiķetes. Nepārsniedziet ieteicamo devu.

Rezumējot, Inslim ir novatorisks uztura bagātinātājs, kas var efektīvi atbalstīt svara kontroli dabiskā veidā. Ar pārdomātām sastāvdaļām un ilgtspējīgu pieeju Inslim ir daudzsološa izvēle cilvēkiem, kuri meklē veselīgu un ilgtspējīgu veidu, kā sasniegt un saglabāt savu ideālo svaru.

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

Komentēt