Jaunumi

Electricity Saving Box – cena, kur nopirkt, atzinumi

Elektroenerģijas taupīšanas Box – neliela ierīce, kas spēj (saskaņā ar pārdevējiem un reklāmu), lai samazinātu enerģijas rēķinus no 5 līdz 60%. Par viņa rīcību par pircēja principa skaidrojums ir tālu no elektrības izskatu diezgan pārliecinoši. Bet mūsu cilvēks nav tik naivi, pirms 20 gadiem. Un viņš jautā: Elektroenerģijas taupīšanas Box ir laulības šķiršanas vai patiesība

.

Īpaša cena !!!. Noklikšķiniet un redzēt !!!

reklāmas materiālus un instrukcijas Elektroenerģijas taupīšanas ailē apraksta mehānismu ierīces un metodes tā izmantošanu. Pat tur, jūs varat atrast tabulu efektivitāti, norādot, kādos gadījumos tas ir visefektīvākais un kur to nevar izmantot. Spēcīga arguments pārdevējiem ir, ka Elektroenerģijas taupīšanas Box sertifikātu Eiropā, Kazahstānā, Ukrainā un Turcijā. Kas varētu būt šķiršanās, ja sertifikāti?

Ievērojiet, ka Elektroenerģijas taupīšanas Box ir tikai viens no zīmoliem “saimnieciski elektroenerģiju”, kas pieejami tirgū. Uz tās pašas kategorijas EkoEnerji (Turcija), SmartBoy, Elektrība Enerģija Electric Power Saver “Econometr”. Kā likums, izcelsmes valsts ir Ķīna. Apvieno šīs ierīces apgalvoja darbības un efektivitātes principu. Tas pats par tiem un pārslēgšanas ķēdes:. Paralēli slodzi, pēc skaitītāja, bet pēc iespējas tuvāk viņu

EkoEnerji, 25 W

Uzmanīgs cilvēks pamanīs Elektroenerģijas taupīšanas Box un tā analogi ir vēl viena kopīga vienība: ražotājs apgalvo, ka enerģijas ietaupījums var redzēt tikai vietās ar lielu induktīvās slodzes. Un šis apgalvojums ir patiesība.

Pirmie rādītāji liecina, ka efektivitāte Elektroenerģijas taupīšanas Box ir tālu no patiesības

Elektroenerģijas ietaupījums daudzus gadus ir globāla tendence. Starptautiskās korporācijas cīnās, lai padarītu patērē enerģijas ierīces, kā lēti, cik iespējams. Uz šo jautājumu ir specializētas laboratorijas. Un katrs lēmums jomā enerģijas taupīšanas strauji izplatās ražotāju vidū, un tas parādās produktu zīmoliem. No šejienes rodas pamatots jautājums: kāpēc mēs neredzam analogu Elektroenerģijas taupīšanas Box no Philips, Samsung un LG

?

“Ekonomiskā” pārdod ar ekskluzīvu izplatītāju. Tajā pašā laikā, labi pazīstami ražotāji elektrotehnikas dod priekšroku darbam ar reģionālajiem birojiem. Tāpēc viņi ir tieša piekļuve pārdevējiem un lielākajiem patērētājiem, var nodrošināt viņus ar informatīvo, zinātnes, inženierzinātņu un tehnisko atbalstu. Kāpēc ražotājs Elektroenerģijas taupīšanas Box neizmanto šo efektīvo shēmu?

Elektroenerģijas taupīšanas Box

Trešais punkts ir novērtēt efektivitāti Elektroenerģijas taupīšanas Box parasti veikta, pamatojoties uz maiņas strāvas ķēdē (ne ierīce ar to). Jebkura speciālists pateiks, ka samazinājums no kopējās strāvas tīklā vēl neparādās skaidri samazinot enerģijas patēriņu. Kāpēc nevar palaist tiešo mērīšanu par patērēto elektroenerģiju vai aktīvās jaudas? Neizmantojiet šāda sarežģīta metode lēš enerģijas ietaupījumu, izmantojot Elektroenerģijas taupīšanas Box šķiršanās potenciālajiem pircējiem.

Ja paskaidrojumi principa “ekonomiski” iet tālāk “know-how” un “nezināms” efektu, mēs runājam par pārveidošanas reaktīvās enerģijas (tas neietekmē impulsu letes), lai aktīvi. Aktīva enerģija, atšķirībā no reaktīvā, var tikt izmantoti pārveidošanai par citiem enerģijas veidiem, kas atrodas pie pamatojoties uz darbu jebkura patērētāju ierīces. Bet kāds fiziķis pateiks jums, ka reaktīvā enerģija var pavadīja tikai uz radīšanu elektromagnētisko lauku induktīvo jaudu (piemēram, ar tinumu motori). Citu veidu enerģiju, lai ieslēgtu tas nav neiespējami. Ir citi izskaidrojumi-fiction, kas viegli norīt ar pircējiem, kas vēlas, lai samazinātu elektrības rēķinu.

apliecinājums šķiršanās, Elektroenerģijas taupīšanas Box

Elektriskā shēma ierīces ir labākais pierādījums patiesība-in-reklāma “ekonomiski”. Par lielāko no tiem shēmā es nevarēju atrast. Patīkams izņēmums ir Elektroenerģijas taupīšanas Box. Ja vēlaties ar internetu, jūs varat atrast savu koncepciju:

Un ko mēs redzam? Tas ir visbiežāk filtra ierīce no diviem kondensatoriem ar elementāru taisngriezi. Brošūrās Man ir konstatēts, ka ierīce ir arī avots augstākās harmonikas, bet šajā shēmā nav konstatēts. Šķiet, ka visa konstrukcija ir paredzēta, lai darbinātu divas gaismas diodes, kas spīd uz ķermeņa instrumenta -. Savdabīgs mini gaismas

Vienīgais nosacīti noderīga lieta tajā ir kondensators, kas ir paralēli ar tīklu. Ar pareizu izvēli īpašībām šī kondensatora tas radīs motoru (veļas mašīna, ledusskapis, ventilators, uc), lai patērē visvairāk reaktīvo enerģiju efektīvāk radītu magnētisko lauku. Tas atvieglotu vietējo režģi.

BET: mērīšanas elektroenerģijas patēriņa nereaģē uz reaktīvās jaudas. Tie ir “cool”, proporcionāli patēriņam vienīgā aktīvā jauda, ​​kas ir elektrība Saving Box nekādā veidā nevar ietekmēt.

teorija, teorija, bet ne eksperimentu manu pierādījumus ne visiem šķiet saprātīgi. Par eksperimenta, nav nepieciešama hadronu paātrinātājs, elektronu mikroskopu vai kaut kas cits grūts. Es esmu savienots dažādas ierīces, ar tīklu un izmērīt enerģijas patēriņu, izmantojot strāvas mērītāju ar un bez paralēli darbībai “elektrisiti seyving box”. Tad atradu atšķirību starp enerģijas patēriņu ar un bez “ekonomiku”. Spriegums pie ieejas bija 230 volti.

  • Kvēlspuldze 60 W – starpība + 8.2% YTD
  • elektriskā sildītāja 1000 W – starpība +0,3%
  • fluorescent lamp 11 W – starpība 18,3 procenti
  • Electroporator 1100 vati – atšķirība 3,3%

Tādējādi, vairumā gadījumu, enerģijas patēriņš, kad ieslēdzot Elektroenerģijas taupīšanas Box palielinājies. Bet vienā gadījumā, izmantojot ierīci ar jaudīgu motoru, redzējuši nelielu ietaupījumu. Iespējamā rakstura izskaidrojums šajā ekonomikas I minēts iepriekš – efektīvāks dzinējs patērē reaktīvo enerģiju, bet plūsmas mērītājs netiek uzskatīts

.

Īpaša cena !!!. Noklikšķiniet un redzēt !!!

Ja vēlaties, jūs varat mēģināt, lai apstiprinātu šo secinājumu patstāvīgi. Bet es nekad devās liela mēroga eksperiments, jo ir nepieciešama liela daudzuma mērījumu un pietiekami spēcīgu ilgstošu stresu uz manu mājas tīklā. Es jau zinu, ka tad, ja būtiska atšķirība un tas parādīsies, tas neizmantos Elektroenerģijas taupīšanas Box. Mūsdienu metru elektroenerģijas, kas atbilst GOST R 52322 2005, nedrīkst būt jutīgi pret šādu “Elektroenerģijas taupīšanas Box”.

izplatītāji daudzu modeļiem “saimnieciski varas” uzstāj, ka energoefektivitātes palielināšanas ierīču dēļ paaudzes augstākās harmonikas. Kā fizika stāsta mums, ka augstākās harmonikas ne tikai samazina efektivitāti motora un daudzām citām ierīcēm, bet arī ievērojami palielināt jaudas zudumus magnētisko kodoliem. Tas būs īpaši manāms uz piemēru dienasgaismas spuldzēm.

Teorētiski šādas ierīces var pat izraisīt strauju neveiksmes enerģijas taupīšanas spuldzēm. Izriet no paaudzes augstu harmonikas vietējo rezonanses ir bīstami gāzizlādes gaismas avotu, bet var izraisīt lūzumu un citas ierīces. Sevišķi augsts risks tas nebūtu “secretariatului” un zemu slodzi uz tīklu.

Tādējādi, zināmos apstākļos kompensēt jaudas “elektroperedacha” patiešām var samazināt enerģijas patēriņu. Bet, pirmkārt, ietaupījums efekts ir trūcīgi, un, otrkārt, elektroinstalācijas shēma ir tāda, ka uzvar elektroenerģijas piegādātājam, bet ne patērētāju. Un pēdējais ir visvairāk aizvainojoša. Real ieguvums no elektrības ietaupījumi Box tikai iegūt pārdevējiem. Viņi pērk šo “novatorisku” ierīce Ķīnā 4 $ gabalā, un pārdeva nelaimīgs pilsoņus desmit reizes dārgāk.

Vai pastāv alternatīva Elektroenerģijas taupīšanas Box?

Vai ir, un tas ir labi zināms, ka jums. Pieturēties pie noteikumiem ietaupīt elektroenerģijas:

  1. Atvienojiet neizmantotās iekārtas. Vienmēr atcerieties, ka saukli “Atstājot izslēdziet gaismu!” Long neturiet ierīces gaidīšanas režīmā. Ja jums nav būs nepieciešams nākamajā pusstundu, atvienojiet to no tīkla. Printeris, mikroviļņu krāsns, dators, utt gaidīšanas režīmā arī patērē elektrību, kaut arī daudz mazākā skaitā.
  2. Pērkot jaunas elektroierīces pievērst uzmanību to energoefektivitāti. To apzīmē ar burtiem angļu alfabēta. Kas ir šī vēstule tuvāk sākumam alfabēta vai vairāk, ir burti “A” un plusi pēc tām, jo ​​labāk.
  3. Ja izmantojat elektroenerģiju apkurei (vai dzesēšanai) savās mājās, rūpēties par skaņas izolācija durvīm un logiem. Piezīme iespējamos avotus un siltuma zudumu no dzīvokļa vai mājas.
  4. OL>

    samazināšanu enerģijas izmaksas Jūsu rokās, un nav get fooled ar laulības šķiršanas pārdevēji Elektroenerģijas taupīšanas mapē.

Joanna Michelle Thomas Thomas

Joanna Michelle Thomas ir 46 gadus vecs virtuves asistents, kurš bauda ārkārtas gludināšanas, riteņbraukšanas un pieaugušo krāsošanas grāmatas. Viņa ir maiga un radoša, bet var būt arī ļoti neuzticīga un mazliet sadistiska.

Viņa ir atkarīga no kafijas, ko viņas draugs Melodija Konstances zāle norādīja, kad viņa bija 18 gadi. Problēma pastiprinājās 1993. gadā.

Viņa ir musulmaņu Latvija. Viņa sāka mācīties pārtikas zinātni koledžā, bet nekad nav pabeigusi kursu.

Fiziski, Joanna ir diezgan labā formā. Viņa ir vidējais augstums ar godīgu ādu, vara matiem un brūnām acīm. Neparasti viņai ir protēzes rokas; viņa zaudēja savu cīņu ar vilcienu. Viņa ir pateicoties kafijai, Joanna izskatās vecāka par viņas faktisko vecumu.

Viņa uzauga vidusšķiras apkārtnē. Viņas māte aizgāja, kad viņa bija jauna, atstājot viņu ar tēvu, kurš bija piedzēries.

Viņa pašlaik ir viena. Viņas jaunākā romantika bija ar žurnālistu Craig Karl Ellis, kurš bija 8 gadus vecāks par viņu. Viņi izcēlās, jo Joanna bija pārāk koncentrējusies uz kafiju, lai būtu laiks Craigam.

Joanna labākais draugs ir virtuves palīgs Melody Hall. Tie ir nedalāmi. Viņa arī uzkaras ar Brodi Turneru un Ira Prestonu. Viņi bauda podcasting kopā.

You may also like...