Jaunumi

Fish XXL – viedokļi, komentāri, cena, kur nopirkt

Makšķerēšana ir mana kaislība kopš pusaudža gadiem. No 12 gadu vecuma mans tēvs sāka ņemot mani zvejniecība un man tā patīk, ka tagad tas ir ne tikai hobijs, un iespēja, lai izvairītos no ikdienas darbu, aizmirst par problēmām, vismaz uz kādu laiku.

Neskatoties uz to, ka zveja, manuprāt, izņēmuma cilvēks darīt manu sievu, oddly pietiekami, akcijas ar mani šo aizraušanos. Bet ziemas zvejai man iet ar saviem draugiem, lai izturētu aukstuma mana labāku pusi ne tik viegli.

Diemžēl, makšķerēšana, it īpaši ziemā, ne vienmēr nes rezultāti . Es neesmu apgalvojot, ka zveja ir ļoti svarīga atmosfēra, iespēja atpūsties, pavadīt laiku ar draugiem, bet labs loms, lai zvejnieki ir daudz svarīgāka.

Lielisks loms no tā, ko ir atkarīgs? Tas ir labi, no izvēlētās vietas un ēsmu. Attiecībā uz ēsmas, man patīk zvejnieks ar pieredzi pārliecinoši paziņo, ka visefektīvākais veids ir Fish XXL.

Vispirms es gribu pateikt, kas tas ir. Tā ir sava veida aerosols, kas ir atšķirīga ietekme uz receptoriem zivju un tādējādi lures tos ar lielu spēku stāšanās jūsu āķi. Kāpēc tas notiek?

es uzzināju par šo atdzist strūklu (gan tiešā, gan pārnestā) par vienu zvejas forumos. Šīs atsauksmes bija ļoti labi, es saņēmu ieinteresēti pētīja informāciju par šo rīku, un nonāca pie secinājuma, ka man ir nepieciešams nopirkt taustiņu. Bet, ir viens būtisks trūkums, to iegādāties veikalos, pat specializētās ne tikai pārdod, izmantojot tīklu visā pasaulē.

Es kaut kā gribēju izjust to darbībā, bet bija jāgaida dažas dienas pirms viņš tika pieņemts. Taču ir arī plus zīmēm oficiālajā mājas lapā, lai iegādātos oriģinālu, un tāpēc pastāv risks, nokļūšanu viltotu .

Lai izmantotu aerosols ir ļoti vienkārša, jebkuru ēsmu, ieskaitot vienkāršu maizi, jums vienkārši nepieciešams, lai apsmidzina ar aerosolu. Paziņojums norādīja, ka diezgan maz reizes šļakatām, bet es esmu pārliecināts, ka pēc tam, kad 5 izplūst. Šis rīks ir aktivizēta uzreiz, nav jāgaida .

Tātad, mans pirmais loms ar šo rīku, bija diezgan labs, un, pats galvenais, lai visiem zvejniekiem mūsu mājas lapā mutēm atvērts. Bija dalīties mūsu noslēpumu noķert daudz zivis nelielu laika periodu.

Kas ir visvairāk interesanti, tas lure var pateikt Universal BITE zivis, ieskaitot plēsīgās un pat vienu, kas ir piesardzīgas. Attiecībā uz labi baroti zivis nevar teikt, bet es domāju, ka efekts ir tāds pats . Tagad zivīm, tas ir prieks, saņemt baudu no procesa un no gala rezultāta.

Bet jums vajadzētu zināt, ka daži zivis nepieciešama viena veida aerosolu, tikai daži kautrīgs zivīm, plēsoņām, un parasti. Bonuss ir tas, ka ēsma, tagad ir iespējams veikt parasto un vienkārši apkaisa ar strūklu.

Joanna Michelle Thomas Thomas

Joanna Michelle Thomas ir 46 gadus vecs virtuves asistents, kurš bauda ārkārtas gludināšanas, riteņbraukšanas un pieaugušo krāsošanas grāmatas. Viņa ir maiga un radoša, bet var būt arī ļoti neuzticīga un mazliet sadistiska.

Viņa ir atkarīga no kafijas, ko viņas draugs Melodija Konstances zāle norādīja, kad viņa bija 18 gadi. Problēma pastiprinājās 1993. gadā.

Viņa ir musulmaņu Latvija. Viņa sāka mācīties pārtikas zinātni koledžā, bet nekad nav pabeigusi kursu.

Fiziski, Joanna ir diezgan labā formā. Viņa ir vidējais augstums ar godīgu ādu, vara matiem un brūnām acīm. Neparasti viņai ir protēzes rokas; viņa zaudēja savu cīņu ar vilcienu. Viņa ir pateicoties kafijai, Joanna izskatās vecāka par viņas faktisko vecumu.

Viņa uzauga vidusšķiras apkārtnē. Viņas māte aizgāja, kad viņa bija jauna, atstājot viņu ar tēvu, kurš bija piedzēries.

Viņa pašlaik ir viena. Viņas jaunākā romantika bija ar žurnālistu Craig Karl Ellis, kurš bija 8 gadus vecāks par viņu. Viņi izcēlās, jo Joanna bija pārāk koncentrējusies uz kafiju, lai būtu laiks Craigam.

Joanna labākais draugs ir virtuves palīgs Melody Hall. Tie ir nedalāmi. Viņa arī uzkaras ar Brodi Turneru un Ira Prestonu. Viņi bauda podcasting kopā.

You may also like...