Jaunumi

Electricity Saving Box – scam vai patiesība? speciālistu viedokļi, kur nopirkt

Es domāju, es esmu zaudējis, ir zināms, ka izmēģinājuma vai izgudrot. Vienmēr mēģināt vispirms izmēģināt dažādu dizainu un jaunākās “smart” ierīcēm. Bieži iesprūst, bet dažreiz atrast jaunas īpašības ir labi zināmas ierīcēm. Piemēram, ekonomisks elektrības Elektroenerģijas taupīšanas Box. Kādu laiku ir bijis TV katru stundu. Es gribēju izmēģināt – un pēkšņi patiesība darbojas! Turklāt, īsi pirms tam nopirka lielu ūdens tvertni, kas piespiedu gredzenu uz letes vērpšanas galvu reibinošā ātrumā.

Īpaša cena !!!. Noklikšķiniet un redzēt !!!

Nolēma tuvoties šo jautājumu nopietni. Vispirms jānosaka ar tiešsaistes veikalu. Pērkot preci uz oficiālo mājas lapas, risks iegūt viltojums ir daudz zemākas nekā brīdī iegādes tirgos vai Ķīnas tīmekļa vietnēs. Un, otrkārt, bummed speciālas ierīces, kas mēra ne tikai strāvas stiprums, bet arī spriegumu. Kā izrādījās, šīs ierīces ir ļoti noderīgi.

Kas ir solīts, ir Elektroenerģijas taupīšanas Box

tas ir skaidrs, ka jebkurš pārdevējs darīs visu iespējamo, lai slavēt savas preces. Uz mājas Elektroenerģijas taupīšanas Box bija daudz dažādu vilinošs čipsi, apgalvojot, ka ir iespējams samazināt elektroenerģijas izmaksas gandrīz pāris reizes. Tā, piemēram, to, kas bija rakstīts par to, izmantojot augstas jaudas ierīces: tīkla slodze tiks samazināta par 30-50% Perforatora, gludeklis, veļas mašīna. Vai nav īsti ticēt šādos pārskatos, bet nemēģiniet nepārbauda!

Pat ražotājs teica (manuprāt diezgan droši), ka viņa ierīce pagarina dzīvi jebkuru elektrisko ierīci un ir pilnībā atmaksāts pēc pāris mēnešiem. Te man bija tiešām jautājums, kā Elektroenerģijas taupīšanas Box tad dārgais?

cena ir patiešām smieklīgi. Nav pārliecināts, ka tas attaisno sevi, bet pat ja tā nav -. Tas nekas, iegūt lētu, bet interesantu eksperimentu

vērsa uzmanību uz to, ka taupīšanas Bokss ir likumīgs. Bija bažas, ka mana interese varētu vadīt ģimenes budžeta caurumu valsts naudas sodiem. Nē, par laimi, nav īpaša saikne ar darījumu nav vajadzīgs – tikai iestrēdzis ligzdā un skatīties efektu. Jā, un vēl viena lieta – tā saka, ka ierīce samazina kaitīgo magnētisko lauku telpā. Tas būtu jauki.

atzinumi reāli cilvēki par Elektroenerģijas taupīšanas Box

Tas bija ļoti interesanti, bet nevar atrast botus tīklā izrādījās diezgan grūti. Internets parādīja ļoti daudz, gan pozitīvās, gan negatīvās atzinumiem izmantošanas Saving Boks. Daži cilvēki rakstīja, ka patiesība sāka glābt, citi apgalvoja, ka tas bija nekaunīgi šķiršanās. Tas ir skaidrs, kam var uzticēties!

Nebija arī homegrown elektriķi. Viņi gāja gar ierīces garums un platums. Daži nevilcinājās pateikt populārs))) Man vienkārši ir jautājums – kāpēc jūs to pirkusi, ja jūs vienkārši zināja, ko nepalīdz

Tātad, varbūt tas tiešām ir bojāta, un līdz ar to nav furychit. Mans labais bradāt izgaismoti dažādi gaismas un mirgo)))

Funkcijas un darbības princips valstīs inflācijas elektroenerģijas

labi es izlasīju jauktas viedokļus, paskatījās cenu un domāju, kāpēc ne izmēģināt sevi. Cēla ierīce ātri, es uzreiz nolēmu spīdzināšanu un sāka savus eksperimentus.

Uz sākumu es raksturotu Elektroenerģijas taupīšanas Box:

  • svars – aptuveni 150 g;
  • izmēri – milimetri 120х70х40;
  • maksimālā slodze – ne vairāk kā 19 kW;
  • materiāls – plastmasa, krāsu tērauda (tas ir mīlētājiem estētikas)

.

In instrukcijas tas tika noteikts, ka darba ierīce var pie normāla mitruma (85%). Izrādās, ka vannas istabā ir labāk nebāzt, var sadedzināt.

uzkāpa tīklā, lai izlasītu par principiem Elektroenerģijas taupīšanas Box. Izrādījās, ka man, lai neteiktu vairāk, bet ne uz ekspertam, lai saprastu par sarežģīto šī ierīce ir diezgan grūti. Atrasts ķekars dažādu shēmu un formulas (nerunā). Labākais izskaidrojums es paskatījos to YouTube. Daži smieklīgi maz vīrietis paskaidroja, ka ir divu veidu enerģijas – reaktīvi un aktīvi. Saving Box samazina patēriņa pusē strāvas, tādējādi palielinot efektivitāti sadzīves tehniku.

Ko parādīja savus eksperimentus Elektroenerģijas taupīšanas Box

un, iespējams, visinteresantākais parādīja savus eksperimentus. Pirmkārt un galvenokārt, es esmu pacelt enerģijas patēriņu, kad darbojas ūdens tvertni pirms un pēc iekļaušanas tīklā Elektroenerģijas taupīšanas Box. Es teikšu tā, ietaupījums par 50%, ir reāli, bet ir mazliet atšķirība. Stundā patēriņš samazinājās par aptuveni 10-15%. Varbūt sakritība, bet es gribu ticēt, ka šis efekts būs pastāvīga. Tad, ierīce būs jāmaksā par sevi 5-6 mēnešus, un sāk dot peļņu (ietaupīto naudu tiek uzskatīts par nopelnīto).

Bet lieta, kas mani pārsteidza, ir normalizācijas sprieguma (pārbaudīta ierīce). Agrāk, kad jūs ieslēdziet dzelzs, veļas mašīna vai electrochemi sāka mirgojoša gaisma lampām.

es tiešām bija doma man būtu pārbaudiet vadus dzīvoklī vai mainīt drošinātājus no 15 līdz 25 ampēriem. Bet, ja jūs savienot taupīšanas Box vati izlīdzinājās, un slodze ir faktiski samazinājies. Tas labi, lai saglabātu (nav nepieciešams zvanīt elektriķa).

Kāpēc jums ir nepieciešams, lai pieprasītu Elektroenerģijas taupīšanas Box no pilnvarotajiem pārstāvjiem?

Īpaša cena !!!. Noklikšķiniet un redzēt !!!

Es redzēju dažas amatnieki atklāja ierīci un konstatēja ierasto maksu ar sīpolu. Jā, pērkot preces, nav skaidrs, kur tas ir pat iespējams. Tādēļ, lai padarītu rīkojumu tikai uz oficiālo mājas lapu, kas dod galvojumu, un nav nepieciešama priekšapmaksa. Godīgi sakot, jūsu Šūšana Box nav atvērts, bet svars ir tikai ir veidojums (smags box).

Pirkt Elektroenerģijas taupīšanas Box internetā nav grūti. Neviens lūgs atstāt personas datus (labi, ir pase, bankas karte), vai kaut kā pierādīt savu identitāti. Vienkārši pateikt operatoram kur piegādāt instrumentu un maksāt pēc izpakošana un pārbaudes paketi. Ierīce ir lēts, lai jūs varētu izmēģināt, neskarot ģimenes budžetu

Joanna Michelle Thomas Thomas

Joanna Michelle Thomas ir 46 gadus vecs virtuves asistents, kurš bauda ārkārtas gludināšanas, riteņbraukšanas un pieaugušo krāsošanas grāmatas. Viņa ir maiga un radoša, bet var būt arī ļoti neuzticīga un mazliet sadistiska.

Viņa ir atkarīga no kafijas, ko viņas draugs Melodija Konstances zāle norādīja, kad viņa bija 18 gadi. Problēma pastiprinājās 1993. gadā.

Viņa ir musulmaņu Latvija. Viņa sāka mācīties pārtikas zinātni koledžā, bet nekad nav pabeigusi kursu.

Fiziski, Joanna ir diezgan labā formā. Viņa ir vidējais augstums ar godīgu ādu, vara matiem un brūnām acīm. Neparasti viņai ir protēzes rokas; viņa zaudēja savu cīņu ar vilcienu. Viņa ir pateicoties kafijai, Joanna izskatās vecāka par viņas faktisko vecumu.

Viņa uzauga vidusšķiras apkārtnē. Viņas māte aizgāja, kad viņa bija jauna, atstājot viņu ar tēvu, kurš bija piedzēries.

Viņa pašlaik ir viena. Viņas jaunākā romantika bija ar žurnālistu Craig Karl Ellis, kurš bija 8 gadus vecāks par viņu. Viņi izcēlās, jo Joanna bija pārāk koncentrējusies uz kafiju, lai būtu laiks Craigam.

Joanna labākais draugs ir virtuves palīgs Melody Hall. Tie ir nedalāmi. Viņa arī uzkaras ar Brodi Turneru un Ira Prestonu. Viņi bauda podcasting kopā.

You may also like...