Jaunumi

Dynamite – aktivētājs koduma, atzinumi, cena, kur nopirkt, oriģinālu, vai arī tas ir tā vērts?

Dynamite spēcīgu aktivētājs koduma, tāpēc greifers zvejas dinamītu un nav jābaidās no soda naudas un rybinspektora. Galu galā, tas ir itāļu produkts ražots, balstoties uz feromoniem, ar peles ieņem vienu no vadošajām vietām starp atraktanti.

Īpaša cena !!!. Noklikšķiniet un redzēt !!!

Makšķerēšana ar Dynamite aktivatora Utu EFFECT veicina procesu uztraukums un baudu no āra entuziasti.

Par izveidošanas Dynamite

vēsture

pamatā lielisko darbu, ir bioloģiski aktīvās vielas – feromoni, kas tiek piešķirti katrai dzīvu organismu. Lai gan tas ietekmē visu veidu jūras un upju iedzīvotājiem. Palielina vielmaiņu, zivis jūtas spēcīgu izsalkumu, apkopojot saimēs, dodieties uz āķi vai kārdinājumu.
Šī viela tika sintezēts Itālijas zinātnieku 2011. Led attīstību Dr Andy Moore. Ķīmiskais savienojums sastāvs un īpašības, kas ir saskaņā ar dabisko counterpart.

Tad ar lietošanu sintezētās vielas tika uzsākta producēšanu atraktants ar nosaukumu Dynamite. Pamatojoties uz sintezēto feromoniem, koncentrēts ēteriskā eļļa. Katrs metalized maisiņš satur 5 ml, katrā iepakojumā ir 5 paketes.

Mūsu cilvēki izsmēlusi viltojumu rūpēties par šo jautājumu. Šāda spēcīga ietekme uz zivju Dynamite – maldināšana, vai ne? Zvejnieki, kas izmantoja šo aktivators, reaģēs unikāli. Lieliska darbi ir balstīta uz darbības feromonus, kuru dēļ zivis, lai pabarotu aktīvi, un savākt lielās skolās.

No atraktants kompozīcija Dynamite

No aktivatora sastāvs ir līdzsvarots un tas ietver šādas vielas:

  • saistviela tiek izmantots zivju miltu;
  • dotu smaržu un garšu, visu konditorejas piedevu veidu;
  • dažādas ēteriskās eļļas lure laupījumu;
  • un, protams, feromoni iedarbojas uz zivīm kā Valerian par kaķiem.

Katras sastāvdaļas un darbības šķidruma atlikums – šajā gadījumā panākumi katra izlaišanas zveju. Šādas īpašības ļauj pievilināt zivis no tālās vietās. Going no visām vietām darbības vielas, viņa metas uz ēsmu. Neaizmirstiet, lai lure ar atraktants, veiksmīgs zvejas jums droši.

Kā lietot aktivētājs iekost Dynamite

EFFECT Dynamite makšķerēšana, izmantojiet vienmēr un visur. Bet ir dažas nianses, kas jums jāzina.

Sargieties no viltojumu, atceries, tas atraktants tiek ražots tikai šķidrā formā 5 iesaiņojumā, metalizēta iepakojumā. Par iekļaušanu gatavā maisījuma, ievērot proporciju. Viena paciņa tiek atšķaidīts gatavā ēsmas, svars 2 kg, maksimāli 2,5 kg. ēsmu jūs varat izmantot savus, veikalu, nopirka preparātus.

Tagad iet makšķerēt, esat lietojis sauso maisījumu ar aktivatoru. Uz dīķa un atšķaida ar upes ūdeni un lure vietu.

aukstajā sezonā, var piemērot atraktantu tīru samitrināt ēsmu vai kārdinājumu. Lai to izdarītu, atšķaida paciņas 200 ml ūdens no rezervuāra. Šajā laikā, zivis mīl dzīvnieku vilinājums un ēsmu, tāpēc, izmantojot šo metodi, jūsu tvertne būs pilns ar zivīm. Galvenais -. Nav flip glāzi un pārlej ar maisījumu, šajā gadījumā tie netiks iekost

Kad, kur un kas zvejot ar Dynamite

iepatikusies, ar palīdzību šīs vielas var būt gandrīz jebkurš zivis jebkurā ūdenstilpē. Tas var būt jūra, upe, ezers – visur jums būs veiksmīga, un kāroto trofejas. Ne atkarīgās plēsējiem vai mierīgi zivis vienmēr atradīsiet savu āķi vai tee.

Ir svarīgi izvērtēt no atraktants, dodoties uz upes ar spēcīgu strāvu. Šajā gadījumā viens pakešu nepietiek. Lai saglabātu šajā gadījumā, tas ir labāk, lai lure ar palīdzību smalkas somas, šī metode ļauj ātri tīrīt ēsmu. Var izmantot metodi mitrināšanas ēsmas vai lures.

Īpaša cena !!!. Noklikšķiniet un redzēt !!!

In stāvoša ūdens vai dīķos ar lēnu strāvas patēriņu ir mazs. Paturiet prātā, par pareizu ieviešanu piebarojuma. Bet jebkurā gadījumā, viena paciņa ir pietiekami 5 -. 7 veiksmīgi zveju vienalga

Noslēgumā galvenie punkti

Going zveju, pārliecinieties, lai maisu Dynamite.

Making lure, glabāt proporcijas jebkuru vielu. Atcerieties – padarot nepietiekama summa, kas jums nebūs lure zivis sev, un padarot pārāk daudz -. Sportot zivis, bet nepievērš uzmanību jūsu āķi

Sargieties no viltojumu, atcerieties, atraktants tiek ražots tikai šķidrā veidā, paketi 5 maisos. Nopirkt kvalitatīvu produktu no uzticamiem pārdevējiem, veiksmīgs zveju jums tiks sniegta.

Īpaša cena !!!. Noklikšķiniet un redzēt !!!

& nbsp;

Joanna Michelle Thomas Thomas

Joanna Michelle Thomas ir 46 gadus vecs virtuves asistents, kurš bauda ārkārtas gludināšanas, riteņbraukšanas un pieaugušo krāsošanas grāmatas. Viņa ir maiga un radoša, bet var būt arī ļoti neuzticīga un mazliet sadistiska.

Viņa ir atkarīga no kafijas, ko viņas draugs Melodija Konstances zāle norādīja, kad viņa bija 18 gadi. Problēma pastiprinājās 1993. gadā.

Viņa ir musulmaņu Latvija. Viņa sāka mācīties pārtikas zinātni koledžā, bet nekad nav pabeigusi kursu.

Fiziski, Joanna ir diezgan labā formā. Viņa ir vidējais augstums ar godīgu ādu, vara matiem un brūnām acīm. Neparasti viņai ir protēzes rokas; viņa zaudēja savu cīņu ar vilcienu. Viņa ir pateicoties kafijai, Joanna izskatās vecāka par viņas faktisko vecumu.

Viņa uzauga vidusšķiras apkārtnē. Viņas māte aizgāja, kad viņa bija jauna, atstājot viņu ar tēvu, kurš bija piedzēries.

Viņa pašlaik ir viena. Viņas jaunākā romantika bija ar žurnālistu Craig Karl Ellis, kurš bija 8 gadus vecāks par viņu. Viņi izcēlās, jo Joanna bija pārāk koncentrējusies uz kafiju, lai būtu laiks Craigam.

Joanna labākais draugs ir virtuves palīgs Melody Hall. Tie ir nedalāmi. Viņa arī uzkaras ar Brodi Turneru un Ira Prestonu. Viņi bauda podcasting kopā.

You may also like...