Jaunumi

Agromax Pasūtiet šeit!
Jūs saņemsiet karti pieteikšanās procesu, norādes uz laika un metodes konsultāciju visā sezonā. Ziema – Rudens ārstēšana dīgšana 1 litrs. vienu hektāru, pēc standarta shēmu uzlabošanai kviešu cerošanas un ziemcietību. Kad pārstādīt sagatavojot darba šķīdumu, lai irigācijas likmi 1 l.


pabeigt izskatīt tiesas lietā Nr A / 2020 no 18/03/2020 pirmajā instancē. Organizēšana prasītājs, tad prasījuma summu rubļu.


pabeigt izskatīt tiesas lietā Nr A / 2020 no 03/03/2020 pirmajā instancē. Informācija par dalību OOO “Volgas Oil Uzņēmumu” konkursos nav atrastas.


Ir dati par līdzdalību organizācijas 9 pabeigto arbitrāžas lietās. jāatskaņo karantīnas sertifikātu un

šķirnes. Par elites sēklas tiek nodrošināti ar visiem dokumentiem, attiecībā uz valsts subsīdijām elites sēklu. Sēklas ziemāju īstenošanai ar rudens sējai 2020 Pārdevēji ilgi saruna, lai pircējs, lai veiktu pirkumu uzskatu, ka tā saucamā mēslojums vairāk.


zeme mums ir ļoti slikta akmeņains, un ražas vienmēr bija pazemīgs. Bet tikai pagājušajā gadā, kad mēs mēģinājām to mēslojumu. Organizācija SIA “Agromax” ierakstīts 21. jūlijs 2005 un atrodas adrešu Maskavas ielā MAGISTRALNAYA 3-I, D.


Par to es dzirdēju no sava drauga, ka tie arī bija. Kad pavasarī mēs pārvietots uz jaunu mājas, gulta, kas no zemes, augsne bija māls, kā arī ziemeļu klimats. Godīgi sakot, es nedomāju, ka – tas augs, man ir aizdomas, mēs “saglabāts” tas ir tas, ko mēslojums

.

Ir liels pieprasījums starp lielām saimniecībām, uzņēmumiem un holdingov.Udobrenie Excellent! Viss, ka fotogrāfijas tiek audzēti, izmantojot to pašu. Nekad izrādījās, lai sasniegtu šo peļņu.


Visi pircēji bija apmierināti ar to, kā rezultātā atlaide un iegādāto transportlīdzekļu kvalitāti. Mans kaimiņš redzēja mani mēslojums kopt zemi un lūdza šķiršanos vai ne, viss, kas ir rakstīts par to?


Mēs esam priecīgi piedāvāt Jums pakalpojumus atlases un lauksaimniecības (speciālās) iekārtu un rezerves daļu piegādi ar to.


Agromax

Parts (

Tā veicina aktīvās augšanas, atjauno un stiprina saknes. Augsnes un kaktusi un sukulenti no minerālmēslu kompleksa. Tas veicina aktīvu augšanu, stiprina sakņu sistēmu. Ceolīti izmanto filtrēšanas akvāriji un kā papildu barības vielas, kas dzīvniekiem un putniem. More in ūdens filtri, jo ceolīts ir absorbējošu darbību.organizācijas piešķirts INN, OGRN, OKPO. Kā jūs zināt, tas attiecas uz Apvienot un lopbarības līniju ROSTSELMASH. Saskaņā ar programmas ražotāja nodrošina lauksaimniekiem atlaidi 15% apmērā izgatavojamo iekārtu, un valdība subsidē atlaidi. divu gadu laikā tās darbības laikā programma ir ieguvusi lielu popularitāti starp lauksaimniekiem Belgorod. Tikai 2014. gadā, tā ir pārdevis 30 vienības graudu un lopbarības tehnika lauksaimniekiem, lielām saimniecībām, saimniecībām, no Belgorod reģionā.


  • Pēc tradīcijas, viņa pulcējās pasaules vadošajiem ražotājiem Lauksaimniecības mašīnu un iekārtu, kas tiek sniegti lauksaimniekiem mūsu un kaimiņu reģionos tās modernu dizainu
  • Ar aršanas rezultātu -. Par nezāļu un dažādu kaitēkļu, saglabāšanu novēršana un uzkrāšanos mitruma augsnē.
  • Tātad, vienkārši ROSTSELMASH kopā ar savu oficiālo izplatītāju šajā Belgorod reģionā SIA “Agromaks” prezentēja uzreiz trīs modernās lauksaimniecības tehnoloģiju modeli.
  • Harvester ACROS 580

    traktors VERSATILE 305 un piekabe smidzinātāji versatile 305 PS-850 ieņēma centrālo vietu izstādē “BelgorodAgro 2014».

  • pie stendā “Agromaks” vadītāji lauksaimniecības uzņēmumos Belgorod reģiona saņēmusi informāciju ne tikai par sniegto lauksaimniecības tehnikas, bet arī visa līnija ROSTSELMASH tehnika.

Informācija par OOO dalību “Auto Kruīzs” konkursos atrasts. Informācija par līdzdalību organizācijas šķīrējtiesu lietās ne. Jaunais tiesas lieta Nr A / 2020 no 03.03.2020 prasītājs, tad prasības summa rubļu. Jaunais laukums case No. A / 2020 no 18.03.2020 prasītājs, tad prasījuma summu rubļu.


Pamatdarbība ir “pārējā vairumtirdzniecība” papildu pasākumi 21 gab. LIMITED LIABILITY COMPANY “Agromax” ir reģistrētā kapitāla apmērā RUB.


Šī novatoriskā attīstība iekšzemes agronomiem var panākt lielāku peļņu, bez nepieciešamības ķīmiskajiem mēslošanas līdzekļiem. Līdzekļi aktīvi izmanto kā ēsmu, tas tiek izmantots arī mērcēšanas sēklas. Šo bio-mēslojums ir ideāls smidzināšanas un laistīšanai, mēslot tos Zemenes lai tas sāka nest augļus.


Jūsu pārlūkprogramma neatbalsta JavaScript! Uz darbu pareizi, jums ir nepieciešams, lai JavaScript. Mineral koncentrēta mēslojuma top dressing no krizantēmām.


ražotu šķidro minerālmēslu padeves mikro

2019. gadā uzņēmuma peļņa bija 3845 tūkst. Ģenerāldirektors sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Agromaks” Gorbatov Sergejs. Pamatdarbība ir vairumtirdzniecība lauksaimniecības un mežsaimniecības mašīnu, iekārtu un to piederumu, ieskaitot traktorus. Fosfors – stimulē augu augšanu, palielina produktivitāti lauksaimniecības un dārzkopības kultūrām, olbaltumvielu saturu sēklas. Agromax ir ļoti efektīvs līdzeklis, ar kura pārvalda, lai paātrinātu augšanu kultūrām.


Galvenā aktivitāte ir kultūraugu audzēšanai. Uzņēmums vada Chikin Aleksandru.


biofertilizers vozrozhdenieOtzyvy apmēram fertilizer Agromaks sastāv tikai pozitīvs. Produktiem, kas ražoti formas ērtus maisiņus, un saskarē ar augsni pastāvīgi aktīvs. Tas viss apliecina pircēji, kuri ir ļoti apmierināti ar piemērošanas unikālās bioudobreniya.Stalo interesanta kā līdzeklis, kas ietekmē manu dārzu rezultātiem. Patiešām pieaugums tomātiem un kartupeļiem palielinājās. Bio-mēslojums PavlodarStalo interesanta kā līdzeklis, kas ietekmē manu dārzu.

Nav brīnums priobrela.Rol ķīmija palielinot produktivitāti lauksaimniecības kulturAgromaks – bio-mēslojumu, kas ir patentēta, ir sertificēta, pārbaudīti un atkārtoti pārbaudīta. Tiek izmantots ne tikai personisko viensētās.


uzlabo garšas kvalitātes, produktivitātes pieaugumu. Tas viss apliecina pircēji, kuri ir ļoti apmierināti ar piemērošanas unikālo bioudobreniya.K dažādām novitātēm es esmu ar interesi rezultātiem un tajā pašā laikā ar dažiem neuzticēšanos. Sen I nenāca pāri kvalitatīvu produktu. Organizācija “LIMITED LIABILITY COMPANY” Agromax “” reģistrēta 20. marts 2015 pie adrešu Tula reģiona Uzlovaya District, Khitrovo, Bldg 98.


Veikali

augu aizsardzības līdzekļu un minerālmēslu Maskavā

Mēslojuma no oša ķīniešu kāposti mēslošanas no pelniem Telpaugi stimulators augu augšanas pašlaik ir biofertilizers Agromax iegādātas vairāk nekā 100 tūkstoši. Cilvēki, un mēs esam saņēmuši daudz pozitīvu atsauksmju. jaunas paaudzes produktu tiešām strādā uz rezultātu.


You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *