Potence

Acai Berry – cena, kur nopirkt, kā tā darbojas, kur to iegādāties

Kas ir Acai Berry?

Acai ogu ir vīnogu līdzīgu augļus, kas ir pazīstams arī kā superfood, jo tā dažādās veselības ieguvumus, tas tiek izmantots, lai ārstētu vairākas medicīniskas komplikācijas, piemēram, svara zudums, artrītu, erektīlās disfunkcijas, vēzis, augsts holesterīna līmenis, detoksikāciju, kā arī uzlabot vispārējo veselību. Tas ir labs šķiedrvielu avots, veselīgu tauku un antioksidantiem. Tie tiek pārdoti kā saldētas celulozes, sulu, kapsulas un pulveri, un tiek touted kā visefektīvāko uztura bagātinātāju.

Kur Vai Acai Berry Nāciet No?

Acai ogu aug uz acai palmu koku; tas ir sens augļi, kas ir atrodama Centrālamerikā un Dienvidamerikā. To var atrast arī tādās valstīs kā Brazīlija un Belizā. Tas ir viens sēklas, un ir raksturīgs purpura Black krāsā. Auglis ir nepieciešama mitrā vidē, piemēram, purvi zelt. Tūkstošiem gadu, Amazones lietus meži ir growingAcai Berijs.

Kas ir tā iespējamās veselības priekšrocības?

Saskaņā ar pētījumu, Acai ogu ir bagāti ar antociānu, kas ir tāda veida augu antioksidantu, kas spēj samazināt holesterīna līmeni asinīs. Kā tas ir superfood tas var palīdzēt zaudēt un saglabāt svaru. Mūsdienu skaistumkopšanas produktus izmanto acai eļļu, jo tā satur antioksidantus, kas var sniegt veselīgu mirdzumu uz ādas. Tas ir optimāls, lai uzturētu gremošanas sistēmu tīru; šo ogu ir spēcīgs detoksikācijas spējas, un ir tradicionāls avots diētisko šķiedrvielu. Acai ir arī augsts ellagic skābes un C vitamīna, kas nomāc augšanu vēža. Pētījums rāda, ka Polifenola savienojumi, kas iegūti no acai iznīcina vēža šūnu proliferāciju ar 56 līdz 86%.

Kas ir negatīvi un Blakusparādības Acai Berry?

Jums vajadzētu izvairīties no šo augļu, ja jums ir jutīgi pret acai, vai ir ziedputekšņi allergies.Acai Berry var izraisīt dažas blakusparādības, piemēram, caureja, slimības sajūta, galvassāpes sāpes vēderā, kā arī alerģisku reakciju s.

Excess kaut ko izraisa blakusparādības; Jums ir jāņem acai ogu mērenību, lai izvairītos no šīs blakusparādības.

Ieteicams devas un ievadīšanas laiks par Acai Berry

Vairāki zāļu formas ir pieejamas, piemēram, pulveriem, sulām, kapsulas, krēmi, losjoni un šķidrumu. Capsule devas rekomendācijas parasti ir 1000 mg vienreiz vai divreiz dienā katru dienu ar pārtiku.

Acai sula var veikt divas reizes dienā, vienu reizi, kad pamosties un pēc tam, kad pirms došanās gulēt, apmēram 2 unces dienā.

Acai Berry bagātinātāji

Ir daudz produktus tirgū, kas pretendē uz saturēt acai ogu, kas nodrošina jums kapsula ar 1500 mg tīra žāvē acai pulveris.

Acai Berry Mijiedarbība

Piedalies acai ogu papildināt pēc konsultēšanās ar savu veselības aprūpes sniedzēju. Tas var mijiedarboties ar painkilling zālēm, ieskaitot NPL (nesteroīdie pretiekaisuma līdzekļi), piemēram, Aleve vai ibuprofēnu.

Secinājums AcaiBerry

Acai ogas nodrošina antioksidantus un citas svarīgas uzturvielas, kas ir ļoti svarīgi, lai jūsu veselību. Acai var patērēt jēlus, dzērienos, piemēram, sulas, tablešu formā, enerģijas dzērienus un kokteiļus. Konsultējieties ar savu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju pirms acai papildināt, ja Jūs jau lietojat dažas citas zāles.

Saistītās Ziņojumi

  • Ja es jautāju jums, kādas ir jūsu mīļākie dārzeņu bija, jūs gandrīz noteikti nebūs atbildētu “bietes”. Pat ja es jautāju … Lasīt vairāk
  • Ja tu būtu uzdot man jautājumu: “Kā tas Epimedium ekstrakts palīdzības vīrieši ar erekcijas traucējumiem?” Es atbildētu i … Lasīt vairāk
  • chlorogenic Acid (CGA) popularitāte un UsesThere ir vairāki gabali mārketingu, kas apgalvo, “zaļās kafijas ekstrakts”, … Lasīt vairāk

Joanna Michelle Thomas Thomas

Joanna Michelle Thomas ir 46 gadus vecs virtuves asistents, kurš bauda ārkārtas gludināšanas, riteņbraukšanas un pieaugušo krāsošanas grāmatas. Viņa ir maiga un radoša, bet var būt arī ļoti neuzticīga un mazliet sadistiska.

Viņa ir atkarīga no kafijas, ko viņas draugs Melodija Konstances zāle norādīja, kad viņa bija 18 gadi. Problēma pastiprinājās 1993. gadā.

Viņa ir musulmaņu Latvija. Viņa sāka mācīties pārtikas zinātni koledžā, bet nekad nav pabeigusi kursu.

Fiziski, Joanna ir diezgan labā formā. Viņa ir vidējais augstums ar godīgu ādu, vara matiem un brūnām acīm. Neparasti viņai ir protēzes rokas; viņa zaudēja savu cīņu ar vilcienu. Viņa ir pateicoties kafijai, Joanna izskatās vecāka par viņas faktisko vecumu.

Viņa uzauga vidusšķiras apkārtnē. Viņas māte aizgāja, kad viņa bija jauna, atstājot viņu ar tēvu, kurš bija piedzēries.

Viņa pašlaik ir viena. Viņas jaunākā romantika bija ar žurnālistu Craig Karl Ellis, kurš bija 8 gadus vecāks par viņu. Viņi izcēlās, jo Joanna bija pārāk koncentrējusies uz kafiju, lai būtu laiks Craigam.

Joanna labākais draugs ir virtuves palīgs Melody Hall. Tie ir nedalāmi. Viņa arī uzkaras ar Brodi Turneru un Ira Prestonu. Viņi bauda podcasting kopā.

You may also like...