Skaistums

Bustelle – viedokļi un cenu, komentāri, kā tas darbojas?

Masu kultūra nav īpaši uztraukties domāt par sieviešu skaistumu. Tas ir vienkārši: lielas krūtis – to, kas ir de vissvarīgākā lieta sieviete. Mēs ne iedziļināties diskusijā par daudzveidību sievietes skaistumu un primitīvo šīs pieejas. Galu galā, ir tikai un vienīgi personiska lieta. Un, ja viņa nolemj paplašināt viņas krūtis ir viņas tiesības. Bet tas ir iespējams, lai sasniegtu līdzīgu mērķi bez operācijas, izmantojot krējumu Apsis?

Lieliska reklāmas saukļi Bustelle

Tas ir tikai awesome sākums: “Ieteicamā NTN, STS un Pirmā kanāla” EM>

Uzreiz nodzēstu līmeni mērķauditoriju, kas ir paredzēts, tas ir. “TV ir ļoti ieteicams!” EM> – šis arguments nevar apgalvot. Tas ir ne daži zinātniski pētījumi un klīnisko analīžu, un TV!

Protams, šis apgalvojums nav pamatots. Tātad situācija ir divējāds: no vienas puses, es saprotu, ka šie ieteikumi nav, un, no otras puses, tas ir muļķīgi, lai pierādītu to. Jo pat tad, ja šie kanāli faktiski ieteica šo krēmu, tas nav liecību savā labā.

Darba atpūtas ne mazāk apburošs: “Make krūts jautājums lepnums!” EM> – tikai naudas sodu. Kā jūs varat būt lepni kāds cits sasniegumu?

Ja krūts ir labi sākumā, tas ir tāpēc, ka ģenētika. Ja krūtis kļūst izskatīties pārsteidzošs pēc krēma, tas ir tāpēc, ka no ražotājiem. Bet īpašnieks krūšutēls lepoties? Kopumā sasniegums ir diskutējama.

Bustelle atjauno šūnas

Tad seko mēģinājums pievienot mazliet “zinātni”. Starp citu solījumiem, mēs uzzinām, ka Bustelle “izraisa atjauninājumu no krūšu šūnas” EM>.

Svarīgi paziņojums tirgotājiem Bustelle: process atjaunošanas šūnu mūsu organismā darbojas bez tiem. Tātad ādas šūnas ir pilnībā atjaunota apmēram 2-3 nedēļas. Un krēmu uz šiem procesiem nav nekādas ietekmes.

Viss iepriekš minētais rada iespaidu, ka pārdevēji krējuma Apsis pārliecināts IQ savu klientu nedaudz mazāki nekā Sparrow. Un viņi ierunām tic TV un spēj apsvērt lielas krūtis, kā viņa personīgo sasniegumu.

Kā tas palielina krūts?

Šis apraksts atklāj uz darbības krēms krūšu palielināšanās principu. Izrādās, ka noslēpums atrodas phytoestrogen -. “efektīvs analogs sieviešu hormonus” EM>

Pēc pirmā acu uzmetiena, viss labi. Estrogēnu faktiski veicina krūšu dziedzeru – sagrābšana ir dabisks analogs augu izcelsmes un visiem, wrap! Bet tas ir tikai pēc pirmā acu uzmetiena.

Patiesībā, neviens nepalielina krūtīs, tikai sūknēšanas ķermeni ar estrogēnu. Tas novedīs pie hormonāliem traucējumiem un briesmīgajiem blakusparādībām -. Piemēram, palielinās risks, ļaundabīgo audzēju

Ražotāji krēmi krūts apgalvojumu, ka viņi ir atraduši perfektu risinājumu. Tas ir phytoestrogen – tas ir kā estrogēnu, dabiska un droša. Phytoestrogen ir atrodams ābolu un kvieši, burkānu un sojas alus un lielākā daļa no šiem krēmi krūšu palielināšanos.

Kāpēc phytoestrogen palielina krūts

First . Kā berzes no phytoestrogen uz ādas, var izraisīt ķermeņa, lai palielinātu izaugsmi piena dziedzeru? Pat tad, ja phytoestrogens var palielināt krūtis (lai gan tā nav), tad krēms būtu nepieciešams ēst brokastīs, ne sarīvē viņiem savu krūšutēls.

Second . Citēt Wikipedia:

 • “Pašlaik tas tiek pierādīts, ka šīs bažas, kuras ir saistītas ar hipotēzi, ka phytoestrogens rīcībā var būt dažas īpašības no šiem estrogēniem vai būtu modulatori estrogēnu receptoriem cilvēka organismā, ir bez Foundation”.
 • Šāds secinājums ir veikts, pamatojoties uz klīnisko pētījumu, stromā un Busino, ko veica 200Bustelle un Bustelle999.

  Morāles: phytoestrogen nav tāds pats kā estrogēnu. Tas neietekmē attīstību piena dziedzeru. Un, ja pēkšņi sāka ietekmei, tas būtu pierādījumi par izmaiņām hormonu līmeni organismā. Un tas sola daudzas veselības problēmas.

  Real atsauksmes par krēma Bustelle

  Izrādās, no viedokļa zinātnes krējumu ar phytoestrogen krūts nepaaugstināsies. Teorija apliecina prakse:. Pārskatiem par reāliem cilvēkiem Usovice

  Pamata premisa atsauksmes ir vienkāršs: krēms ir bezjēdzīgi – tas ir kopīgs Scam. 3 apbalvojumus, iespējams, pa kreisi ar pārdevējiem fondiem, kopējā aina nav ietekmēta. Vidējais reitings Bustelle.94 rezultāts runā pats par sevi.

  Starp priekšrocības dažkārt minēja mitrinoša iedarbība. Bet tas noteikti nav rezultāts, ka es ceru, pērkot krēms krūšu palielināšanos.

  Kopsavilkums Bustelle

  Krēms krūts uzlabošanu Apsis – bezjēdzīgi rīks. Daudzi reklāmas tēzes smieklīgs: phytoestrogen palielina krūts. Viņš nevar ietekmēt ķermeņa principā, ja piemērot to uz ādas, nevis patērēti mutiski.

  apmierināti ar portālu “Ottovich”, kur jūs varat redzēt punktus par reālu lietotāju. Viņi apstiprina, ka Apsis -. Regulāru mitrinātājs, kas tiek pārdoti, maskējoties ar līdzekļu krūšu palielināšanai

Joanna Michelle Thomas Thomas

Joanna Michelle Thomas ir 46 gadus vecs virtuves asistents, kurš bauda ārkārtas gludināšanas, riteņbraukšanas un pieaugušo krāsošanas grāmatas. Viņa ir maiga un radoša, bet var būt arī ļoti neuzticīga un mazliet sadistiska.

Viņa ir atkarīga no kafijas, ko viņas draugs Melodija Konstances zāle norādīja, kad viņa bija 18 gadi. Problēma pastiprinājās 1993. gadā.

Viņa ir musulmaņu Latvija. Viņa sāka mācīties pārtikas zinātni koledžā, bet nekad nav pabeigusi kursu.

Fiziski, Joanna ir diezgan labā formā. Viņa ir vidējais augstums ar godīgu ādu, vara matiem un brūnām acīm. Neparasti viņai ir protēzes rokas; viņa zaudēja savu cīņu ar vilcienu. Viņa ir pateicoties kafijai, Joanna izskatās vecāka par viņas faktisko vecumu.

Viņa uzauga vidusšķiras apkārtnē. Viņas māte aizgāja, kad viņa bija jauna, atstājot viņu ar tēvu, kurš bija piedzēries.

Viņa pašlaik ir viena. Viņas jaunākā romantika bija ar žurnālistu Craig Karl Ellis, kurš bija 8 gadus vecāks par viņu. Viņi izcēlās, jo Joanna bija pārāk koncentrējusies uz kafiju, lai būtu laiks Craigam.

Joanna labākais draugs ir virtuves palīgs Melody Hall. Tie ir nedalāmi. Viņa arī uzkaras ar Brodi Turneru un Ira Prestonu. Viņi bauda podcasting kopā.

You may also like...