EMS Six Pack - oriģināli izstrādājumi, nopirkt tagad, atzinumi, cena
žinios

EMS Six Pack – oriģināli izstrādājumi, nopirkt tagad, atzinumi, cena

Daudziem mūsdienu cilvēkiem ar savu hronisku nogurumu, bet tajā pašā laikā ar izmisīgs temps dzīves, ideāli saskaņot sevi pienācīgas fiziskā forma ir iet vakarā uz dīvāna, skatoties TV, un, ka ķermenis pats bija apmācības un nometot svaru, bez īpašas piepūles par daļu no īpašnieka.

Jūs domājat, ka ir pasaka? Jā, tas nebūtu taisnība, bet tikai līdz brīdim, kad nesen. Kamēr zinātnieki ir izgudrojuši īpašu instrumentu – muskuļu stimulāciju. Kas viņi ir? Par to šajā rakstā mēs arī apstāties.

Kopumā, tomēr visi viņa uzmanība būs jaunais 2017 – EMS sešpaka jostas muskuļu stimulators. Un analizēt sīkāk,

kā šī ierīce darbojas, kas tiek izmantots, kā

arī pamatojoties uz daudziem atsauksmes par interneta tērēt pat neatkarīgas analīzes par tās priekšrocībām un trūkumiem.

Pamatojoties uz šādu praktisku informāciju, jums ir to būs vieglāk izdarīt secinājumu – ja jūs pērkat AB treneris EMS sešu pack vai nav

.

EMS sešu pack belt-muskuļu stimulators – Par

princips

EMS sešu pack jostas muskuļu stimulators princips vārīties uz leju, lai tipisku muskuļu stimulators. Tas nozīmē, ka ierīce, kas paredzēta, lai ietekmētu muskuļus un mazo elektrisko impulsu. Tas noved pie kontrakcijas muskuļiem un nodrošina fizisko aktivitāti (treniņu), pat tad, ja cilvēks pats ir pilnīga miera.

Bez tam, straumes ar ierīci līdzīga uz signāliem, smadzeņu ģenerēti, tā muskuļi tos uztvert kā tiešu atsauci no smadzeņu, kas nodrošina tās ar noteiktu muskuļu atmiņā. Savukārt dizains jebkuru muskuļu stimulators ietver transformatoru, kura mērķis ir radīt spriedzi muskuļos, izmantojot pievienoti cilvēka ķermeni elektrodiem.

Bet, ja mēs runājam par AB stacijai EMS sešus pack, viņa vārds nozīmē un tulko kā:

 • EMS (EMC) – electromyostimulation,
 • treneris (treneris) treneris.

Tas nozīmē, ka ierīce darbojas kā sava veida personīgo treneri jebkurās piemērotus apstākļus, lai organizētu apmācību, lai uzlabotu muskuļu funkciju sakarā ar to fizisku stimulāciju ar elektrisko impulsu.

Kā rezultātā, nevis slodzes kustības ar un bez dažādiem sporta inventāra persona ir tikai atpūšas, un viņa ķermenis ir drošs, patīkams, bet tajā pašā laikā pietiekami efektīva izmantošana.

Un tas nav pasaka, bet reāla darba realitāti. Nav nejauši muskuļu stimulācija, un jo īpaši AB treneris

EMS sešus pack, tagad tik populārs starp daudziem grupu patērētājiem. Kā tas var būt citādi? Pasīvā piemērotību lielu cilvēku skaitu, šodien, kas ir tieši tas, ko viņi ir ideāli, lai samazinātu lieko svaru un veidot muskuļu.

AB treneris EMS sešpaka – iecelšanu

galvenais mērķis EMS sešu pack belt-muskuļu stimulators, ir šādas:

 • nostiprinot muskuļus,
 • likvidēšana tauku masas,
 • piesātinājuma asins vairāk skābekļa,
 • uzlabošana asinsriti,
 • pazeminot liekā svara
 • pieaugums ādas elastību.

Tādējādi, lai gan šāda veida muskuļu stimulators un tiek saukts par “zona” un “mašīna preses”, patiesībā (un tas ir ļoti svarīgi!), Jo tās universālo formas un pareizi izvēlētā biežumu elektrisko impulsu (20 Hz ),

to var izmantot gandrīz visiem cilvēka ķermeņa daļās -. mugura, rokas, kājas

To var viegli atkārtot kontūru ķermeņa daļām jebkuras konfigurācijas un ir universāls – to var izmantot, lai uzlabotu formu dažādās vietās. Un tas ir viegli paslēpta zem apģērba, un tie ir viegli izmantot, pat tad, kad apkārt cilvēki.

Ir svarīgi, lai AB treneris EMS sešpaka ieteicama cilvēkiem ar jebkuru sejas, un tas var izmantot gan iesācējiem, gan pieredzējušiem sportistiem. Viņš arī veiksmīgi pieteicās uz rehabilitāciju pacientiem, kas pašlaik nevar veikt noteiktas kustības, bet ka viņu muskuļi nav izdilis, tie arī ir nepieciešams, lai slodze.

Tādējādi, EMS sešu pack jostas muskuļu stimulators ir ideāls skrejceļš, lai cilvēki, kas ir:

 • ir vēlme atbrīvoties no liekā tauku piepūles;
 • nav laika, pūles un apmācības iespējas sporta zālē;
 • ir vēlme uzlabot savu sportisko sniegumu un sniegt jūsu muskuļi lielāku atvieglojumu;
 • mazkustīgs dzīvesveids ir daļa no viņu objektīvā realitāte, bet viņi vēlas, lai viņu muskuļi apmācīti un nevis pakāpeniski kahlili.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka apspriežot muskuļu

stimulators strādā 15 jaudas režīmi, kas ļauj lietotājiem izvēlēties pulsējoša ar tādu spēku un biežumu, kas būs ideāli sakārtot tos konkrētajā situācijā – kā pie gultas pacientiem un profesionāliem sportistiem.

Rezultātā šobrīd simulators tiek aktīvi izmantota, lai:

 • uzturēt ķermeni labā formā,
 • samazināt lieko svaru,
 • atgūšana pēc traumām
 • palielinot pievilcību ķermeņa,
 • sasniegtu labākos rezultātus.

Saskaņā ar ražotāja tiek ievērots efekts piemērošanas ierīces septītajā dienā piemērošanas.

EMS sešu pack belt-muskuļu stimulators kontrindikācijas

Tāpat kā daudzi elektriskā muskuļu stimulācija, AB treneris EMS sešpaka ir vairākas standarta kontrindikācijām:

 • grūtniecību
 • psihiski traucējumi,
 • sirds slimība,
 • alkohola un papildināt atkarība,
 • vēzis,
 • slikta asinsrite,
 • tuberkuloze,
 • slimības vīrusu rakstura.

Tāpat var rasties ietekme uz elektrisko impulsu paaugstināta jutība, īpaši, piemēram, ādas kairinājumu. Tad mācības jāpārtrauc un jākonsultējas ar ārstu.

Pretējā EMS sešu pack jostas muskuļu stimulators pirms īstenošanu, patērētājiem ir jāveic pārbaudes profesionāļiem – testēšanas laboratorijā. Tāpēc visiem pārējiem iedzīvotāju grupām, kas nav iekļautas sarakstā kontrindikāciju, tad stimulators ir ļoti droša ierīce.

AB treneris EMS sešpaka – ieguvumi

H2>

EMS sešpaka jostas muskuļu stimulators ir ļoti populāri patērētāju vidū, jo vairāki tās priekšrocības:

 • Augsta efektivitāte. Ar regulāru lietošanu impulsa treniņu 15 minūtes dienā, var aizstāt fitnesa nodarbības uz 2 stundām. Ar ikdienas lietošanai šīs ierīces ir patēriņš ir vairāk nekā 5000 kalorijas mēnesī.
 • Ietekme uz dažādām muskuļu grupām. Pilnīgs Simulators ietver īpašu gēla ziedlapiņas, kas ir universāls un var pievienot ne tikai uz vēdera, bet arī uz muguras, kājām, rokām, sēžamvietas, kas ļauj sūknēt dažādas muskuļu grupas.
 • Izmantošanas vieglumu. Par ierīces izmantošanu, nav nepieciešams iziet jebkuru apmācību. Izmantojot tos ir vienkārša un viegli, jums tikai nepieciešams, lai rūpīgi izlasīt pievienoto instrukciju. Arī tas ir bezvadu, un tas nav nepieciešams papildu barošanas avots.
 • Kompaktums. Ierīcei ir diezgan kompakti izmēri, kas ļauj to izmantot pat apģērba nemanot. Ierīce ir viegli ņemt līdzi un lietot ceļojot vai atvaļinājumā.
 • Droša darbība. Zemsprieguma absolūti droša, spēcīga izlādes strāva no instrumenta nevar iegūt. Arī ekspluatācijas procesā tie ir neiespējami savainojas bet apmācībā ar kopējo sporta aprīkojumu, tas ir ļoti bieži. Turklāt ierīce ir īpašs Automātiska izslēgšanās – aizsardzība pret pārslodzi
 • .

 • Pieņemama cena. No AB treneris EMS sešu pack pieņemamu, pietiek cenu iegādāties ierīces, ar gandrīz visiem iedzīvotāju grupām. Salīdzinot ar dārgākiem un lielgabarīta treadmills un citu sporta simulatori, tad apspriesti ierīce ir diezgan budžeta opcija.

EMS sešu pack belt-muskuļu stimulators -? Kā izmantot

Iespēja piemērot ab trenerera EMS seši pack kā process šādi:

1) Pirmkārt, noteikt platību pētītajos muskuļiem.

2) sagatavot vietu pievienošanās vietu stimulatoru, āda tiek rūpīgi attauko.

3), vai ierīce ir fiksēts pie lietošanas vietā tiek pārbaudīta un tās cieši jāpieguļ augumam.

4), vai ierīce ieslēdzas un uz tā ir uzstādīta pareizo variantu slodzes intensitāti.

5) Kad stimulators būs jāievēro ne tikai iekšējā sajūta, ka muskuļi līgums reibumā impulsiem, bet tas būs redzams vizuāli.

6) beigās vingrinājuma ierīce ir izslēgta, josta noņemts un āda attīrīta ar antiseptisks līdzeklis.

Ražotāji noteikt optimālo ilgumu vingrinājuma kā 15-25 minūtes. Šodien, tīkls nav grūti atrast detalizētus video un foto norādījumus par ierīces lietošanu.

Kas attiecas uz atsevišķām ķermeņa daļām, ražotāji dod šādus ieteikumus:

 • Strādājot ar rokām, kā ietekmes punktiem saistībā stimulators atlasa ārējo vai iekšējo sānu ekstremitātes, triceps un bicepss.
 • maksimālā slodze uz vēdera tiks sniegts, kad ievietojot ierīci pārmaiņus augšējā un apakšējā daivas vēderā.
 • Ja pakļauti kāju ierīcei ir pievienots priekšpusē vai aizmugurē augšstilbu, ar īpašu uzsvaru uz pētījumu par sēžamvietas.

Ar ikdienas lietošanai vienu treniņa laikā ieteicams vērsties izmantot četru līmeņu ietekme uz muskuļiem:

 • First muskuļu masa ir mīksta ietekme -. Platība ķermeņa iesilda un gatavs tauku dedzināšana procesu
 • Tālāk nāk sākotnējo posmu apmācību -. Ietekme palielinās, un tauku šūnas sāk iznīcināt
 • Tad nāk Visintensīvākā pulsing muskuļi būs pieredze vairākas samazinājumu, kas noved pie sūknēšanas muskuļiem.
 • beigās izrādās relaksējoša iedarbība uz muskuļiem maigi atpūsties tas nenotiek uz šādu sāpēm dienu.

Tādējādi, lai patērētājam par pamatu, lai piemērotu aparāta ir pareizi stiprinājums hipoalerģiska lapas-ziedlapiņas, kas pilnīgi atkārtot reljefu cilvēka ķermeņa, iekšpuses, kas ir elektrodi, kas pārraida impulsus apstrādātās gēla virsmas.

Lapas ir augsta praktiskumu, tie ir izturīgi, un to mērķis ir vienmērīgi sadalītu enerģiju uz atsevišķu zonu no ķermeņa.

Savukārt AB treneris EMS sešas pakas izmanto “smart tehnoloģija”, kas ļauj regulēt slodzi konkrētu ķermeņa daļu un, izmantojot programmas, lai nodrošinātu atšķirīgu intensitāti un ilgumu.

Tāpat viss process tiek veikts, izmantojot speciālu želeju, kura mērķis ir gluda vadīšanas impulsu uz cilvēka ādas. Bez tam, komplekts satur īpašu jostu, nodrošinot pilnīgu pielipšanu ierīci uz ķermeņa.

EMS sešu pack belt-muskuļu stimulators – pozitīvs signāls

Mēs veica neatkarīgu pētījumu, sevi no interneta ir apkopota visvairāk tipisks pozitīvas atsauksmes par EMS sešu pack zona-muskuļu stimulators. Tātad, šeit ir ko lietotāji visbiežāk atzinīgi apspriež treneris:

 1. Pēc tam, izmantojot to, kas patiesībā notiek – retināšanas no tauku slāņa, samazināt svaru, palielināt muskuļu palīdzību un palielinātu muskuļu spēku. Tas ir, kā uzskata daudzi, ierīce darbojas diezgan efektīvi.
 2. Rezultāts ir manāms pēc piecu dienu lietošanas, kas motivē izmantot to tālāk.
 3. Ietaupa laiku un enerģiju citām lietām. Lieliska iespēja cienītājiem “apgulties, skatīties TV un zaudēt svaru”.
 4. Ērti, var izmantot uz dažādām ķermeņa daļām un trenēt dažādas muskuļu grupas.
 5. Vienkāršība un izmantojamība simulatorā – mājās un miera un tranzītā. Darbi bez tīkla, savrupa.
 6. Zemā cena no ierīces. Īpaši, salīdzinot ar citām līdzīgām ierīcēm, un dažādas svara mašīnām. Šeit viņš ievērojami uzvar.
 7. Var izmantot slimiem cilvēkiem, kuri nepārvietojas vispār vai nav izkļūt no gultas.
 8. Palīdz atbrīvoties no ādas vaļīgumu un celulītu. Āda kļūst elastīga un elastīga.
 9. Dažādas režīmi ļauj izvēlēties optimālo intensitāti un ilgumu procedūru, kā arī izdevīga apvienot tos.
 10. Patch lipīga ziedlapiņas, labi definēta uz ādas, nevis pārvietojas, skaidri nodot impulsus.
 11. Labi palīdz traumu, ja netiek aktīvi pārvietojas un muskuļu krampjveida.
 12. Varat izmantot visu ģimeni. Nav kontrindikāciju, pat bērniem.
 13. Tā ir neparasta sajūta, bet patīkama.
 14. OL>

  AB treneris EMS sešu pack – negatīvas atsauksmes

  Interesanti, fonā šo diezgan daudz interneta un negatīvas atsauksmes par šo ierīci. Tipiskākais ir šādi paziņojumi:

  1) Small efekts. Reklāmas ievērojami pārvērtē plusi un reti runā par mīnusiem. Zīmēšanas kubi netiek ievēroti, kā arī atbrīvoties no liekā svara un celulīta.

  2) dažas meitenes un dāmas sakarā ar stimulāciju vēdera lejasdaļā reizēm asiņošana rodas no dzemdes ar plīsumu corpus luteum, kas darbojas kā tiešu draudu dzīvībai, un ir komplikāciju pulsa strāvām.

  3), elektriskās stimulācijas regulāri ir kaitīga ietekme uz sirds.

  4) Bieži ražotājs ir nenosaukts, un ierīce iet uz leju tikai otro nedēļu.

  5) Pirms stimulāciju kuņģa un citām ķermeņa daļām, ir rūpīgi noskūties, jo josta ir stingri piestiprināts pie ādas un pēc tam sāpīgi unstuck klātbūtnē pat mazu matu.

  6) Ja jūs domājat par to, saraksts kontrindikācijas ir diezgan nopietna. Tajā pat ietver vīrusu slimību, kas ietver saaukstēšanās.

  Kā jūs varat redzēt, šeit ir kaut apdomāt. Un par kādu slimību veidiem, ir nepieciešams zināt visu izmantot.

  EMS sešpaka jostas muskuļu stimulators – cik daudz un kur nopirkt

  Tika jau minēts, ka EMS sešu pack jostas muskuļu stimulators cena ir diezgan demokrātiska, bet cik reāli tas maksā. Par oficiālā tīmekļa vietne ražotāja precizēts cenu 1 ….. Tā ir maksa par pilnu komplektu, kas ietver drošības jostas, divas plāksnes piestiprināšana pie kājām vai rokām. Tāpat iekļauta ir instrukcija EUROPEN.

  Diemžēl, sakarā ar lielo popularitāti šī stimulants bieži viltotas. Un tas ir iespējams noteikt kvalitāti un pieejamību apliecības Eiropas parauga. Tomēr kritērijs attiecībā uz preču kvalitāti, parasti ir iespējams ticami noteikt tikai sāk to izmantot. Bet tad, lai dabūtu viņu atpakaļ, bieži vien ir visai problemātiska, it īpaši, ja pirkums ir veikts, izmantojot internetu.

  Šajā gadījumā ražotājs iesaka nepirkt to regulāri veikalos, bezsaistē, kā arī daudzos interneta veikalos, kas pārdod sporta preces. AB treneris EMS sešpaka mazumtirgotājiem, lai izvairītos no viltotas neaizved. Un to var iegādāties tikai oficiālajā tīmekļa vietnē ražotāja.

  Tādējādi, rūpīgi izpētīt visus plusus un mīnusus par šo ierīci, un, ja jūs nolemjat, ka šis muskuļu stimulators pelnījis jūsu uzmanību, un jūs vēlaties, lai mēģinātu zaudēt svaru, guļ uz dīvāna un skatoties TV (un izredzes ir ļoti vilinoši!), iegādāties oficiālajā vietā izvairoties viltojumu.

  Līdzīgi ieraksti:

  Kā zaudēt svaru pareizais veids padomus tiem, kuri nolēmuši reizi par visām reizēm atvadīties no papildu wesolek lai novērstu pēcdzemdību isatphone ar dietologa nosaukts 8. Galvenais преимуществLPG masāža. Par un protivec zaudēt svaru pēc dzemdībām

  Par vairāku augļu patēriņš var uzlabot kaulu blīvumu. H4> Pravdabeslana! Nav taisnība!

  patēriņš no pārtikas produktus ar lielu daudzumu bioloģiski kalcija uzlabo kaulu blīvumu. Augļi parasti satur daudz kalcija.

  Liekais olbaltumvielas uzkrājas muskuļos, tāpēc, ka tie palielina. H4> Pravdabeslana! Nav taisnība!

  Tiklīdz ir izpildīta vajadzība olbaltumvielu un enerģijas, liekās aminoskābes tiek pārvērsti acetil-CoA, no tiem uz taukskābju un uzglabā adipocītos. Līdz ar pārmērīgu olbaltumvielu negriežas muskulī.

  kalorijas patērētas pēc septiņiem vakarā, automātiski deponēts formā tauku, kas veicina svara pieaugumu. H4>

  Neatkarīgi no tā, kad tu ēd, papildu kalorijas tiek izmantotas anabolisko reakciju, tiek pārvērsti taukos vai glikogēna un atlika. Ja jūs ēst mazāk kaloriju, nekā jums nepieciešams katabolisma reakcijas notiks organismā vairāk, un tāpēc būs degradēts triglicerīdus.

  Vēlaties zaudēt svaru, bet nezinu, kur sākt?
  Veikt testu un uzzināt, ja jūs varat atbrīvoties no liekā svara, bez speciālistu palīdzību

  Uzziniet, cik neaizsargāti esat manipulācijas svara zudums nozare!
  Veikt viktorīnā un pārbaudīt savas zināšanas par uzturu

Joanna Michelle Thomas Thomas

Joanna Michelle Thomas ir 46 gadus vecs virtuves asistents, kurš bauda ārkārtas gludināšanas, riteņbraukšanas un pieaugušo krāsošanas grāmatas. Viņa ir maiga un radoša, bet var būt arī ļoti neuzticīga un mazliet sadistiska.

Viņa ir atkarīga no kafijas, ko viņas draugs Melodija Konstances zāle norādīja, kad viņa bija 18 gadi. Problēma pastiprinājās 1993. gadā.

Viņa ir musulmaņu Latvija. Viņa sāka mācīties pārtikas zinātni koledžā, bet nekad nav pabeigusi kursu.

Fiziski, Joanna ir diezgan labā formā. Viņa ir vidējais augstums ar godīgu ādu, vara matiem un brūnām acīm. Neparasti viņai ir protēzes rokas; viņa zaudēja savu cīņu ar vilcienu. Viņa ir pateicoties kafijai, Joanna izskatās vecāka par viņas faktisko vecumu.

Viņa uzauga vidusšķiras apkārtnē. Viņas māte aizgāja, kad viņa bija jauna, atstājot viņu ar tēvu, kurš bija piedzēries.

Viņa pašlaik ir viena. Viņas jaunākā romantika bija ar žurnālistu Craig Karl Ellis, kurš bija 8 gadus vecāks par viņu. Viņi izcēlās, jo Joanna bija pārāk koncentrējusies uz kafiju, lai būtu laiks Craigam.

Joanna labākais draugs ir virtuves palīgs Melody Hall. Tie ir nedalāmi. Viņa arī uzkaras ar Brodi Turneru un Ira Prestonu. Viņi bauda podcasting kopā.

You may also like...