Veselība

Golden Caviar Mask – viedokļi, cena, kur nopirkt, oriģinālu, vai arī tas ir tā vērts?

24k nano zelta cilmes šūnu kolagēna maskas ir populārs Āzijā gadiem, bet viņi sāk saņemt atzinību visā pasaulē. Made ar 24k zelta pārslu hidrolizētu kolagēnu un citu anti-novecošanās sastāvdaļu, kolagēna maskas ir kā super pārtiku jūsu sejas. Izmantojot tos regulāri, jūs varat padarīt savu ādu gludu un elastīgu, vienlaikus samazinot novecošanās pazīmes, viss jautājums minūtes.

Ir vairāki veidi, kā palielināt jūsu ādas kolagēna ražošanu, bet viens no ērtākajiem un efektīvs veids ir, izmantojot kolagēna masku. Pieteikšanās masku ir ātri un viegli, bet ieguvumi ir milzīgas.

Tālāk ir 5 svarīgas lietas, kas jums jāzina par kolagēna maskas.

1. Kolagēns ir vissvarīgākais pamatelements ādas

Kolagēna ražošana samazinās, kā jūs vecumu, kas izraisa jūsu āda kļūst plānāks, fēns, vājāks un mazāk elastīga. Tas noved pie veidošanos smalkas līnijas un grumbas un sagging ādas. Kad jūs sasniedzat 30 gadu vecumu, Jūsu āda zaudē apmēram 1,5% no tās kolagēna veikalu katru gadu. Līdz 40 gadu vecumam, jūsu ķermenis jau ir zaudējusi aptuveni 15% no tās dabisko kolagēnu.

kolagēns ir visvairāk bagātīgs olbaltumvielu jūsu organismā – tas dod jūsu ādai spēku un elastību. Saukts par “jauniešu proteīni”, kolagēna paātrina apgrozījumu ādas šūnas un sniedz atbalstu struktūru jūsu ādu. Palielinot kolagēna jūsu āda būs saglabāt to gludu, briest, un rieva-free. Kolagēna maskas ir paredzētas, lai uzlabotu jūsu ādas kolagēna saturu un palēnina kolagēna degradāciju.

2. Izvēlieties A 24k nano zelta kolagēna maska ​​veikti ar hidrolizētu kolagēnu

Kolagēns sastāv no aminoskābēm, kas ir būtiski, lai uzturētu uzņēmuma, jauneklīgāku ādu, bet ne visi kolagēna produkti dzīvot līdz pretenzijām, kas ieskauj tās. Tā kolagēns ir liels olbaltumvielu, tas nevar iekļūt dermā, ja jūs uz to, lai jūsu ādu, kā ir. Lai kolagēna molekulas, kas uzsūcas caur ādu, tie ir ļoti maza tik mazs viņi varētu iekļūt dermā slāni jūsu ādu.

Hidrolizēts kolagēns ir apstrādāta forma kolagēna, kas tiek iegūts, ja jūs sadalīt kolagēna šķiedras. Vietā, lai nodrošinātu aminoskābes, kas ir jāiedala un pēc tam jāapvieno stājas kolagēna, hidrolizētu kolagēnu Supplies mazām pielietojamus ķēdes peptīdus. Hidrolizēts kolagēns iekļūst dermā, tiek iesūcas asinīs, un pēc tam izraisa kolagēna ražošanu ādas matricā.

3. 24k nano zelta kolagēna maskas piedāvā atšķirīgas priekšrocības

Dzeramais kolagēns ir efektīva, jo tā ļauj palielināt kolagēna ražošanu un uzlabot savu ādu no iekšpuses uz āru, bet, piemērojot kolagēna jūsu ādai ir arī savas priekšrocības. Kolagēna maskas piedāvā atšķirīgas priekšrocības, sakarā ar to, ka tie aptver tik daudz no ādas virsmas, un tiek ievadīts ar masīvu sastāvdaļas, kas dziļi iekļūt un mitrina ādu. Kā papildu labumu, ja jūs atstāt kolagēna masku uz sejas, tas mitrina un savelk ādu, sniedzot jums tūlītēju facelift.

4. 24k nano zelta kolagēna maskas ir ērti, un to var izmantot jebkur

Kāpēc apvalks lielas buki spa, ja jūs varat celt spa mājās ar kolagēna sejas masku? Kolagēna maskas ir lielisks veids, kā saglabāt skaistu ādu un sniedz jums attaisnojums, lai ārstētu sevi katru nedēļu. Viņi nāk fasētā maisiņā un ir paredzēti, lai ietilptu pār savu seju. Viņiem ir caurumi jūsu acis, degunu un muti. Kolagēna maskas ir rentabls, viegli izmantot, un nav negatīvas blakusparādības, bet cita veida kolagēna ārstēšanu, piemēram, kolagēna injekcijas, var būt sāpīga un dārga.

5. 24k nano zelts kolagēna maskas paplašināt kolagēna ražošanu

Izmantojot 24k nano zelta kolagēna masku pastiprina organisma dabisko kolagēna ražošanas ciklu. Kad piemēro sejas, kolagēna maskas piedāvāt ilgtermiņa ieguvumus. Citas kolagēna ārstēšana var dot ādai ātri palielināt, bet ietekme ir īslaicīga. Kolagēna maskas atjaunot ādu ar dziļi mitrina to un palielināt kolagēna ražošanai, kas galu galā samazina smalkās līnijas un grumbiņas.

Lai sasniegtu labākos rezultātus ar kolagēna masku, nomazgājiet seju ar maigu tīrīšanas, lai atbrīvotos no netīrumiem un grima atlikumu. Kaut gan tas nav absolūti nepieciešams, tvaicējot seju iepriekš var būt izdevīga, jo tā atver poras. Noteikti piemērot masku vienmērīgi, lai nodrošinātu to, ka sastāvdaļas iekļūst ādā vienmērīgi.

Tā kolagēns ir būtiska, lai uzturētu jūsu ādas spēku, izturību, un jauneklīgu izskatu, tas ir svarīgi, lai saglabātu ieradumus, kas veicina kolagēna ražošanu. Piemērojot Kolagēna maska ​​divas līdz trīs reizes nedēļā, jūs varat dot jūsu ādai kolagēna ievadīts palielinās to vajadzībām.

Papildus hidrolizētu jūras kolagēnu, Golden Caviar maska ​​satur citu ādas barojoša sastāvdaļas, piemēram, hialuronskābe, skvalēnu, un citronskābe izgatavots no augļiem, kas visi palīdz mitrināt, atdzīvoties, un lifts un toni. Kolagēna molekulas ir arī pietiekami mazs, lai iekļūtu jūsu poras un jūsu dermā slāni ādas, izraisot kolagēna ražošanu un samazinot smalkās līnijas un grumbiņas.

Izmēģiniet pats. Boost savu ādu un izbaudiet sarkanā paklāja mirdzumu tikai 15 min. Pasūtiet 24k Gold Nano Cilmes šūnu kolagēna sejas maska.

Joanna Michelle Thomas Thomas

Joanna Michelle Thomas ir 46 gadus vecs virtuves asistents, kurš bauda ārkārtas gludināšanas, riteņbraukšanas un pieaugušo krāsošanas grāmatas. Viņa ir maiga un radoša, bet var būt arī ļoti neuzticīga un mazliet sadistiska.

Viņa ir atkarīga no kafijas, ko viņas draugs Melodija Konstances zāle norādīja, kad viņa bija 18 gadi. Problēma pastiprinājās 1993. gadā.

Viņa ir musulmaņu Latvija. Viņa sāka mācīties pārtikas zinātni koledžā, bet nekad nav pabeigusi kursu.

Fiziski, Joanna ir diezgan labā formā. Viņa ir vidējais augstums ar godīgu ādu, vara matiem un brūnām acīm. Neparasti viņai ir protēzes rokas; viņa zaudēja savu cīņu ar vilcienu. Viņa ir pateicoties kafijai, Joanna izskatās vecāka par viņas faktisko vecumu.

Viņa uzauga vidusšķiras apkārtnē. Viņas māte aizgāja, kad viņa bija jauna, atstājot viņu ar tēvu, kurš bija piedzēries.

Viņa pašlaik ir viena. Viņas jaunākā romantika bija ar žurnālistu Craig Karl Ellis, kurš bija 8 gadus vecāks par viņu. Viņi izcēlās, jo Joanna bija pārāk koncentrējusies uz kafiju, lai būtu laiks Craigam.

Joanna labākais draugs ir virtuves palīgs Melody Hall. Tie ir nedalāmi. Viņa arī uzkaras ar Brodi Turneru un Ira Prestonu. Viņi bauda podcasting kopā.

You may also like...