Cardio A, krāpšana? Negatvas atsauksmes, Forums, Aptieka, Cena, Kur nopirkt

Kapsulas Cardio A ir dabisks līdzeklis, kura mērķis ir normalizēt asinsspiedienu un uzturēt veselīgu sirds un asinsvadu darbību. Cardio A asinsspiediena kapsulas satur unikālu augu ekstraktu un mikroelementu kombināciju, kas palīdz pazemināt hipertensiju, stiprina asinsvadu sieniņas un uzlabo asinsriti, veicinot vispārējo organisma nostiprināšanos un mazinot sirds un asinsvadu slimību risku.

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

Kas ir augsts asinsspiediens (hipertensija)?

Katru reizi, kad jūsu sirds pukst, tā caur ķermeni sūknē ar skābekli bagātas asinis. Kad jūs pārvietojat, asinis izdara spiedienu uz jūsu artērijām, ko medicīnā sauc par asinsspiedienu.

Kad asinsspiediens kļūst pārāk augsts, tas laika gaitā var sabojāt artērijas, izraisot to sacietēšanu un sašaurināšanos, liekot sirdij strādāt vairāk, lai sūknētu asinis, kas var palielināt sirdslēkmes, insulta un nieru slimību risku.

Apskatiet Welltone.

Asinsspiediena rādījumi sastāv no diviem mērījumiem: sistoliskā spiediena, kas mēra spiedienu, kad sirds pukst, un diastolisko spiedienu, kas mēra spiedienu, kad sirds ir miera stāvoklī. Ir  pieci asinsspiediena posmi  : normāls, kam seko četri hipertensijas posmi. Normālu asinsspiedienu pieaugušajiem nosaka pēc sistoliskā spiediena rādījumiem no 90 līdz 120 mmHg un diastoliskā spiediena rādījumiem no 60 līdz 80 mmHg. Augstāki rādītāji norāda uz augstu asinsspiedienu.

Cardio a

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

Augsta asinsspiediena riska faktori, norāda kardiologi

“Ar augstu asinsspiedienu visi ir pakļauti vienādam riskam,” saka Ashul Govil, MD, kardiologs un medicīnas direktors Story Health Sanfrancisko. Precīzi augsta asinsspiediena cēloņi var atšķirties atkarībā no vecuma, rases un dzimuma. Tomēr, saskaņā ar Dr Govila teikto, vispārējie faktori, kas var veicināt augstu asinsspiedienu, ir:

 • Ģenētika un ģimenes vēsture
 • Izmantojot diētu ar augstu nātrija saturu
 • Nav fiziskas aktivitātes
 • Aptaukošanās
 • Miega trūkums vai  miega apnoja
 • Smēķēšana vai dūmu iedarbība
 • Alkohola lietošana

Kas izraisa paaugstinātu asinsspiedienu gados vecākiem cilvēkiem?

Augsts asinsspiediens ir izplatīts gados vecākiem pieaugušajiem, saka Allens Džeremiass, MD, St. Franciska slimnīca un sirds centrs Ņujorkā. Ar vecumu asinsvadi kļūst mazāk elastīgi, kas izraisa asinsspiediena paaugstināšanos, skaidro Dr Jeremias. “Šo procesu var paātrināt pārmērīga sāls un alkohola lietošana, kā arī regulāru fizisko aktivitāšu trūkums.”

Gados vecākiem pieaugušajiem ir arī lielāka iespēja piedzīvot augstāku iekaisuma līmeni, kas arī ir saistīts ar augstu asinsspiedienu, lai gan tā precīza loma joprojām nav skaidra.

Kas izraisa augstu asinsspiedienu jauniem pieaugušajiem?

Saskaņā ar pētījumu, kas publicēts žurnālā Hipertensija  , augsts asinsspiediens skar apmēram vienu no astoņiem cilvēkiem vecumā no 20 līdz 40 gadiem.[2] . Saskaņā ar Dr Jeremias teikto, lielākajai daļai jaunu pieaugušo ģenētiskā nosliece un neveselīga dzīvesveida faktori izraisa augstu asinsspiedienu.

Retāk medicīniskam iemeslam var būt nozīme augsta asinsspiediena attīstībā jaunā pieaugušā vecumā, piemēram:

 • Vairogdziedzera slimība
 • Nieru artērijas bloķēšana
 • Nieru mazspēja
 • Fibromuskulāra displāzija
 • Kušinga sindroms
 • Virsnieru audzēji.

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

Kas ir Carovico un kādam nolūkam to lieto?

Kad pieteikties Cardio A un kādas ir tās terapeitiskās indikācijas?

Kapsulas asinsspiediena mērīšanai Cardio A ir papildinājums, kas paredzēts asinsspiediena kontrolei un kontrolei cilvēkiem ar hipertensiju vai augstu asinsspiedienu. Kapsulas satur īpaši atlasītas sastāvdaļas, piemēram, augu ekstraktus, vitamīnus un minerālvielas, kas palīdz pazemināt asinsspiedienu, uzlabo asinsriti un uztur sirds un asinsvadu veselību.

Ārstēšanas indikācijas

Kapsulas asinsspiediena mērīšanai Cardio A jāizmanto šādos gadījumos:

 • Hipertensija: Cardio A kapsulas ir ieteicamas augsta asinsspiediena vai hipertensijas gadījumā. Tie palīdz kontrolēt asinsspiediena līmeni un normalizēt tos.
 • Sirds un asinsvadu slimību profilakse: Cardio A kapsulas var lietot sirds un asinsvadu slimību profilaksei, īpaši cilvēkiem ar paaugstinātu to rašanās risku. Tie palīdz uzturēt sirds un asinsvadu veselību un uzlabo asinsriti.
 • Blakusslimības: tādām blakusslimībām kā diabēts, hiperholesterinēmija vai aptaukošanās, Cardio A kapsulas var lietot, lai kontrolētu asinsspiedienu un novērstu turpmāku stāvokļa pasliktināšanos.

Kā tas darbojas?

Cardio A asinsspiediena kapsulas satur unikālu formulu, kas apvieno dažādus augu ekstraktus, vitamīnus un minerālvielas, kas īpaši atlasīti, lai normalizētu asinsspiedienu un uzturētu sirds un asinsvadu veselību.

Cardio A kapsulu darbība balstās uz šādiem galvenajiem aspektiem:

 • Asinsspiediena pazemināšana: Cardio A kapsulās esošās aktīvās sastāvdaļas palīdz pazemināt asinsspiedienu, pateicoties to spējai regulēt asinsvadu tonusu un uzlabot asinsvadu elastību. Tas palīdz uzlabot asinsriti un samazina asinsvadu sistēmas pretestību, kā rezultātā samazinās asinsspiediens.
 • Sirds un asinsvadu sistēmas stiprināšana: Cardio A kapsulas satur antioksidantus, vitamīnus un minerālvielas, kas palīdz stiprināt asinsvadu sieniņas, uzlabo to elastību un uztur pareizu sirds darbību. Tas palīdz uzlabot sirdsdarbību un vispārējo sirds un asinsvadu veselību.
 • Sirds un asinsvadu komplikāciju riska samazināšana: Cardio A kapsulas palīdz samazināt sirds un asinsvadu komplikāciju, piemēram, miokarda infarkta un insulta, risku. Tie uztur normālu asinsspiediena līmeni, palīdzot aizsargāt sirdi un asinsvadus no bojājumiem.

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

kardio a

Sastāvs Cardio A – Aktīvās sastāvdaļas

Cardio A asinsspiediena kapsulas satur šādas galvenās sastāvdaļas un to iedarbību:

 • Krizantēmas ekstrakts: šis augu ekstrakts palīdz paplašināt asinsvadus, samazinot perifēro pretestību un uzlabojot asinsriti. Tam ir arī pretiekaisuma īpašības un tas palīdz pazemināt asinsspiedienu.
 • Rozmarīna ekstrakts : Rozmarīns satur bioaktīvus savienojumus, kas var palīdzēt pazemināt asinsspiedienu. Tam ir antioksidanta īpašības un tas palīdz mazināt iekaisumu, kas var būt labs sirds un asinsvadu veselībai.
 • Koenzīms Q10: Šis vitamīnu savienojums ir spēcīgs antioksidants, kas atbalsta sirds veselību. Koenzīms Q10 uzlabo sirds muskuļa enerģijas vielmaiņu un palīdz uzturēt normālu sirds ritmu, kā arī pazemina asinsspiedienu.
 • E vitamīns: E vitamīns ir spēcīgs antioksidants, kas palīdz aizsargāt šūnas no brīvo radikāļu bojājumiem. Tas arī palīdz uzlabot asinsriti un var palīdzēt pazemināt asinsspiedienu.
 • Magnijs: Magnijam ir svarīga loma asinsspiediena un sirds ritma regulēšanā. Tas palīdz atslābināt asinsvadus un uzlabo asinsriti, palīdzot pazemināt asinsspiedienu.
 • Kālijs : Kālijs palīdz līdzsvarot šķidruma līmeni organismā un kontrolēt asinsspiedienu. Tas palīdz samazināt nātrija daudzumu organismā, palīdzot atslābināt asinsvadus un uzlabot asinsriti.

Ieguvumi

CardioA kapsulām ir šādas priekšrocības:

 • Asinsspiediena regulēšana: Cardio A kapsulas palīdz normalizēt asinsspiedienu, pazeminot to hipertensijas gadījumā un uzlabojot hipotensijas gadījumā. Tas palīdz uzturēt optimālu asinsspiedienu un novērš sirds un asinsvadu komplikāciju attīstību.
 • Sirds un asinsvadu sistēmas stiprināšana: CardioA kapsulās esošās aktīvās sastāvdaļas veicina sirds un asinsvadu veselību, nostiprinot to sieniņas, uzlabojot to elastību un mazinot sirds un asinsvadu slimību risku.
 • Antioksidantu aizsardzība: antioksidantu, piemēram, E vitamīna un koenzīma Q10 klātbūtne Cardio A kapsulās palīdz aizsargāt šūnas no brīvo radikāļu kaitīgās ietekmes. Tas pozitīvi ietekmē ķermeņa vispārējo veselību un palēnina novecošanās procesu.
 • Asinsrites uzlabošana: CardioA kapsulas uzlabo asinsriti, paplašinot asinsvadus un samazinot to pretestību. Tas veicina labāku orgānu un audu apgādi ar skābekli un barības vielām, kas pozitīvi ietekmē to darbību.
 • Atbalstiet vispārējo veselību: Cardio A kapsulas satur vitamīnus, minerālvielas un augu ekstraktus, kas palīdz stiprināt imūnsistēmu, samazina iekaisumu, palielina enerģiju un uzlabo vispārējo veselību.

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

Lietošanas instrukcija — Kā lietot Cardio A ?

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet visu instrukciju, jo tā satur Jums svarīgu informāciju.

Lietošanas veids, devas

Cardio A asinsspiediena kapsulas jālieto atbilstoši norādījumiem. Šeit ir vispārīgi ieteikumi lietošanai:

 • Devas: Parasti ieteicams lietot 1 Cardio A kapsulu vienu vai divas reizes dienā, kā norādījis ārsts. Ir svarīgi ievērot ieteicamo devu un to nepārsniegt.
 • Lietojiet kopā ar ēdienu: Cardio A kapsulas vislabāk lietot ēdienreizes laikā. Tas palīdzēs uzlabot tā uzsūkšanos un izvairīties no iespējamām blakusparādībām uz gremošanas sistēmu.
 • Uzņemšanas regularitāte: optimālai iedarbībai Cardio A kapsulas ieteicams lietot regulāri norādītajā laika periodā.
 • Ievērojiet norādījumus: Ir svarīgi rūpīgi izlasīt un ievērot lietošanas instrukcijas, kas atrodamas uz CardioA kapsulu iepakojuma .
Kardio A

Reālas atsauksmes, negatīvas atsauksmes – komentāri no foruma

“Mani sauc Sofija, un es esmu 42 gadus veca puķkope. Vēlos padalīties pieredzē ar Cardio A kapsulām asinsspiedienam. Man bija problēmas ar asinsspiedienu, kas liedza izbaudīt darbu un ikdienu. Izmēģināju dažādus līdzekļus, bet nekas nedeva noturīgus rezultātus, kamēr neizmēģināju CardioA .

Pēc dažām Cardio A kapsulu lietošanas nedēļām es pamanīju sava stāvokļa uzlabošanos. Mans asinsspiediens ir kļuvis stabilāks, jūtos enerģiskāka un spēju veikt savas ikdienas aktivitātes. Es vairs nejūtu reiboni un nogurumu, kāds man bija iepriekš. Priecājos, ka beidzot atradu efektīvu risinājumu savai asinsspiediena problēmai. Es iesaku Cardio A kapsulas ikvienam, kam ir līdzīgas problēmas.

Reālas atsauksmes, negatīvas atsauksmes

“Sveiki, mani sauc Izabella, man ir 27 gadi un es esmu stjuarte. Ātrais dzīves ritms un biežie lidojumi man bieži izraisa augstu asinsspiedienu un sliktu garastāvokli. Kad es dzirdēju par Cardio A asinsspiediena kapsulām , es nolēmu tās izmēģināt.

Es sāku regulāri lietot Cardio A , un rezultāti bija redzami jau pēc dažām nedēļām. Mans asinsspiediens ir stabilizējies un vairs neizjūtu tādus nepatīkamus simptomus kā reibonis un sirdsklauves. Mans darbs ir kļuvis ērtāks, un ikdienas darbus varu veikt ar lielāku prieku. Esmu pateicīgs Cardio A kapsulām par to efektivitāti un iesaku tās ikvienam, kam ir problēmas ar asinsspiedienu.”

Oficiālā ražotāja vietne – 50% atlaide, cena, kur nopirkt

Ražotāja oficiālajā vietnē ir pieejama Cardio A produkta cena. Ražotājs šobrīd piedāvā 50% atlaidi CardioA iegādei . Lai veiktu pasūtījumu, dodieties uz ražotāja oficiālo vietni, noklikšķinot uz saites; nav nepieciešams reklāmas kods. Atrodoties vietnē, varat veikt pasūtījumu tiešsaistē.

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

Website | + posts

Es esmu šīs veselības, svara zaudēšanas, fitnesa un diētas vietnes galvenais redaktors. Esmu arī personīgais treneris un profesionāls dietologs, un man ir daudzu gadu pieredze šajā jomā. Es aizraujos ar veselīgu dzīvesveidu un tā ietekmi uz veselību un labsajūtu, un mans mērķis ir dalīties ar šīm zināšanām un palīdzēt cilvēkiem ceļā uz veselīgu ķermeni un garu. Es aizraujos ar šo jomu un esmu novērtēts par savām zināšanām un pieredzi. Man patīk dalīties savās idejās un padomos, lai palīdzētu citiem meklēt veselību un laimi.

Komentēt