Jaunumi

Handy Heater – orientētu sildītājs ir energoefektīvs

Handy sildītājs – portatīvā mājas sildītājs, kas darbojas par ventilatoru principu. Tā piedāvā augstu energoefektivitāti: ierīce var sakarst istabu platību līdz 23 kvadrātmetriem tikai 15 minūšu laikā. Tomēr viņš nav sausa gaisa, saglabājot komfortablu iekštelpu klimatu.

Lai iegādātos pārnēsājamu sildītājs Handy sildītājs ir ērts risinājums tiem, kuri ir noguruši būt auksts nepietiekamas apkures mājās vai birojā. Kompakts izmērs un vieglais svars ļauj veikt ierīci sev līdzi, kas to jebkurā jomā istabas vai pāriet uz to pašu. Ierīce atbilst starptautiskajiem standartiem kvalitātes un drošības prasības attiecībā uz apkures iekārtām.

Lietošanas gadījumi

Portatīvo sildītājs var pamatoti uzskatīt par visvairāk universāls risinājums mājas apkurei. Tas ir viegli izmantot:

 1. Šajā valstī, ja tā tiek izmantota tikai siltajā gada laikā. Ar lauku māju tā ir ne vienmēr ir ieteicams, lai savienotu centrālo apkures sistēmas auksti snap laikā ir pietiekami, lai ieslēgtu kompaktu ventilators sildītājs.
 2. Darbā, ja telpa ir forši, un apkures sistēma nav spēcīgs. Portable ventilators ir ekonomiska izmantošana elektroenerģijas, tas nodrošina komfortu visiem darbiniekiem telpā.
 3. Šajā dzīvoklī, lai apsildītu atsevišķas zonas. Salšana ekstremitāšu var norādīt asinsrites, zemu hemoglobīna līmeni, slimības, endokrīnās sistēmas – ja kāds no šiem patoloģiju personai nepieciešama papildu siltuma avots. Lai nodrošinātu to, jūs varat iegādāties sildītāju Handy sildītājs.
 4. OL>

  portatīvais sildītājs ne tikai nodrošina komfortu, bet arī aizsargā veselību visiem mājsaimniecības locekļiem. Tas novērš kaitīgās baktērijas, sēnītes un vīrusus gaisā. No ierīces Handy sildītājs apkures cena ir nedaudz augstāka nekā standarta sildītāji.

  No modeļa īpašības Handy Heater SPAN>

  atsauksmes, pārnēsājamo sildītāju vasaras Handy sildītājs raksturo šādas pazīmes:

 • kompakts izmērs;
 • viegli regulēšana virzienā siltuma plūsma
 • efektīvu elektroenerģijas patēriņš;
 • strauja sildīšana gaisa telpā;
 • aizsardzības ekrāns, nodrošinot drošību lietotājam.

Atslēga iezīmes Handy Heater SPAN>

oficiālajā tīmekļa vietnē ražotāja paredz specifikācijas sildītāja Handy sildītājs:

 • apkure telpu ar kopējo platību 23 m2 par 15 minūtēm;
 • uztur temperatūru gaisa telpā pie +32 grādiem;
 • iebūvēto pretgaismas;
 • ekrānu ar aizsardzību pret apdegumiem;
 • tūlītējās pagrieziena uz
 • samazināts strāvas patēriņš (8 reizes mazāks nekā izmantojot parasto sildītāju, saskaņā ar ražotāja).

Kā ierīce darbojas Handy Heater SPAN>

Kā pieprasīt reālā ceļotāju atsauksmes, portatīvais sildītājs Handy sildītājs ir hibrīds parasto ventilatoru un sildītāju. Pēc savienojuma elektrotīkla tas rada auksta gaisa plūsmā. Sildelements ātri sasniedz darba temperatūru, un nosūta to gaisa plūsmu. Tas izplatās visā telpā, radot komfortablu mikroklimatu.

īpatnība ierīce ir ekonomisks enerģijas patēriņu. Tas ir saistīts ar, izmantojot inovatīvas tehnoloģijas, kas samazina nejaušu zudumu apkures no mājokļiem. Tā rezultātā, ierīce nodrošina siltuma telpā 15 minūtes pēc ieslēgšanas.

injicējot gaisa plūsmu ļauj izveidot vienotu temperatūru visās jomās telpā. Sakarā ar to, ierīce nav, lai pārvietotos no vienas vietas uz citu, vai izvēlēties īpašu teritoriju tās uzstādīšanu. Tā nesatur degvielas tvaiki, ogļskābā gāze vai oglekļa monoksīda un jebkuras citas sadegšanas produktus, tāpēc ir droši pat, ja to lieto mazā telpā.

noteikumi pieslēgumu un darbību

Katrā paketē ierīces ir manuāla sildītāju Handy sildītājs. Pirms ierīces lietošanas jums ir nepieciešams, lai rūpīgi izlasīt šo dokumentu, pārbaudiet aprīkojumu un integritāti visiem elementiem. Klātbūtnē pēdas traucējuma bojājums izolācijai tinumu, lai ieslēgtu ierīci tīklam ir stingri aizliegts.

Tie, kas nopirka Geeks, saka, ka, lai saprastu noteikumus un tās darbība ir ļoti vienkārša. Ierīce jāaizsargā no šoka, putekļiem un mitruma. Tas var būt saistīts ar atsevišķu barošanas avots 220-240 V.

Ir aizliegts izmantot ierīci tiešā tuvumā ar vannu, dušu, baseins. Ar telpā mitrums nedrīkst pārsniegt 93%. Pretējā gadījumā korozijas procesi novedīs pie nepieciešamības nav garantijas remontu.

Ir aizliegts atstāt sildītāju bez uzraudzības, aptver to tekstilizstrādājumu, izmantot žāvēšanas apģērbu. Ieteicams uzstādīt ierīci, kas nav mazāks par 0,5 m no viegli uzliesmojošiem priekšmetiem, piemēram, aizkariem, mēbelēm un sintētiskiem materiāliem.

priekšrocības sildītāju Handy sildītājs

Sildītājs par mājas un dārza Geeks ātri piesaistīja uzmanību uz sadzīves tehnikas tirgū. Tam ir vairāki iemesli:

 1. No ierīces pārnesamību. To var viegli pārvietot pa māju, apkure tikai to vietu, kur ir īrnieki.
 2. Compact izmērs. Ierīce ir viegli paņemt līdzi braukt AZ pilsētas vai valsts.
 3. Operācijas vienkāršība. Atšķirībā no centralizētās apkures sistēma, radiatora neprasa ilgu un laikietilpīgu uzstādīšanu -. Tas ir vienkārši pietiekami, lai iekļautu
 4. Ātrgaitas apkures. Tas ļauj ievērojami samazināt laiku, darbinot ierīci.
 5. Pieņemama cena Handy sildītājs brīvdienu mājām. Tas ir salīdzināms ar citiem modeļiem apkures iekārtu mājās. Taču, ņemot vērā ekonomisko elektroenerģijas patēriņš, jaunais produkts maksā daudz lētāk.
 6. Aizsardzība no nejaušas apdegumiem. Īpašs filtrs novērš kaitējumu personai vai mājdzīvniekiem darbības sildītājs laikā.
 7. Ērta kontrole siltuma plūsmu. Ierīce tiek pagriezta dažādos virzienos, kas ļauj kontrolēt konkrētu Parking Zone.
 8. OL>

  Kur var atrast ierīces Handy Heater SPAN>

  Uzzini, kur nopirkt enerģijas taupīšanas sildītājs Handy sildītājs, vienkārši. Tas tiek pārdots oficiālajā tīmekļa vietnē ražotāja. Lai pasūtītu portatīvo sildītājs Geeks, pietiekami atstāt kontaktinformāciju un adresi. Uzņēmums pats organizē piegādi pa reģioniem un ziņot ieraksta kārtas numuru.

  & nbsp;

Joanna Michelle Thomas Thomas

Joanna Michelle Thomas ir 46 gadus vecs virtuves asistents, kurš bauda ārkārtas gludināšanas, riteņbraukšanas un pieaugušo krāsošanas grāmatas. Viņa ir maiga un radoša, bet var būt arī ļoti neuzticīga un mazliet sadistiska.

Viņa ir atkarīga no kafijas, ko viņas draugs Melodija Konstances zāle norādīja, kad viņa bija 18 gadi. Problēma pastiprinājās 1993. gadā.

Viņa ir musulmaņu Latvija. Viņa sāka mācīties pārtikas zinātni koledžā, bet nekad nav pabeigusi kursu.

Fiziski, Joanna ir diezgan labā formā. Viņa ir vidējais augstums ar godīgu ādu, vara matiem un brūnām acīm. Neparasti viņai ir protēzes rokas; viņa zaudēja savu cīņu ar vilcienu. Viņa ir pateicoties kafijai, Joanna izskatās vecāka par viņas faktisko vecumu.

Viņa uzauga vidusšķiras apkārtnē. Viņas māte aizgāja, kad viņa bija jauna, atstājot viņu ar tēvu, kurš bija piedzēries.

Viņa pašlaik ir viena. Viņas jaunākā romantika bija ar žurnālistu Craig Karl Ellis, kurš bija 8 gadus vecāks par viņu. Viņi izcēlās, jo Joanna bija pārāk koncentrējusies uz kafiju, lai būtu laiks Craigam.

Joanna labākais draugs ir virtuves palīgs Melody Hall. Tie ir nedalāmi. Viņa arī uzkaras ar Brodi Turneru un Ira Prestonu. Viņi bauda podcasting kopā.

You may also like...